999 rezultate për

anila

30 vite martesë, Ardit Gjebrea dhe Anila nuk mund të ishin më romantikë se sot (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea ka krijuar një familje të plotësuar me Amila Gjebrean, me të cilën sot bën plot 30 vite martesë. Moderator
Anila Hoxha ia numëron të gjitha Lleshajt: 40 policë janë vrarë e 256 janë plagosur që të bëheshe ministër e t'i pështyje Gazetarja Anila Hoxha ka reaguar me tone të ashpra ndaj deklaratës fyese të ministrit Sandër Lleshaj për vartësit e tij.
Si të mbrohemi nga virozat me ushqim? Harroni mishin dhe peshkun Gjatë stinës së vjeshtës temperaturat fillojnë të ulen dhe shirat janë më prezente. Njerëzit fillojnë të jenë më të lodh
Socialistja i përvishet keq Briselda Shehaj: Fola në 2013, por s’më dëgjoi njeri! "Të biesh në derexhene...të na numërojë Brrisi është si të rishohesh atë skeçin me aktorin Fadil Hasa…7 kamiona për 10 b
Ministrja Anila Denaj i nënshtrohet testit për Covid-19, zbulohet përgjigjia! Ministrja e Financave, Anila Denaj i është nënshtruar tamponit për të parë nëse është infektuar apo jo me Covid-19.
"Ciao po të lë", Bes Kallaku dhe Anila Mimani rikthejnë hitin e paharueshëm (VIDEO) Pak ditë më parë, Bes Kallaku dhe Anila Mimani zbuluan se do të vinin me një projekt të ri muzikor, i cili ngjalli shumë
Mrekullia, shqiptarja lind teksa ishte në koma dhe zgjohet pas 20 ditësh Kur jeta fillon, ky është dedikimi i parë i Elena Trifonit për të bijën të cilën e pa një muaj pasi doli nga koma dhe nd
Sugjeroi që këngëtarët të punojnë në ndërtim, ministrja: U keqkuptova! Deklarata e ministres Anila Denaj se këngëtarët e artistën të punojnë në ndërtim gjatë pandemisë, shkaktoi shumë reagime
Në kërkim për dhunë, arrestohet ish-burri i këngëtares së njohur shqiptare Mentor Hadërgjonaj, një nga personazhet e dikurshëm të dosjes “Kokaina”, një histori ndërkombëtare e antidrogës përgjatë
"Biri im", Anila Basha tregon portretin ëngjëllor të vogëlushit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar gazetarja e njohur, Anila Basha u bë nënë për herë të parë. Anila solli në jetë një djalë, të cilin e pa
E moshuara: Kur të më japi shtëpinë që ma ka marrë kushëriri i Edi Ramës, dal! Ishte një ditë dhjetori, viti 1985, kur 6 veta të moshës nga 35-60 vjeç, të veshur si turistë, kaluan pragun e portës së
Anila Çela flet hapur për sherrin me Orindën: Nuk ishim shoqe të ngushta (FOTO LAJM) Anila Çela është shndërruar në një nga moderatoret më të suksesshme të ekranit. Me shumë vite eksperiencë, Anila është b
"Kokaina që u bë oriz!', Anila Hoxha: Si shpëtoi peshku i madh! Gazetarja Anila Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale, ka komentuar rastin më të fundit të zbulimit të kontenierëv
DW: 10 kushtet e Merkelit për Ramën që të hapen negociatat Grupi më i madh parlamentar i CDU/CSU, në Gjermani po diskuton një paketë me 10 kushte për t’i dhënë “PO” Shqipërisë për
Plas në studio: Ti ke hallin e tokës apo burrit që ka ikur Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të “E Diela Shqiptare” ishte një çift nga një fshat i Durrësit, të cilët prej
Plas në emision, burri gjuan gruan me shishe (VIDEO) Seanca e sotme ndërmjetësuese mes zonjës Anila Bushi dhe bashkëshortit të saj, Qemal Bushi pati edhe momente tepër të te
Arditi bën pyetje të sikletshme për gruan që ka vuajtur nga burri dhe fisi i saj (VIDEO) Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të “E Diela Shqiptare” ishte një çift nga një fshat i Durrësit, të cilët prej
Gjermanët: Shtyni zgjedhjet, dialog pa kushte Rama-Basha Në një deklaratë të përbashkët për Deutsche Wellen, Johann David Wadephul, zëvendëskryetar i grupit parlamentar CDU/CSU
Gazetarja e DW: Gjermania pritet t'i vendosë kushte shtesë Shqipërisë Shumica e Bundestagut në Gjermani jo vetëm që nuk është i bindur se Shqipëria i ka plotësuar kushtet për hapjen e negoci
Gazetarja tregon arsyen pse u vra avokati në Elbasan Gazetarja Anila Hoxha ka deklaruar mbrëmjen e sotme në Open se avokati Ravik Gurra është për shkak të detyrës. Hoxha