999 rezultate për

anes

Donte të bënte spektakël, futbollisti lë nam para miliona shikuesve (VIDEO) Ndeshja e mbrëmshme mes Spanjës dhe Iranit që u mbyll me shifrat 1-1, kualifikoi iberikët drejt 1/16 por pati edhe një m
Sheshi “Skënderbej” merr çmimin Evropian për Hapësirën Publike Urbane 2018 në Barcelonë Në 3 vjetorin e zgjedhjes në krye të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tërhoqi dje në Barcelonë çmimin e madh për Sheshi
Arrestohet 41-vjeçari në Korçë pasi kaloi dy sirianë në kufi Një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ndihmoi dy shtetas sirianë, për të kaluar kufirin. Edmond Tarja, ba
Miratohet leja për një tjetër kullë 21-katëshe në mes të Tiranës Këshilli Kombëtar i Territorit ka miratuar në mbledhjen e së mërkurës një leje ndërtimi për një kullë 21 kate mbi tokë d
Kanadaja legalizon kanabisin Parlamenti i Kanadasë i dha “dritën jeshile” ligjit që lejon përdorimin rekreativ të marijuanës, duke e bërë të dytin ve
Plagosi rëndë prindërit dhe ja mbathi nga banesa, kush autori 25-vjeçar Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një 25-vjeçar i identifikuar si Hajri Neziri ka goditur me t
Vijon turi i llogaridhënies në Farkë, më shumë investime për banorët Farka ishte ndalesa e radhës e turit llogaridhënës për kryebashkiakun Erion Veliaj, ministren e Drejtësisë, Etilda Gjona
Zbulohet ngjarja, Ana Lika arrestohet në mes të Tiranës Ana Lika është një nga aktoret më simpatike. Me karakterin dhe tipin e saj plot humor, ajo ka bërë për vete publikun shq
Kujdes, policia gjendet në çdo kryqëzim problematik të Tiranës Policia Rrugore e Tiranës njofton se do të marrë në vijim masa ndëshkuese për shkelësit e sinjalistikës rrugore. Pol
A do të jetë rivali i Veliajt për Tiranën? Flet imami Elvis Naçi A do të jetë imami Elvis Naçi rival i Veliajt në Bashkinë e Tiranës? Pas lajmeve të cilat qarkulluan në median onlin
Skena e rrezikshme, Elvana Gjata rrëzohet keq gjatë klipit Elvana na suprizoi sërish. Ajo publikoi klipin e ri "Ku vajti", këngë që i ka ndarë njerëzit në dy kategori. Ata q
U nxorr nga mbledhja, reagon Veliaj: Sjellja e turpshme e PD, sulmojnë projektet më të bukura të Tiranës Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në një reagim ka sqaruar se ai ishte i ftuar për të marrë pjesë në mbledhj
Lali Eri rriti biletën, Gjiknuri kërkon abone me foto, por urbanët e Tiranës mbeten një tmerr i vërtetë Rritja e çmimit të biletës së urbaneve me 10 lekë prej dy vite e gjysmë, nuk e ka bërë më të lehtë udhëtimin e qytetarëv
U quajt babagjyshi i marijuanës, burg për shqiptarin që u kap me 600 mijë euro drogë Një 24-vjecar shqiptar është arrestuar në Itali pasi iu gjetën 96 kilogramë drogë e llojit marijuanë dhe 600 mijë euro.
Për të gjithë ata që nuk e njohin, kjo është Tirana e vërtetë Shankland, arkitekti anglez, ka thënë se një qytet pa banesa të vjetra është si një njeri pa kujtesë. E imagjinoni? Një
Milionkovic-Savic dhuron spektakël, arbitri dhe Navas i mohojnë golin (VIDEO) Milionkovic-Savic ka dhuruar spektakël në "Cosmos Arena" në ndeshjen e parë të grupit E, midis Kosta Rikës dhe Serbisë.
Portieri i Islandës tregon sekretin si mundi ti presë penalltinë Messi-t Padyshim që pritja e panalltisë së Lionel Messit nga portieri i Islandës, Hanes Halldorson ka bërë shumë bujë. 34-vje
Veliaj: Këtë vit e kemi dyfishuar Fondin për Komunitetin Banorët e një tjetër lagje në kryeqytet shfrytëzuan mundësinë e ofruar nga Bashkia e Tiranës për të rikonstruktuar palla
Ecin me shpejtësi sketerrë, çfarë bën policia e Tiranës Gjatë natës së kaluar policia e Tiranës sidomos ajo rrugore ka kryer kontrolle të shpejtësisë në rrugën Tiranë - Durrës.
U nda nga bashkëshortja, Trump Junior në lidhje të re brenda pak muajsh Disa muaj më parë, Donald Trump Junior u divorcua nga bashkëshortja e tij dhe mesa duket iu deshën vetëm pak kohë për të