999 rezultate për

anxhelina

Anxhelina Hadergjonaj trullos fansat, shfaqet me fustan 4 mijë euro (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në showbizin shqiptar e sidomos gjatë kohës së fundit
Vajza e Albërie Hadërgjonaj shfaqet joshëse në imazhin e fundit Albërie Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në shoubizin shqiptar e sidomos gjatë kohës së fundit e
Nuk heq dorë Anxhelina, poston foto intime me deputetin Haxhi Shala (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare e cila jeton në Gjermani nuk ka ndërmend të ndalet për dashurinë e saj ndaj deputetit të Nismës Hax
Zbulohet Anxhelina Zholi shqiptare, me një urim të veçantë për fundvit (FOTO) Ministria e Mbrojtjes ka ndarë një kartolinë të veçantë urimi për festat e fundvitit. Një vizatim nga duart e një vajze,
Anxhelina Hadërgjonaj me fotosesion të ri, tregon shumë (FOTO LAJM) Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj hyn në mesin e femrave më atraktive shqiptare. Ajo bashkë me nënën e saj, këngëtaren
Anxhelina rrëfen pasojat e ndarjes nga deputeti Haxhi Shala Kete te diele musafire ne KOJSHIA SHOW ishine dy protagonistit e radhes: Ministri i Drejtesisë Abelard Tahiri dhe ish e
Anxhelina feston ditëlindjen, ja sa vite bëri Anxhelina Hadërgjonaj e njohur edhe si vajza e këngëtares Albërie feston ditëlindjen sot. Ajo mbushë 24 vjet dhe sigu
Lidhja me Anxhelina Hadërgjonaj, flet për herë të parë Fatmir Hysenbelliu (FOTO LAJM) Futbollisti dhe biznesmeni shqiptar, Fatmir Hysenbelliu, është vazhdimisht pjesë e faqeve rozë për lidhjet e spekuluara
Hysenbelliu zgjedh Anxhelinën ndër ish-et, për një arsye që do t’ju habisë! Lidhja e Anxhelina Hadergjonaj me Fatmir Hysenbelliun ishte ndër më të diskutuarat, edhe pse, si çdo personazh tjetër pu
Oni tregon pse Anxhelina Hadergjonaj është ish e dashura më e mirë Në një intervistë pak kohë më parë, Anxhelina foli për ndarjen duke thënë se shkak ishte bërë largësia midis tyre. Ndonë
Anxhelina publikon bisedën me Albërien, do ju prekë zemrat (VIDEO) Tashmë prej disa kohësh Anxhelina Hadergjonaj jeton në Amerikë. Porkjo e ka trishtuar LAbërien e cila teksa ka parë n
Anxhelina e thotë hapur: Konsumoj lëndë narkotike Teksa ka rrëfyer detaje të reja të pathëna më parë për jetëne saj në Amerikë, Anxhelina Hadergjonaj ka treguar edhe për
Anxhelina e thotë publikisht nëse Angela Martini e ndau nga Oni Hysenbenlliu Lidhja mes Anxhelina Hadergjonaj dhe oni Hysenbelliu ishte një nga lidhjet më të bujshme. E ftuar në “Xing me Ermali
Anxhelina zhvishet live në emision dhe tregon shenjat që i ka lënë deputeti Shala (VIDEO) Këtë të dielë mysafirë në KOJSHIA SHOW ishin dy protagonistët e radhës, Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri dhe ish e d
Këngëtarja tregon nga burojnë paratë për jetën e saj lukzose Të gjithë e kanë parë jetën luksozë të vajzës së Albërie Hadergjonaj në Amerikë. Edhe të gjithë e kanë pyetur veten s
Këngëtarja shqiptare: “Meshkujt e Hollywoodit më kanë zhgënjyer” Të themi të drejtën të gjithë kemi pritshmëri pozitive për meshkujt e Hollywood-it. Aktorë apo këngëtare seksi, të pa
E akuzojnë se u bë shkak pse e ëma vrau të atin, nuk i flasin prej dy dekadash Këtë të dielë Anxhelina nga Lezha ka qenë pjesë e “E diela Shqiptare” në Tv Klan, ku ka ndarë me publikun historinë e sa
Anxhelina dhe Beatrix i mësojnë shqip grimierit të Kardashianëve Ashtu siç e kemi vënë re nga rrjetet sociale dhe pas masterclass-it të parë të atij rangu në vendin tonë, dy kushërirat
Këngëtarja e kalon pa gjumë natën e parë në Shqipëri Të ndryshosh vend qoftë edhe për një natë tabën të vështirë të flesh sidomos të përshtatesh me orarin e gjumit. Pikër
Anxhelina me mesazh pikëllues për dashurinë e humbur (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare në Gjermani, Angelina Shala zuri ballinat e mediave pas publikimit nga ana e saj të dis