999 rezultate për

aniston

Duket shumë më e re, sa vjeç mbushi Jennifer Aniston? (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur e FRIENDS, Jennifer Aniston kohët e fundit festoi 50 vjetorin e saj me një party të madhe me miqt
Të gjithë gojëhapur: Brad Pitt shkoi në festën e ish-gruas? Mbani frymën! Ish-çifti i preferuar i të gjithëve në vitet ’90-të kanë qenë në të njëjtën dhomë, në të njëjtën kohë. Po
E frikshme, aktorja e njohur pranon se ka jetuar në të shtëpi me fantazma A e dini që para se Jennifer Aniston të jetonte në Central Perk me mikeshat e saj, banonte në një shtëpi të pushtuar. Kë
Jennifer Aniston dhe Courtney Cox patën të njëjtin të dashur, por janë sërish shoqe Bëhet fjalë për dy shoqet e famshme Jeniffer Aniston dhe Courtney Cox. Këto dy shoqe ndajnë të njejtin ish- të dashur
Brad Pitt dhe Jennifer Aniston drejt ribashkimit?! Pak ditë më parë u bë publike se Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë zyrtarisht të ndarë dhe procesi i divorcit ka përfund
Brad Pitt dhe Jennifer Aniston rikthehen përsëri bashkë? Brad Pitt dhe Jenifer Aniston thuhet se po mendojnë ti japin dhe një tjetër shans dashurisë së tyre. Sipas raporteve,
Jennifer Aniston e fton për darkë, Angelina Jolie e refuzon ashpër Facebook Twitter Mesa duket pajtimi mes dy aktoreve të famshme nuk ka për të ndodhur kurrë dhe kjo vetëm falë kokëfor
Jennifer Aniston pas divorcit në "party" Vetëm një muaj më parë ajo u nda nga bashkëshorti i saj, Justin Theroux, pas shtatë vitesh lidhje. Dhe duket se të gj
Ish-bashkëshorti sapo e zëvendësoi Jennifer Aniston (FOTO LAJM) Jennifer Aniston dhe Justin Theroux janë në qendër të vëmendjes të medias rozë pas lajmit të divorcit, ndërsa arsyet e v
Jennifer Aniston shfaqet më e mërzitur se kurrë Ndarjet, asnjëherë nuk janë të mira, e sidomos kur bëhet fjalë për një histori pasionante dashurie. Javën e shkuar, akto
Zbulohet se si Brad Pitt arriti të shkatërrojë martesën e Aniston Disa prej nesh e prisnin ndarjen e Jennifer Anniston dhe Justin Theroux. Dyshja e famshme i dhanë fund martesës së tyre
A po bashkohen Jennifer Aniston dhe Brad Pitt? Jennifer Aniston dhe Brad Pitt kanë nisur sërish të komunikojnë me njëri-tjetrin. Por duket se kjo nuk është aspak ro
Jennifer Aniston dhe Justin Theroux nuk ishin të martuar ligjërisht? Jennifer Aniston dhe Justin Theroux njoftuan këtë javë se po ndahen pas dy vjet e gjysmë martesë, por thuhet se çifti nu
U ndanë pas dy vitesh martesë, zbulohet arsyeja e çuditshme e çiftit të njohur Prej 24 orësh në mediat botërore por jo vetëm po përflitet vetëm për ndarjen e aktores së njohur Jennifer Aniston, me ba
Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë beqarë , do lidhen sërisht bashkë? Ata ishin çifti i preferuar i të gjithëve! Bëhet fjalë për Brad Pit dhe Jennifer Aniston të cilët u martuan në vitin 200
Luftë mes Jennifer Aniston dhe fqinjit të saj Norman Resnicow është fqinji që me plot gojë ‘po ja nxin jetën’ Jennifer Aniston dhe bashkëshortit të saj Justin Theroux
Kush puth më mirë Jolie apo Aniston?! Përgjigjet Gerard Butler Trekëndëshi i dashurisë Brad Pitt-Angelina Jolie-Jennifer Aniston, është ndoshta historia më e madhe e showbiz-it të të
Pas kaq shumë vitesh, Angelina dhe Jennifer bëhen bashkë Ka qenë një prej trekëndëshave më të përfolur të dashurisë në botë: Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston do të jenë për h
Brad Pitt kupton se Anniston ishte dashuria e jetës së tij pasi e la për Angelinën Thuhet se Jennifer Aniston ka qenë arsyeja pse Brad Pitt i është rikthyer jetës normalisht pas ndarjes së bujshme nga An
Bred Pitt i kërkon falje Jennifer Aniston pse e la për Angelinën Brad Pitt duket se i ka rënë “pishman” për gabimet që i ka bërë, pas ndarjes me Angelina Jolie. Aktori ka reflektuar