999 rezultate për

anfield

Sheffield befason Liverpool, shënon në "Anfield" (VIDEO) Liverpool është befasuar nga Sheffield që në minutat e para të ndeshjes. Një ndërhyrja e gabuar nga Fabinho i cili ës
Alcantara refuzon të prek tabelën e famshme në Anfield, kjo është arsyeja Thiago Alcantara së fundi ka kompletuar transferimin te Liverpool, dhe menjëherë ka fituar dashurinë dhe respektin e tif
Thiago zbulon një traditë interesante që e ka hasur në dhomat e zhveshjes të Liverpool Përforcimi më i ri i Liverpoolit, Thiago Alcantara, ka zbuluar një prapaskenë shumë interesante që ai e ka hasur në korr
Robertson respekt të madh për Rashford : Mund të jetë lojtari i parë i Man Utd që pranon ovacione në 'Anfield' Andrew Robertson gëzon një respekt të madh për Marcus Rashford. Manchester United dhe Liverpool janë dy skuadrat me r
Spektakël në "Anfield", Salah me hat-trick shpëton Livepoolin në fund (VIDEO) Liverpool ka vuajtur shumë përballë Leeds duke marrë fitoren 4-3 nw fund. Liverpooli e nisi për mrekulli takimin, ku
Liverpool transferon super mbrojtësin grek Skuadra e Liverpooli ka firmos kontratë me mbrojtësin e Olympiacos, Konstantinos Tsimikas. Lajmin e kanë bërë të ditu
Plehra kudo, si e festuan titullin tifozët e Liverpoolit (VIDEO) Sot, Anfield është i papastër si kurrë më parë. Mbrëmë, me të përfunduar ndeshja Chelsea-Man City, që me fitoren e Bl
Njihuni me 10 stadiumet më të zjarrtë ku kundërshtarët shohin makthe Tifozët janë një shtysë e madhe për lojtarët në fushë, në mënyrë që ata të japing më të mirën e tyre dhe të arrijnë rezu
Ndeshja Liverpool-Atletico çoi te "41 vdekje më tepër" nga koronavirusi Në një analizë të dhënave të Shërbimit Nacional të Shëndetësisë (NHS) në Britani është zbuluar se ndeshja e kthimit e 1/
Werner sinjale Liverpoolit: Do të përshtatesha mirë në "Anfield" Timo Werner nxit akoma spekullimit për një kalim të mundshëm të tij nga sezoni i ardhshëm te Liverpooli. Ylli gjerman
Enrike Cerezo ironizon Klopp: "Anfield" është shumë i vjetër, nuk kalon kontrollin teknik “Mirë se vini në ‘Anfield’, nuk ka mbaruar asgjë akoma”. Këto janë fjalët me të cilat mbrëmë Jurgen Klop kërcënoi Atleti
Klopp ironizon Atl Madrid: Mirësevini në "Anfield" (VIDEO) Jurgen Klop nuk shqetësohet edhe aq shumë nga humbja 1-0 që përjetoi skuadra e tij në Ligën e Kampioneve përballë Atlet
Shaqiri regjistron një statistikë që do ta donte çdo yll futbolli Xherdan Shaqiri është një nga 10-të futbollistët aktualë të Liverpoolit që nuk ka pësuar asnjë humbje në "Anfield Road".
Duket e pabesueshme, por Firminio nuk ka shënuar akoma në "Anfield" Firmino po vuan ta gjejë golin e parë në ‘Anfield’ në Premierligë për sezonin 2019/20. Ai s’ka shënuar në ‘Anfield’ që n
Klopp ka një lajm të keq për Shaqirin Klopp është i lirë për të marrë lojtarë të ri në janar, me Takumi Minamino që është i pari që tashmë ka ardhur në Anfiel
Valverde flet për disfatën trishtuese ndaj Liverpoolit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se humbja, siç e përshkroi e dhimbshme, e skuadrës së tij kundër Liver
Klopp tregon bisedën me Shaqirin, zbulon destinacionin e shqiptarit E ardhmja e Xherdan Shaqirit ka ngjallur thashetheme të mëdha në shtypin britanik. Mesfushori shqiptar i kombëtares s
Mustafi shënon në portën e tij, Liverpool në epërsi (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi kundër Arsenalit, në një ndeshje të 1/8 së finales në EFL Cup që po zhvillohet momentalis
Tronditet 'Anfield', Tottenham shënon ende pa filluar ndeshja (VIDEO) Tottenham ka zhbllokuar rezultatin në 'Anfiled' shumë shpejt. Harry Kane ka dërguar topin në rrjetë që në minutën e p
Formacionet e mundshme: Liverpool-Tottenham, "gjelat" sfidojnë kryesuesit (FOTO LAJM) Një javë pas ndalesës së parë në kampionat, në atë barazim 1-1 ndaj Manchester United në “Old Trafford”, Liverpoolin e J