999 rezultate për

anitĂn

Ronaldo 4 gola në "manitan" e Realit (VIDEO) Real Madridi dhe Cristiano Ronaldo janë të pa ndalshëm. Los Blancos kanë mposhtur Elchen me rezultatin 5-1 në Santiago
CR7 i tregon "manitan" portierit të Valencias (VIDEO) Pas fitores 0-5 të Real Madrid kundër Valencias në La Liga, gazetarët nuk lanë pa vëzhguar edhe sjelljen e Cristiano Ron
Manita e rradhës për Barçën (VIDEO) Barcelona e udhëhequr nga ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur një fitore të thellë në udhëtim ndaj Rayo Vallecano