999 rezultate për

anonymous

"Anonymous Albania" sulmon AMA-n dhe AKEP, mbyll faqet zyrtare Anonymous Albania, faqja e njohur në të gjithë Shqipërinë ka sûlmuar faqen e Autoritetit të Mediave Audiovizive (AMA) dh
"Anonymous Albania" sulmon Ramën: Kemi vjedhur informacione private "Anonymua Albania" ka sulmuar faqen e Kryeministrisë dhe e institucioneve shqiptare. "Anonymous Albania" ka njoftuar
Anonymous Albania “hakmerret” për Morinën, ja çfarë i ka bërë qytetit kroat (FOTO) Grupi “Anonymous Albania” ka hakuar pasditen e sotme faqen në internet http://www.dubrovnik.hr/ e cila jep informacion p
“Të bëhen gati këto televizione”, vjen kërcënimi i radhës nga "Anonymous Albania" Prej disa javësh institucionet kryesore të shtetit janë përballur me sulme të vazhdueshme në faqet zyrtare të internetit
Hackerat e Anonymous Albania sulmojnë faqen e policisë: Arrestoni deputetët… Faqja zyrtare e website të Policisë së Shtetit www.asp.gov.al është sulmuar në orët e vona të ditës së djeshme nga Anony
Rama ngjiret nëpër Shqipëri, Anonymous i “merr” kryeministrinë (FOTO) Teksa Rama ka nisur turin e tij nga njëri qytet i Shqipërisë në tjetrin e teksa bën premtimin e radhës elektoral, faqen
Sulmohet faqja e Partisë Socialiste, ja mesazhi për zgjedhjet Mbrëmjen e sotme është sulmuar faqja zyrtare e Partisë Socialiste. Nëse e kontrolloni do të shikoni që webi ps.al ësh
"Anonymous" tregon se pse Lufta e Tretë Botërore mund të fillojë sivjet (VIDEO) Grupi i hakerave “Anonymous” pretendon se Lufta e Tretë Botërore do të shpërthejë këtë vit apo tjetrin për shkak të tens
Policia arreston "anonymous" nga Durrësi që kishin terrorizuar Tepelenën (FOTO LAJM) Goditet grupi që kryente vjedhje lokalesh dhe banesash në Tepelenë, Memaliaj dhe Këlcyrë. Pas një pune intensive të krye
Të rinjtë shqiptarë me shqiponjë, Anonymous Albania paralajmëron Greqinë: Mos luani me ne Anonymous Albania ka publikuar një mesazh të fortë ku i drejtohet shtetit grek, duke u kërkuar të heqin dorë nga provoki
Anonymous i kërkon Francës lirimin e Ramush Haradinajt: Jeni në luftë me ne (VIDEO) Arrestimi i Ramush Haradinajt në Francë ka sjellë reagimin e mjaft shqiptarëve në të gjithë botën, përfshirë edhe grupin
Anonymous sfidon Zuckerberg, po krijon rrjet social për të mposhtur Facebook Një rrjet i ri social, i krijuar nga anëtarët e Anonymous, shpreson që të mposhtë Faacebook-un dhe rrjetet e tjera socia
"Anonymous" i hap luftë qeverisë shqiptare: Ne e mbyllëm FB e Manjanit, po rripni njerëzit, jeni armiqtë tanë (VIDEO & FOTO) Grupi i hackerave Anonymous ka bërë publik një mesazh shumë serioz dhe kërcënues drejtuar qeverisë shqiptare. Në këtë me
"Anonymous" dalin në marshim kundër qeverive (VIDEO) “Marshimi i Miliona Maskave” është një traditë që zhvillohet çdo vit që prej 2012-s në shumë vende të botës dhe organizo
"Anonymous" hakon postën elektronike të Qeverisë së Ekuadorit Grupi i hakerëve "Anonymous" ka hakuar postën elektronike të Qeverisë së Ekuadorit. Lajmin e kanë bërë të ditur vetë
Anonymous shqiptar kërcënon Serbinë: Vratë 14.000 njerëz, përdhunuat 20.000 gra, s’kemi harruar Anonymous­ët shqiptarë kanë publikuar një video mesazh për Serbinë, ku i rikujtojnë Serbisë për gjenocidin që kanë kryer
Ja si u shkatërrua plani i ISIS për sulme në Itali Anonymous ka arritur të shkatërrojë me sukses në një sulm të planifikuar të militantëve të ISIS. Anonymous pohon se k
Anonymous: ISIS do të kryejë 8 sulme terroriste Grupi i hakerave "Anonymous" ka deklaruar se ditën e nesërme ISIS do të zhvillojë tetë sulme terroriste. Sipas këtij
Ja si i përgjigjet Zaev "Anonymous" për përgjimet Lideri i LSDM-së Zoran Zaev i është përgjigjur sot kërcënimeve të të ashtuquajturve “Anonymous”, të cilët paralajmëruan
Anonymous tentojnë t'i vjedhin 'bombat' e Zaevit Grupi i ashtuquajtur “Anonymous Maqedon”, që konsiderohet të jenë ekspretë të informatikës, pritet që të neutralizojë si