E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
999 rezultate për

anthony

Djali 2 vjeç refuzon të hajë hamburgerin, nëna e rreh dhe i merr jetën Një nënë u dënua me 20 vite burg, e shpallur fajtore për vdekjen e djalit të saj 2 vjeç. Vogëlushi Anthony Bunn u rrah e
Një ditë para ndeshjes, boksieri shqiptar takohet me Anthony Joshuan E nesërmja do të jetë ditë e madhe për Florian Markun, i cili do të ndeshet me çekun Miroslav Serban. Meçi do të zhvi
Jennifer Lopez takohet me ish-partnerin në prani të Alex Rodriguez dhe ç’ndodhi (FOTO LAJM) Megjithëse të ndarë, ylli i “Hustler”, Jennifer Lopez dhe ish-partneri, Marc Anthony, vazhdojnë të kenë marrëdhënie të m
Ylli i kinematografisë në gjendje të rëndë shëndetësore, pëson hemoragji cerebrale Aktori legjendar, Alain Delon ka pasur probleme serioze me shëndetin pasi është goditur nga hemorragjia cerebrale dhe pë
E dashura franceze e djalit të Pirro Çakos bën gjestin e veçantë për vjehrrën (FOTO LAJM) Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës, Anthony, ka mbërritur në Shqipëri së bashku me të dashurën e tij franceze Marie.
Anthony Myint fiton çmimin më të mirë të kuzhinës 2019 Kuzhinieri dhe dietologu Anthony Myint është emëruar fituesi i një çmimi të madh me vlerë 100,000 euro për punën e tij n
Andy Ruiz-Anthony Joshua, sfida e revanshit në fund të vitit Një nga surprizat më të mëdha në historinë e dueleve për peshat e rënda në boks ishte triumfi i pabesueshëm i Andy Ruiz
James del zbuluar, "i rrëmben" ish-bashkëshorten Marc Anthony-t (FOTO LAJM) James Rodriguez del zbuluar. Futbollisti kolumbian, pjesë e Bayernit të Mynihut, zbulon një detaj të rëndësishëm për të
Wilder refuzon 100 milion euro për të shmangur duelin me Joshua Denontay Wilder ka refuzuar një ofertë marramendëse prej 100 milionë dollarësh. Boksieri amerikan do të mbajë nesër një
Zyrtare: Me këtë boksier do të ndeshet Anthony Joshua Anthony Joshua do të boksojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për herë të parë, pasi u konfirmuar se ai do t’i mbrojë
Pas sherrit me të dashurën, 32-vjeçarit i ndodh gjëma Një 32-vjeçar britanik i ka mbijetuar natyrës së egër australiane duke konsumuar insekte dhe lule për 3 ditë, deri në mo
Zyrtare: Anthony Martial rinovon kontratën me Manchester United Anthony Martial ka rinovuar kontratën me Manchester United deri në vitin 2024. Në kontratën e re mes tij dhe klubit, ekz
United synon të blindojë 2 yjet e skuadrës Manchester United beson se do të blindojë dy yjet e tyre, David de Gea dhe Anthony Martial. Sipas Evening Standard, M
Anthony Martial rinovon deri në vitin 2023 Pas lajmeve të shumta se do të largohej me parameter zero nga Manchester United në merkaton e kësaj vere, Anthony Martia
Sulmuesi i Arsenalit refuzon ftesën e Francës Alexandre Lacazette u ftua për të mbuluar mungesën e të lënduarit Anthony Martial por ai nuk do të paraqitet në ndeshjet
Martial merr vlerësime nga legjenda e Manchester United Ish-mesfushori i skuadrës së Manchester United, Paul Ince tha se sulmuesi i “djajve të kuq”, Anthony Martial ëshhtë nën
300 euro në ditë për ushqim, kjo është dieta e Anthony Joshua (FOTO LAJM) Kampioni i botës në peshat super të rënda, britaniku Anthony Joshua cilëohet si një ndër boksierët më të fortë i të gjit
Njihuni me berberin më të moshuar në botë (FOTO LAJM) Ai është berberi më i kërkuar në New York. Bëhet fjalë për Anthony Mancinelli, 107-vjeçari që po surprizon shumë njerëz
95 vite në një zanat, kush është rekordmeni 107-vjeçar (FOTO LAJM) Është plotë 107-vjeç dhe ende nuk pranon që të "pensionohet" nga profesioni i tij si berber. Po flasim për berberin
Anthony Joshua mbron titullin kampion, triumfon ndaj Povetkin Anthony Joshua nga stadiumi Wembly edhe një herë i ka treguar botës se aktualisht ai është më i miri në botën e boksit.