999 rezultate për

angli

Allegri mohon kalimin te United: Nuk di akoma anglisht Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka tentuar t’i hedhë poshtë lajmet se do të emërohet trajner i Manchest
Transportoi 2 shqiptarë në Angli, kapet 24-vjeçarja nga Letonia 24 vjeçarja Linda Jankovska është kapur nga policia britanike është dënuar me 28 muaj burg, pasi po transportonte në mën
Shkoi në Bullgari për të mbështetur kombëtaren, ndërron jetë tifozi anglez Një tifozë i Anglisë raportohet se ka vdekur në Bullgari. Përkrahësi i ‘Tre Luanëve’ thuhet se ka ndërruar jetë pasi
Pedofili më i tmerrshëm në Angli vritet në burg Një pedofil i quajtur "më i keqi në Britani" është goditur me thikë për vdekje me një teh të improvizuar në burg. Ric
Rashica optimist: Mund ta mposhtim Anglinë Ylli i Kosovës, Milot Rashica është paraqitur në konferencën për shtyp para ndeshjes me Malin e Zi. Rashica beson më
Plas te Anglia, u largua nga grumbullimi se gjoja ishte sëmurë, lojtari "kapet mat" në kazino (FOTO LAJM) Si të mos mjaftonte humbja 2-1 ndaj Çekisë , te kombëtarja angleze ka shpërthyer një skandal, e ku protagonist është loj
Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë vështirëson ëndrrën "Euro 2020", si kualifikohet Kosova (FOTO LAJM) Kosova do ta ketë shumë të vështirë kualifikimin në Euro 2020 prej ndeshjeve që po zhvillohen në kuadër të fazës së grup
Sulm terrorist në Angli: Një i vdekur dhe shumë të plagosur (VIDEO) Të paktën pesë persona janë plagosur dhe një tjetër ka humbur jetën pas një sulmi me thikë në një qendër tregtare në Man
Angli/ Shqiptari hidhet nga çatia për t'i shpëtuar policia, thyen këmbën e përfundon në burg Policia angleze ka vënë në pranga një shqiptar të identifikuar si Dritan Hoxha, i cili kujdesej për një shtëpi ku kultiv
Sera me vlerë 1 mln paund, arrestohen 7 shqiptarë në Angli Policia angleze ka vënë në pranga 7 shqiptarë gjatë një aksioni kundër lëndëve narkotike. Policia e Cleveland ka zbu
Burri më i fortë në Angli, shqiptari i famshëm dënohet me 6 vite heqje lirie Burri më i fortë në Angli është dënuar me 6 vite heqje lirie me akuzën trafikim të qënieve njerëzore drejt Britanisë.
EMRAT/ 15 mijë euro për të shkuar me kamion në Angli, kapen 2 shqiptarët Dëshira e shqiptarëve për të braktisur Shqipërinë drejt Anglisë nuk po njeh më as cmim. Dy shqiptarë kanë rënë në pr
347 vazo me lëndë narkotike në 5 shtëpi me qira, arrestohen 7 shqiptarë në Angli Policia e qytetit të Lidsit në Angli shkatërroi një operacion të mirëdetajuar nga shtatë shqiptarë që kishin mbjellë kan
EMRAT/ Kishin mbjellë 347 rrënjë kanabis, dënohen 7 shqiptarë në Angli Policia e qytetit të Lidsit në Angli shkatërroi një operacion të mirëdetajuar nga shtatë shqiptarë që kishin mbjellë kan
Trafikonin klandestinë drejt Anglisë, shkatërrohet grupi i shqiptarëve në Belgjikë Një grup shqiptarësh që trafikonin klandestinë nga Belgjika drejt Anglisë është shkatërruar. Sipas mediave belge mësohet
Klopp: Guardiola, më i miri Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, mund të jetë zgjedhur si trajneri më i mirë i vitit në botë nga FIFA, por ai e pra
Vritet me thikë pas sherrit adoleshenti shqiptar në Angli Një 15-vjeçar shqiptar nga Kosova ka mbetur viktimë e një përleshje mes dy grupesh të rinjsh në Angli. Elton Gashaj u
Dy napoletanë arrestohen për vrasjen e shqiptarit në Angli Serxhio Marku është 21-vjeçari shqiptar i cili u vra javën e kaluar në banesën e tij në Angli. I riu u gjet i plagosur r
Ronaldo larg Juventusit, pritet rikthimi në Angli Cristiano Ronaldo edhe pse në moshën 34-vjeçare, ka përsëri dëshirën për të pasur sukses dhe për të fituar gjithçka.
QESHARAKE/ Morën edhe shoferët: Shqipëria jep më shumë pasaporta diplomatike se Anglia Sipas një dokumenti zyrtar të siguruar nga “Top Story”, dhënia e pasaportave diplomatike për kategori të ndryshme është