999 rezultate për

angelina

Komplet ndryshe nga Angelina Jolie, kjo është e dashura e re e Brad Pitt (FOTO LAJM) Që kur ndarja e tij me Angelina Jolie tronditi botën, njerëzit duan të dinë se me kë është i lidhur Brad Pitt. Ka pas
Kush është fatlumi? Angelina Jolie në një lidhje të re pas ndarjes me Brad Pitt (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie është tashmë një histori e shkuar. Tre vjet pasi paraqiti letrat për divor
Angelina rrëfen si është jeta pa Brad Pitt-in Angelina dhe Brad Pitt i dhanë fund rreth 3 vite më parë, por nuk ka ende një divorc për të finalizuar gjithçka. Në inte
Angelina Jolie flet hapur: Fëmijët e mi kanë kaluar shumë! Në intervistën e saj të fundit për Harper's Bazaar, Angelina Jolie foli gjatë për kërkimin dhe gjetjen e vetes ashtu siç
Shmanget tragjedia, Angelina Jolie xhiron filmin sipër tokës së "minuar" Filmi i ri i Angelina Jolie për pak është kthyer në tragjedi. Kjo pasi një e vërtetë e frikhme është zbuluar për vendin
14 vjeç, vajza e Angelina Jolie ka që tani biznesin e saj (FOTO LAJM) Gjatë premierë së filmit “Maleficent: Mistress of Evil” ku është në rol kryesor, aktorja Angelina Jolie shkëlqeu teksa p
Si princeshat e përrallave, Angelina Jolie shkëlqen në premierën e filmit të ri (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun, Angelina Jolie, është parë së fundmi në Londër në premierën e filmit të saj më të r
Tronditi internetin me fotot si Angelina Jolie, arrestohet blogerja (FOTO LAJM) Shumë kohë më parë rrjetet sociale u dyndën me disa foto të një vajze të re e cila kishte bërë shumë ndërhyrje estetike
Si rrallherë, Angelina Jolie flet për ndarjen nga Brad Pitt (FOTO LAJM) Gjatë turneut për të promovuar Maleficent: Mistress of Evil, Angelina Jolie ka dhënë një mori me intervista ku ka folur
Brad flet hapur për ndarjen nga Angelina: Duhet të kuptoja çfarë mund të bëja më mirë (FOTO LAJM) Në një intervistë të dhënë së fundmi për të promovuar projektin më të ri kinematografik ‘Ad Astra’, aktori i njohur, Bra
Si nënë e 6 fëmijëve, Angelina Jolie jep këshillat më të mira për prindërimin (FOTO LAJM) Aktorja shumë e famshme dhe e dashur për publikun, Angelina Jolie, është nënë e 6 fëmijëve, të cilët i ka së bashku me i
Angelina Jolie më e sinqertë se kurrë: Jam si çdo njeri tjetër, shpeshherë nuk ndihem e fortë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Angelina Jolie, ka zbuluar së fundmi në një intervistë për ‘Eonline’ se kjo kohë nuk ka qenë periudha
Angelina Jolie dhe Brad Pitt të lidhur përjetë, jo vetëm prej fëmijëve (FOTO LAJM) Angelina Jolie dhe Brad Pitt bëjnë pjesë në ato çifte që duket se në të vërtetë nuk do të ndahen kurrë nga njëri-tjetri,
Angelina Jolie zbulon rolin e ri, aktorja nuk ju ndahet filmave me superheronj (FOTO LAJM) Pas suksesit të madh që pati me rolin e saj tek filmi “The Maleficent”, Angelina Jolie duket se ka gati suksesin e radhë
Angelina Jolie premton të punojë "10 herë më shumë" në "The Eternas" të Marvelit Angelina Jolie e bëri Comic-Con më të paharrueshëm kur ajo bëri një pamje krejt të papritur gjatë panelit të "Marvel Stu
Angelina Jolie dhe Brad Pitt drejt një rikthimi të mundshëm, çfarë i bën bashkë Duket sikur tensionet mund të jenë ulur në marrëdhënien e Brad Pitt me Angelina Jolie. Aktori 55-vjeçar do të kalojë
Zbulohen arsyet pse Angelina Jolie nuk ka filluar një lidhje dashurie që nga ndarja me Brad Pitt Angelina Jole dhe Brad Pitt u ndan në vitin 2016 dhe që nga ajo kohë aktorja nuk e ka pasur dikën në jetën e saj. Der
Angelina Jolie vizitoi një kamp refugjatësh në kufirin Kolumbi-Venezuelë Ambasadorja e OKB-së, Angelina Jolie vizitoi një kamp refugjatësh në kufiron Kolumbi-Venezuelë. Aktorja shkoi atje p
Brad Pitt humbet durimin, kërcënon Angelina Jolie (FOTO LAJM) Brad Pitt ka vendosur që çështjet me ish-gruan e tij Angelina Jolie ti zgjidhë ‘ashpër’, shkruan Mirror. Ai thuhet se
Angelina Jolie feston ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeç mbush (FOTO LAJM) Angelina është një vit më e vjetër dhe një vit më e mençur. Aktorja ka mbushur 44 vjet sot. Aktorja ka fituar shumë p