999 rezultate për

ansi

Gjesti madhështor, Stresi surprizon në spital fansin e tij (VIDEO) Reperi i njohur dhe shumë i komentuar në media, Stresi ka bërë sot një gjest madhështor. Reperi ka surprizuar një fans t
Franca "JO", shansi i vetëm për Shqipërinë është Finlanda Vetoja e Francës po bllokon fillimin e negociatave të pranimit në BE me Shqipërinë dhe Maqedoninë Veriore, duke vënë në
Fansi i propozon për martesë, Olta Gixhari ka një kriter të çuditshëm për të (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari është shumë e dashur për publikun. Kjo edhe në sajë të natyrës së saj mjaft ekstravagante
DW: Shansi i fundit për Shqipërinë, takimi i Merkel me Macron të dielën Zhgënjim për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë: Franca nuk do ta pranojë hapjen e bisedimeve të antarësimit me këto dy
E frikshme, fansi i çmendur zbulon shtëpinë e këngëtares nga reflektimi në sytë e saj Një burrë japonez i akuzuar për kërcënim dhe sulm seksual ndaj një ylli të ri pop, i tha policisë se e zbuloi atë përmes
Solskajer duket se po i vjen fundi, shansi i fundit për të është Liverpooli Ole Gunnar Solskjaer është futur në historinë e Manchester United, për startin më të keq, që kur ka lindur Premier Leagu
"Me Turqinë shansi i fundit", Reja: Lojtarët e grumbullur nga Kosova na prishin punë Trajneri i Kombëtares, Edi Reja bëri publike para pak minutash listën e futbollistëve të grumbulluara për 2 sfidat ndaj
"Na e shpife me ato dhëmbë", Në mënyrën më elegante Olta Boka bën për një lek fansin (FOTO LAJM) Një prej ndjekësve të saj në instagram nuk ka nguruar të bëjë një koment aspak të mirë për Oltën. “Na i shpife me ato d
As sigurimi nuk mund ta ndal, fansi ngjitet në skenë me Bebe Rexhën (VIDEO) Bebe Rexha ishte këtë fundjavë në Brazil, ku mbajti një koncert të paparë në Rio. Këngëtarja me origjinë shqiptare, k
"Liverpooli e shpërdoroi shansin për titull, nuk do të triumfojë këtë sezon" Diouf beson se Liverpooli do të vuajë që ta përsërisë këtë gjë, pavarësisht se e ka filluar edicionin 2019/2020 me 6 fit
Fansi i çmendur kërcënon këngëtaren në skenë, autoritetet i vënë prangat (FOTO LAJM) Ditën e sotme ka ndodhur një ngjarje e frikshme në Hollywood. Një fans i obsesionuar pas këngëtares Miley Cyrus, ka gjet
Një dark me fansin? Greta Koçi i thur përgjigjen epike (FOTO LAJM) Greta Koçi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe që pëlqen herë pas here të jetë në kontakt m
Pse nuk bëhesh pornostare? Erjona fyen rëndë fansin (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani ka replikuar me një komentues në rrjetet e
"Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave", Bleona bën për "dush të ftohtë" fansin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Shumë e ndjeku
''Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë'', Rike Roci i kthehet keq fansit (FOTO LAJM) Rike Roci, pas pjesëmarrjes në Big Brother, u bë e famshme dhe komentohet gjerësisht nga publiku shqiptar. Së fundmi
Moderatorja shqiptare pozon me bikini, fansi i gatshëm të dhurojë veshkën për të (FOTO LAJM) Moderatorja dhe modelja shqiptare të cilën e shihnim çdo të diel në programin e Top Channel "E diell" , Einxhel Shira ka
Ndërroji ndonjëherë! Fansi kap mat vajzën seksi të ish-deputetes demokrate (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda ka tërhequr vëmendjen sot në rrjetet sociale me fotot e saj, por duket se jo
Fansi i Bebe Rexhës bën gjestin më të bukur për të dhe do ta ketë gjithë jetën (FOTO LAJM) Bebe Rexha është kthyer në një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe ka krijuar fansat e saj kudo nëpër botë. Fama e saj sa
Fansi i fiksuar keq, Rike Roçi publikon bisedën (FOTO LAJM) Rike Roçi është cilësuar si një ndër femrat më të bukura shqiptare, e cila në “Euro 2016” pushtoi rrjetet sociale me pre
Shansi i fundit: Kjo është e vetmja mënyrë që klubit të Skënderbeut t' i hiqet dënimi Skënderbeu pam minuta më parë mori një goditje të madhe me vendimin e KAS-it, i cili la në fuqi dënimin e UEFA-s me 10 v