999 rezultate për

anton

Lazio prezanton mbrojtësin, nuk është Mustafi Skuadra e Lazio-s ka gjetur mbrojtësin e ri. Klubi nga Italia sot do ta prezantoj lojtarin, Mateo Musacchio. Dje drej
Konkurrentja e re do t'i marrë Mevlanin? Ledjana hedh kunja në rrjet (FOTO LAJM) Konkurrentja e re e "Përputhen", Antonela ka nxitur debate në studio pas deklaratës së saj se është në program për Mevla
Vajza e re trazon keq ujërat në Për'puthen: Kam ardh t’ju marr djemtë se s’po dini si me i kap! Pas një të diele të zhurmshme, plot emocione të forta, me hyrje të reja, por edhe me largimin e çiftit të parë, Tea dhe
LSI prezanton programin politik, Kryemadhi zbulon dakordësinë me PD Lëvizja Socialiste për Integrim prezantoi programin e saj politik për zgjedhjet e 25 prillit. Kjo parti politike tashmë
Një vajzë e re futet në Përputhen, vajzat plasin nga xhelozia Mbrëmjen e sotme në "Përputhen Prime" një vajzë e re iu shtua programit. Ajo quhet Antonela Berisha, 24 vjeç. Konkurrent
Përgjime të reja: Si mafia italiane pastronte paratë në Shqipëri me tendera Janë zbardhur përgjime të reja për mafian italiane e cila dyshohet se pastronte paratë në Shqipëri. Në mes e këtyre
Mediu sfidon Bashën, prezanton 16 kandidatët për deputetë në Fier Edhe pse larg një marrëveshje me demokratët, republikanët me në krye Fatmir Mediun vijojnë të shpallin kandidatët për de
Kina prezanton trenin me shpejtësi 620 km/orë Kina ka zbuluar prototipin e një tren të ri që është i aftë të arrijë shpejtësi prej 620 kilometrash në orë. Treni funks
Harrojini ekranet e zakonshme, marka e njohur prezanton televizorët transparentë (FOTO LAJM) Televizorët duket se po bëhen më të mëdhenj dhe më të hollë çdo vit. Ndërsa tani, në vitin 2021, ju gjithashtu mund të s
Hoxha i rikthehet dosjes së bujshme, thirrje SPAK-ut: A ke kurajo të hetosh për Santon? Dosja e vrasjes së Artan Santos në Tiranë, rreth 6 vite më parë është një ndër dosjet e pazbardhura më të bujshme në ven
Ja si pritet të jetë logoja e re e Interit (FOTO LAJM) Inter pritet të ndryshojë logon në muajt e ardhshëm, ndërsa shefi administrativ Alessandro Antonello mohon që klubi do t
Yll e bukur, Lei Kraja prezanton të motrën dhe do surprizoheni (FOTO LAJM) Lei Kraja është një moderatoret sportive më seksi në vend. Që në fillim të karrierës ajo ka tërhequr vëmendjen me pamjen
Kryemadhi një hap para Bashës, prezanton listën e kandidatëve për deputetë në Tiranë Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar ekipin e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 25 Prillit. Kryetarj
Dita e ndeshjes Inter-Juventus, Pirlo: Kam mësuar shumë nga Conte Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka deklaruar se Antonio Conte ka luajtur një rol të rëndësishëm në karrierën e tij.
Samsung prezanton linjën e re S21 Samsung prezantoi smartfonin e ri të tij, galaxy S21 me çmime të ulura me rreth 200 dollarë krahasuar me gjeneratën para
Rriten pensionet, Hoti prezanton planin për Rimëkëmbjen Ekonomike Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka njoftuar për Programin e Rimëkëmbjes, ku do të ndihmohen qytetarët, b
Zguro, një nga Shkëndija dhe dy talente, Skënderbeu prezanton afrimet e merkatos Skënderbeu ka arritur që të hapë përsëri merkaton e futbollistëve, duke mbyllur detyrimet që kishte ndaj ish-futbollistë
Barazimi me Romën, Conte: Bëmë një paraqitje të mirë, nuk transferoj asnjë lojtar Trajneri i Inter, Antonio Conte ka reaguar pas ndeshjes ndaj Romës, të cilën "Nerazzurrët" e barazuan 2-2 në Olimpico.
Prag sfida me Romën, Conte ka disa fjalë për Vidal Trajneri i Inter, Antonio Conte, ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Romës që do të luhet nesër në "Sta
Fernandes apo Cantona? Legjenda e Man.United ka kritika për portugezin Aftësitë e mëdha që Bruno Fernandes posedon kanë rezultuar që ai të krahasohet me legjendat e klubit të Manchester Unite