999 rezultate për

ante

Lampard humb "mushkëritë" e mesfushës, Kante pritet të mungojë gjatë Chelsea do tw duhet ti bwjw llogaritw pa Kante pwr pjeswn tjetwr tw sezonit. Mesfushori ka marrë një goditje në këmbë
Iu nënshtrua operacionit në tru, vajza luan në violinë gjatë ndërhyrjes (VIDEO) Një violiniste famshme britanike iu nënshtrua një operacioni të rëndë në tru në spitalin “King’s College” në Londër ndër
Moderne dhe ekstravagante, Bleona zbulon ndryshimin e fundit në look-un e saj (FOTO LAJM) Bleona Qereti ka dalluar gjithmonë me stilin e saj mjaft të veçantë dhe ekstravagant, duke dalluar nga të gjithë artistë
Atalanta "shpartallon" Valencian (VIDEO) Sfida e Atalantës me Valencian në “San Siro” u duk sikur u kthye në goleadë. Valencia u mposht me rezultatin e turps
CHAMPIONS/ Dy ndeshjet interesante të ditës së sotme Pas dy super ndeshjeve të mbrëmshme, Champions vazhdon edhe sonte me dy ndeshja interesante. Befasia e këtij raundi,
Punëtorët e thjeshtë mund të marrin viza pune, rregullat e reja të punësimit në Britani Punëtorët e thjeshtë, pa diploma nuk do të mund të marrin viza pune në Britaninë e Madhe pas Brexit. Qeveria ka njoft
Guardiola tek Juventus, flet Del Piero: Do të ishte interesante ta shikonim në Itali Edhe pse ka kontratë me Manchester City-n deri në vitin 2021, nuk është e thënë që Pep Guardiola të qëndrojë deri në fun
Fantazia e këtyre përmasave, mënyrat më të çuditshme që restorantet shërbejnë ushqimin (FOTO LAJM) Ka shumë mënyra për të servirur gjellën dhe ushqimin, por të shërbesh ushqim për një klient në një bide urine është shum
Bluza e duhur në kohën e duhur, këto janë rastësitë më komike (FOTO LAJM) Rastësia është mbreti i botës. Fotot e mëposhtme janë vërtetë interesante, pasi tregon 18 persona që kishin veshur bluzë
Atalanta arrin marrëveshjen me Chelsean për Pasalic Mario Pasalic po bënë një sezon shumë të mirë me fanellën e Atalantës, duke u shfaqur vendimtar në shumë ndeshje. Kroati
"Në Shqipëri të bëjnë lehtë hero", Taulant Xhaka: Atje më paguajnë dhe ushqimin në restorante Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë rrëfeu për median gjermane “T-online.de” për vendimin e tij për të përfaqësuar kom
Po shkonte jashtë me 12 mijë euro në çantë, 20 vjeçarja tregon arsyen e çuditshme Një 20-vjeçare nga Tirana po procedohet penalisht pasi u kap nëë aeroportin e Rinasit me 12.450 euro të padeklaruara.
Emrat e veçantë dhe të bukur që do të hasim te bebet Disa emra janë më të përhapur se të tjerët. Mund të jetë vërtetë e bezdisshme nëse në klasën apo punën tënde janë dhe 3
Shantazhi i adoleshentes për Balotellin, prokuroria merr vendimin Mario Balotelli ka dalë i pafajshëm nga akuza që i bëri një 18 vjecare në kohën kur italiane luante te Nice. Një vajz
"Takime mjaft të favorshme dhe interesante", si do të nisë java për të lindurit e çdo shenje Dashi Ju pret një ditë pozitive në dashuri në sajë të ndikimit të favorshëm të Venusit dhe Hënës. Parashikohen takime
Nëse Manchester City i hiqet titulli i 2014 dhe i jepet Liverpoolit, tifozët kanë një kërkesë të veçantë Steven Gerrard ishte fytyra më tragjike e Liverpoolit në sezonin 2013/14, atëherë kur kishte rrëshqitur në ndeshjen ndaj
Ditët më pikante të kësaj jave, çfarë rezervojnë yjet për datat 17-23 shkurt Dashi: Yjet për këtë javë nuk ju favorizojnë, të paktën në datat 17 dhe 20. Mund të lindë ndonjë mosmarrëveshje në famil
Punët shtëpie dhe jetë nate, milioneri ofron 25 milion dollar për gruan ideale (FOTO LAJM) Jo të gjithë e kanë një partner/e për "Shën Valentin", për disa njerëz kjo nuk përbën problem por disa të tjerë ndihen t
Shpërndante lëndë narkotike, kapet 41 vjeçari në Elbasan Një 41-vjeçar është vënë në prangat e policisë së shtetit për shkak se është kapur duke shpërndarë heroinë dhe kokainë.
Zhbllokohet derbi, Rebic ndëshkon Juven (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Juventusit, e vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë. Pas r