999 rezultate për

antonella

Emocionale: Antonella reagon në këtë mënyrë pasi Messi fitoi "Topin e Artë" Lionel Messi është fitues i çmimit më të vlefshëm individual në botë "Topi i Artë". Sulmuesi argjentinas arriti të tr
Ish e dashura akuzon Dybalën: Më tradhëtoi Paulo Dybala po kalon momente të mira në futboll, edhe pse nuk shënoi ndaj Milanit në fundjavë. Por në jetën private
Messi shënon gol, reagimi i gruas së tij do t'ju përlotë (FOTO LAJM) Ndeshja e sotme Nigeri-Argjentinë ishte një "dramë" e vërtet, por për fat të mirë Argjentina arriti të kualifikohej pas
Antonella afër lindjes së tretë, Messi i vendos emrin djalit Pas Thiagos dhe Mateos, së shpejti do të vijë në jetë edhe Ciro Messi! Ylli i Barcelonës dhe Argjentinës ka vendosur
Dybala dhe Antonella ndez përsëri dashurinë mes tyre (FOTO LAJM) Paulo Dybala i rikthehet dashurisë me bukuroshen argjentinase, Antonella Cavalieri. Sulmuesi i Zonjës së Vjetër, Paul
Messi dhe Antonella presin fëmijën e tretë Pak më shumë se një muaj që nga dasma e Lionel Messit dhe Antonella Roccuzzo, çifti është gati përnjë gëzimin e radhës.
Messi publikon foton e parë nga muaji i mjaltit (FOTO LAJM) Lionel Messi dhe Antonella Roccuzzo i dhanë fund beqarisë në fund të muajit të shkuar në një dasmë madhështore të organi
Messi dhe Antonella thonë po. Ja momenti i puthjes plot pasion (VIDEO) Historia e dashurisë e Messit dhe Antonellës ka filluar që kur ata ishin akoma fëmijë. Që atëherë ata kanë qenë të p
Antonella harron zënkën me Higuain, shfaqet në super formë (FOTO) Antonella Fiordelisi ka hedhur pas krahëve zënkën përmes rrjeteve sociale me sulmuesin e Juventusit, Gonzalo Higuain dhe
Messi kurorëzon dashurinë më partneren e jetës (FOTO LAJM) Lionel Messi në vitin 2017 pritet të kurorëzojë dashurinë e tij me Antonella Roccuzzo. Burime pranë çiftit thonë se c
Messi dhe Antonella do të martohen në vitin 2017 (FOTO LAJM) Lionel Messi dhe partnerja e tij prej shumë vitesh, Antonella Roccuzzo më në fund do të martohen. Futbollisti 29-vjecar
Antonella uron Messin për Shën Valentinin (FOTO) Futbollisti më i mirë i botës ka një grua që e dashuron shumë. Këtë herë Antonella ka uruar yllin e Barcelonës për festë
Dybala e ka një Antonella si Messi (FOTO LAJM) Në Itali do të ketë tashmë një bukuroshe me emrin Antonella. Në fakt nuk bëhet fjalë për Antonellën e famshme të Mesin,
Messi serish baba, vjen ne jete Benjamin Lionel Messi mori një lajm të jashtëzakonshëm përpara ndeshjes me Atleticon. Argjentinasi u bë për herë të dytë baba, kë
Ja si vishet Messi në darkë me të dashurën (FOTO GALERI) Lionel Messi dhe Antonella Rocuzzo kanë qenë në qendër në mbrëmjen e djeshme të klubit të Barcelonës, për të festuar tri
Messi sërish baba, djali do të quhet Benjamin (FOTO LAJM) Sipas asaj që raporton revista argjentinase "Clarin", duke iu referuar burimeve të afërta me Lionel Messin, ylli i Barce
Messi, selfie familjare për ditëlindjen e Antonellas (FOTO LAJM) Pas penalltisë së humbur dy ditë më parë në "Etihad Stadium" përballë Manchester City-t ja ku vjen një arsye e fortë për
Messi nga Andorra: Në borë me dy dashuritë e mia (VIDEO) Lionel Messi ka përfituar nga ato pak ditë pushimi që ka patur nga Barcelona për të kaluar disa çaste pushimi me familje
Miqësia Antonella-Daniella mund të çojë Messin te Chelsea (FOTO LAJM) Miqësia e ngushtë mes Lionel Messit dhe Cesc Fabregas dhe e partnereve të tyre Antonella Rocuzzo dhe Daniella Semaan mun
Emocione në "San Paolo", Napoli kujton Ciro-n (FOTO LAJM) Ka nisur me një homazh për Ciro Esposito miqësorja mes Napolit dhe Paok Selanik. Para fillimit të ndeshjes presidenti Au