999 rezultate për

anelka

"Çfarë po bëj këtu?" Makthi që përjetoi Anelka gjatë kohës së tij te Real Madrid Nicolas Anelka ka treguar se aventura e tij tek Real Madrid ishte një tmerr i vërtetë. Francezi ka treguar për eksper
Anelka këshillon PSG-në për Cavanin: Do të ishte një gabim i madh largimi i tij Cavani me gjasë po luan sezonin e fundit me fanellën e Paris Saint Germain, pasi negociata për rinovimin e kontratës nuk
Scolari zbulon se Drogba dhe Anelka e shkarkuan nga Chelsea Luiz Felipe Scolari ka zbuluar se prishja e marrëdhënieve me Didier Drogba dhe Nicolas Anelka çuan në shkarkimin e tij s
Shqiptari që grabiti shtëpitë e Becker dhe Anelka në Angli, çfarë dinë familjarët? Në fshatin Gjorm të Vlorës, familja e shqiptarit që terrorizoi Londrën me plaçkitje për 10 vite më radhë nuk dinte asgjë
Nga Anelka te Shaqiri, ja dështimet e merkatos në Serinë A (FOTO LAJM) Merkatoja e dimrit është gjithmonë një rrezik duke marrë parasysh faktin që futbollistët duhet të përshtaten me skuadrën
Shokuese, Anelka: Viera me goditi me p**** në kokë Ish-sulmuesi i Arsenalit, Real Madridit, Çelsit dhe Juventusit, Nikolas Anelka, në vitin 2009 ka shkruar një autobiograf
Anelka le Brazilin për Islamin (FOTO LAJM) Sulmuesi i njohur francez, Nicolas Anelka e kë më të rëndësishme fenë e tij, se sa karrierën si futbollist. Ish sulmuesi
Evra e quan Lizarazunë “parazit” Lojtari i Mançester Junajtid, Patris Evra, u është përgjigjur kritikave të Biksente Lizarazusë duke e quajtur “parazit”.
West Brom transferon Anelkan Sulmuesi francez Nicolas Anelka ka firmosur kontratë njëvjeçare me mundësi vazhdimi edhe për një vit me skuadrën e e Pre
Juve "shkrin" sulmin për 50 milionë euro (FOTO LAJM) Juventusi ka në plan që të largojë nga sulmi futbollistët e tepërt, por me synimin që të përfitojë financiarisht nga kjo
Sadiku i shënon dopietë Juves Paraqitje e shkëlqyer e sulmuesit elbasanas Armando Sadiku në Vinovo në miqësore që Lugano zhvilloi me Juventusin. Sfida
Rekordi në Champions, Anelka barazon Ibrën Nicolas Anelka ka bërë debutimin e tij me Juventusin dhe ndonëse zbriti në fushë vetëm në minutën e 88-të, duke zëvendës
Anelka, Ancelotti: Goditje e zgjuar Trajneri i PSG, Carlo Ancelotti, mendon se Juventusi do të bënte një punë të shkëlqyeshme në rast se do ta angazhonte Ni
Juve, Anelka: Dua të luaj sa më shpejt Pasi e kishte refuzuar 4 herë radhazi në të kaluarën, Nicolas Anelka është më në fund një futbollist i Juventusit, edhe
Zyrtare, Anelka tek Juventus Pas Llorente-s, që do të transferohet në fund të sezonit, Juventus ka arritur akord edhe me Nicolas Anelka. Për sulmuesi
Nga Franca: Anelka do të jetë bardhezi Sigurimi i Fernando Llorentes për në muajin korrik nuk zgjidh problemet aktuale në sulm për Juventusin, ndaj bardhezinjt
Juve: Kërkohet një sulmues (FOTO LAJM) Gazeta sportive torineze "TuttoSport" i kushton një hapësirë të gjërë merkatos së Juventus dhe veçanërisht përpjekjeve t
Anelka, kritika ndaj Villas-Boas Nicolas Anelka ka kritikuar ish menaxherin e Chelseas, Andre Villas-Boas pas kualifikimit të skuadrës së tij në finalen
Anelka mëson karaten në Kinë (VIDEO) Sulmuesi francez Nicholas Anelka u transferua këtë janar në kampionatin kinez të futbollit te ekipi i Shanghai Shenhua.
Anelka, gol brenda 40 sekondave në debutim (VIDEO) Ish-yllit të Çelsit, Nikolas Anelka i mjaftuan vetëm 40 sekonda lojë, për të gjetur rrugën e rrjetës në skuadrën e tij t