999 rezultate për

antalya

Pogba i çmendur, braktis ndeshjen dhe grusht me shokët e skuadrës (VIDEO) Florentin Pogba, vëllai i madh i yllit të Manchester United, Paul Pogba, është sulmuar nga shokët e skuadrës së tij, Gen
"Çmenden" turqit: Na rrahen edhe me 10 lojtarë Shqipëria mundi Turqinë në "Antalya Arena" me shifrat 2-3. Tifozët turq janë të pakënaqur nga kjo humbje e kombëtare
E konfirmon trajneri i turqve: Kundër Shqipërisë do të luajnë të rinjtë Kombëtarja e Turqisë do të përballet me Shqipërinë në ndeshje miqësore në Antalya. Trajneri i Turqisë, Mircea Lucescu
Ish trajneri i Milani bëhet me ekip të ri Ish trajneri i Milanit dhe Interit, Leonardo, zyrtarisht është trajner i ri i skuadrës turke Antalyaspor. Braziliani që
Skuadra e madhe turke shënjestron Hykën Mesfushori shqiptar Hyka është vënë në shënjestër edhe të një skuadre tjetër të madhe nga Turqia. Bëhet fjalë për Ant
Plas sherri te Kosova, Bunjaku nuk udhëton në Turqi Sulmuesi Albert Bunjaku nuk i është bashkuar Përfaqësueses së Kosovës në futboll për ndeshjen kundër Turqisë, që zhvillo
Eto'o vendos një bast të çmendur me një tifoz Samuel Eto'o vijon karrierën në kampionatin turke me ekipin e Antalyasporit. Për momentin jo çdo gjë shkon mirë për sulm
Turqi-Kosovë nuk luhet në Stamboll, por në ... Mediat turke shkruajnë se UEFA ka vendosur orarin e ndeshjes ndërmjet Turqisë dhe Kosovës, e cila do të zhvillohet me 12
Eto’o përjashtohet nga Antalyaspor, shprehu komente raciste Ish-sulmuesi i Barcelona-s dhe Chelsea Samuel Eto’o është përjashtuar nga skuadra e Antalyaspor pasi është shprehur në I
Eto’o sërish në Champions, ja me cilën skuadër Championsi e thërret sërish Samuel Eto’o, i cili ka arritur akordin për t'u transferuar te Besiktasi. Ish bomberi i
Ronaldinho rikthehet në Europë, ja ekipi që ka arritur marrëveshjen… Sulmuesi brazilian, Ronaldinho do të kthehet të luajë në Europë pasi ka arritur një marrëveshje me klubin turk, Antalyas
Turpërohen Shpresat ndaj Azerbajxhanit Kombëtarja e Shqipërisë U21 ka zhvilluar ditën e sotme edhe miqësoren e tretë në Antalya të Turqisë në kuadër të turneut
Antalyaspor kërkon Pirlon dhe Ronaldinhon Pirlo dhe Ronaldinho, shumë fantazi sërish së bashku si tek Milan kur luanin në një skuadër. Presidenti turk i Antalyasp
Cikalleshi debuton me gol, por mundet nga një super E'too (VIDEO) Ka nisur në mënyrën më të mirë aventura e Sokol Cikalleshit në kampionatin turk. Bomberi i kombëtares shqiptare e nisi m
E pabesueshme, Messi në kampionatin turk Presidenti i Antalyaspor, Gultekin Gencer ka thënë se ka një plan ambicioz për transferimin e sulmuesit të Barcelonës, L
Shkëndija mbyll fazën përgatitore në Antalya Shkëndija e Tetovës i dha fund përgatitjeve që zgjatën 20 ditë në Antalya të Turqisë duke marrë rrugën e kthimit për në
Kozniku i kënaqur me përgatitjet, sot miqësore me Qaradag (FOTO-VIDEO) Tekniku i Shkëndijës, Ardian Kozniku, është shumë i kënaqur me përgatitjet që po zhvillon skuadra e tij prej gati dy jav