999 rezultate për

anita

Festival golash në Pizjuan, Atletico fiton me manita (VIDEO) Atletico Madridit ka arritur të fitojë bindshëm ndaj Sevillas me shifrat e përgjithshme 5-2 në "Ramon Sanchez Pizjuan",
Angela Merkel me çantë 5 herë më të lirë se Anita Haradinaj (FOTO LAJM) Çifti Haradinaj morën pjesë në ceremoninë e organizuar nga Ambasada e Kosovës në Amerikë për 10 vjetorin e pavarësisë së
Mijëra euro vetëm për një çantë, Anita Haradinaj reagon e revoltuar Anita Haradinaj, bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, është fotografuar sot me një çantë që mban l
Anita nuk komenton çantën mijëra euro, ankohet se biletën për SHBA e ka blerë vetë Anita Haradinaj, bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, është fotografuar sot me një çantë që mban l
Salah jep leksion humanitar, i siguron çdo shpenzim fansit të tij live në emision Mohamed Abdel Karim ishte emri i një djali që mbante veshur një bluzë të shkruar emrin dhe numrin e Salah teksa ishte i
Shikoni si i respektoi Mario shqiptarët deri në fund Ai sot është një ndër grimierët më të famshëm në botë, pasi kujdeset për pamjen e disa prej personazheve më të njohur të
Barcelona manita Real Betisit, Messi me shokë nuk falin dhe marshojnë drejt titullit (VIDEO) Barcelona ka poshtëruar skuadrën e Real Betis me shifrat e thella 5-0 në " Estadio Benito Villamarín", ndeshje kjo e vle
Kështu dukej Ramush Haradinaj ditën e dasmës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Haradinajt, Anita, kishte treguar me herët që dasma e tyre ishte bërë në Gllogjan, ku kishin organizuar
Është pushtuar nga djalli, nëna i ngul vajzës kryqin në gojë Një nënë është dënuar për vrasjen e vajzës së saj 33-vjeçare duke e ngulur një kryq në gojë sepse mendonte se ishte e pu
Anita Haradinaj akuzon disa media: Jeni bërë si medie serbe Anita Haradinaj, gruaja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar ndaj raportimit në media për kinse refuz
Nëna iu vra ndërsa ai humbi syrin në luftë, fëmija bëhet simbol i masakrës së Damaskut Karim Abdel Rahman, një fëmijë i Sirisë që humbi syrin e majtë dy muaj më parë në një sulm të artilerisë, është bërë sim
Vidhen paratë e grumbulluara për qëllime humanitare Janë arrestuar dy persona në Podujevë pasi që të njëjtit në bashkëpunim me disa të dyshuar të tjerë, ia kanë vjedhur një
Qytetarët venë dorën në zemër dhe mbledhin 204 kravata për Haradinajn Pas deklaratës së kryeministrit Haradinaj se ‘e rriti pagën’ pasiqë ‘i duhen edhe për kravata dhe këmisha’, kanë nisur s
Luftëtari e bën Partizanin të duket për "faqe të zezë", Starova largohet me manita (VIDEO) Luftëtari i jep një leksion futbolli Partizanit në Gjirokastër, duke i shkaktuar një humbje të rëndë 5-0, që as tifozi m
Geta tregon “sekretet” e Dafina Zeqirit dhe Anita Haradinajt! Kampionia botërore e Fitnesit, Geta Beqa, e ftuar në “Top Show Magazinë” ka treguar 'tekat' dhe 'sekretet' e linjave per
Cuoci: Do t'i monitorojmë organizatat humanitare ruse në Kosovë Komandanti i ri i forcës së NATO-s në Kosovë duket të ndihet mirë këtu. Ai sheh përparim të mirë të vendit, është i bind
Barcelona manita Murcias dhe kalon turin në Copa del Rey (VIDEO) Barcelona ka fituar me shifra të thella 5-0 kundër Murcias në Copa del Rey Skuadra e Ernestos Valverde ka kaluar turi
Spanja "manita" Kosta Rikës, vendasit tallen me miqtë (VIDEO) Spanja ka mposhtur Kosta Rikën me rezultatin e thellë 5-0 në një ndeshje miqësore të luajtur në "Estadio La Rosaleda".
Shqipëria U-17 "manita" Lihtenhshtejnit, e mbyllin me fitore kualifikueset të Europianit Shqipëria U-17 i ka mbyllur me fitore kualifikueset e Kampionatit Europian U-17 “Angli 2018”. Kuqezinjtë e vegjël kanë m
Voton Anita Haradinaj, bie në sy pamja e saj Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka votuar pak më parë. Për të kryer obligimin e saj, ishte edhe bashkëshortja