999 rezultate për

angela

Angela Martini strehon familjen e parë me fëmijë pas tërmetit (FOTO LAJM) Të shumtë janë personazhet e famshme që kanë mundur të ndërmarrin iniciativa për të krijuar fondacione në ndihmë të fami
"E kryqëzuan" për bashkëshortin, Angela Martini mbyll njëherë e mirë gojët e liga Bashkëshorti i modeles së njohur Angela Martini është përfolur të jetë dënuar në shkurt të këtij viti me 5 vite e 6 muaj
Si ju ka shpëtuar, Angela Martini pranon publikisht lidhjen me burrin e Kim Kardashian (FOTO LAJM) Angela Martini ishte e ftuar në emisionin "Soiree" nga Jonida Shehu. Modelja ka folur kryesisht për librin e saj të parë
Sot miq, por këngëtari i njohur i paska kërkuar Angela Martinit të shkojnë në hotel (FOTO LAJM) Teksa ishte e ftuar në emisionin “Soiree”, modelja Angela Martini ka rrëfyer më shumë për jetën e saj private. Disa k
Angela Martini tregon pse u martua me fustan të zi: Burri tha se më do sek*i! Modelja e njohur Angela Martini prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Pas një lidhjeje dis
Angela Martini rrëfen keqtrajtimet e njerkës: Ishte si shtriga e Borëbardhës (FOTO LAJM) Për dy vite, Angela Martini punoi për librin “Love, hope, light” (Dashuri, shpresë, dritë), ku flet për kuptimin e jetës
Jo vetëm modele, Angela Martini për herë të parë si autore e një libri (FOTO LAJM) Përgjatë vitit, Angela Martini ka folur shpesh për librin e saj të parë. Në një inervistë për Thrive Global, Angela rrëf
Një ferr i vërtetë, gruas i ndodh "gjëma" pas operacionit në të pasme (VIDEO) Angela Pedrosa, 26 vjeç është bërë virale në rrjet pasi ndërhyrja që ka bërë në të pasmet e saj, ka shkaktuar një dëm që
"Mora një PO!" Angela Merkel ka tradhtuar Edi Ramën? "Kam marrë nga Angela Merkel “PO”-në, që ta dini. Kjo histori është hapur përpara vendimit për negociata." Edi Rama k
Rama zbardh telefonatën 45 minutëshe me Merkel: I vumë pikat mbi "i" Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Tëitter njofton se ka pasur një telefonatë për 45 minuta me kancelaren gjerm
Angela flet për marrëdhënien me burrin milioner: Ka marrë një pornostare, jo thjesht një grua (FOTO LAJM) Anxhela Martini u përfol disa muaj më parë lidhur me një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit milioner, Dragos S
Është ndarë nga bashkëshorti që është në kërkim nga policia? Reagon Angela Martini (FOTO LAJM) Prej disa kohësh modelja e njohur, Angela Martini është vënë në qendër të mediave, për shkak të problemeve të bashkëshor
Angela Merkelit i bie peshqiri, e imagjinoni dot si duket kancelarja (FOTO LAJM) Nuk dihet shumë për jetën private të Angela Merkel dhe ajo nuk ekspozon gjithçka për publikun. Ajo udhëheq një jetë s
Angela Martini kthehet në Shqipëri me avion privat, cilat janë planet e modeles (FOTO LAJM) Angela Martini është modelja e famshme me origjinë nga Shqipëria e cila po korr sukseset e punës së saj në SHBA. Mode
Tronditëse, gjykata thotë se vrasja e Mërgimit 7 vjeçar në Zvicër ishte e planifikuar Shtetasja zvicerane, Angela N., kishte vrarë Mërgimin 7 vjeçar, në Bazel. Ajo pretendonte se kishte vepruar nën ndikim.
Pamje virale: Donald Trump dhe Angela Merkel puthen në publik (FOTO & VIDEO) Së fundmi është mbajtur dita e dytë e mbledhjes në Samitin e G7 në Francë dhe të pranishëm kanë qenë liderët më të fuqis
Angela Martini sjell librin e dytë, rrëqeth me historinë e nënës së saj: Një heroinë (FOTO LAJM) Pasi hoqi dorë nga modelingu, Angela Martini është shkëputur nga bota e modelingut duke iu përkushtuar tërësisht librit
Angela Merkel gati sa nuk rrëzohet: "Kam pirë tre gota" Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, e cila u ndje keq teksa i dridhej trupi gjatë takimit me prsidentin e Ukrainës,
Bashkëshorti i Angela Martinit probleme me ligjin, rrezikon pesë vite burg (FOTO LAJM) Angela Martini ka kohë që në rrjetet sociale nuk shfaqet pranë bashkëshortit të saj, Dragos Savulescu në fotografi. K
Angela Martini "djeg" rrjetin me fotot e fundit (FOTO LAJM) Modelja shqiptare, Angela Martini që ka zgjedhur që të bëhet shkrimtare, është paraqitur tepër sensuale në fotot e fundi