999 rezultate për

anxhela

"Nuk është se kam dalë me tanga", Anxhela Peristeri flet për komentet negative (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është një nga personazhet më të dashura për publikun. Ajo ka publikuar klipin e sa
Pas "sherrit" të bujshëm, Eriku flet për Anxhelën: Ka një defekt të madh (FOTO LAJM) Prej kohësh është thënë në media se Anxhela Peristeri dhe Erik Lloshi kanë pasur një krisje të miqësisë së tyre si pasoj
"Pasi eliminova këtë ushqim, rashë plot 20 kg", Anxhela zbulon sekretet e dietës çudibërëse (FOTO LAJM) Ajo është pa diskutim një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila edhe pse ka vite në skenë, vazhdon të na magje
Anxhela Peristeri paska gjëra serioze, flet për lidhjen e dashurisë dhe zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shp
I bën namin se doli me të brendshme në klip, Anxhela ua mbyll gojën fansave (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri disa ditë më parë publikoi këngën e saj të re të quajtur "Shpirti i bukur" që u pr
Ju lutet me shpirt që të vazhdojnë xhirimet! Anxhela zbulon prapaskenat e klipit (VIDEO) Pak ditë më parë, Anxhela Peristeri hodhi në treg këngën e saj më të re që mban titullin “Shpirti i bukur”. Kënga u p
Sherr me Anxhela Peristerin? Erik Lloshi rrëfen arsyen pse këngëtarja nuk i shkoi në dasmë (FOTO LAJM) Disa ditë më parë bëri bujë të madhe dasma e këngëtarit Erik Lloshi me partneren e tij, Rominën. Ata shkëlqyen krah n
Njësoj si Bebe Rexha, Anxhela Peristeri "mashtron" fasnat (FOTO LAJM) Pak minuta më parë këngëtarja e dashur për publikun, Anxhela Peristeri publikoi në Instagram një foto që ka ngjallur shu
Nuse seksi i Anxhela Peristeri, këngëtarja shkëlqen nën petkun e nusërisë (FOTO LAJM) Pak minuta më parë këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka publikuar në Instagram një foto, e cila ka bërë lëmsh të gj
Anxhela Peristeri drejt altarit, kush i vodhi zemrën (FOTO LAJM) Këngëtarja Anxhela Peristeri ka ngjallur dyshime se mund të jetë në prag martese. Ajo ka publikuar së fundmi në “Instagr
Nuk i shkoi as në dasmë, Anxhela Peristeri reagon për sherrin me Erik Lloshin (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në mediat rozë po përflitet për një sherr të mundshëm mes këngëtares Anxhela Peristeri dhe kolegut të s
Nuk i shkoi as në dasmë, Anxhela Peristeri dhe Eriku përfundimisht nuk flasin (FOTO LAJM) Fundjavën që lamë pas këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë. Në një dasmë që zgjati disa ditë, këngëtari
Anxhela Martini: 6 muaj të çmendur, po jetoj një film (FOTO LAJM) Modelja e ndjohur ndërkombtarisht, Anxhela Martini para disa kohësh ka njoftuar fansat se është më e lumtur pa rrjetet s
Fustani e "tradhëton" Anxhela Peristerin, i zbulon pak nga pjesa intime (FOTO LAJM) Fustani e ka ‘tradhtuar’ Anxhela Peristerin. Këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një foto të re në Instagram dhe
Të gjithë qeshin me "plakjen artificiale", Anxhela Peristeri ka një mesazh domethënës (FOTO LAJM) Rrjetet sociale vazhdojnë të mbushen me fotot e personazheve të njohur, të cilët provojnë se si do të duken pas disa vit
E pyesin për transformimin e Mateusit, përgjigjet Anxhela Peristeri (FOTO LAJM) Që nga koha kur dyshja Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku sollën bashkëpunimn “Muza ime”, qarkulluan lajme për një lidh
"Më kot s’ka ku të shkojë", Anxhela i përgjigjet fansit që e kritikoi për foton me bikini (FOTO LAJM) Prej pak kohësh, këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri publikon në profilin e saj në "Instagram", foto apo video ku eksp
Anxhela Peristeri tregon sekretin, si u dobësova 16 kg për 7 muaj (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare ia ka dalë të humbë kilogramët e tepër dhe të ketë format e dëshiruara trupore. Bëhet fjalë për Anx
Je plakur! Ndjekësit detyrojnë këngëtaren të tregojë moshën (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura. Ajo ka shumë vite në skenë dhe shumë prej këngëve t
Dikur shumë shokë, por pastaj u prishën: Anxhela tregon çfarë ndodhi me Erik Lloshin Në fund të vitit 2018, këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri mbajti koncertin e saj recital. Në këtë koncert u vu re mun