999 rezultate për

andrra

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëhen prindër për herë të dytë? Sinan Hoxha dhe Andrra Destani po shijojnë rritjen e djalit të tyre Ansi, i cili erdhi në jetë në maj të vitit 2016.
Andra Destani e mrekullueshme në dasmën e djalit të Remzie Osmanit (FOTO LAJM) Edhe Andrra Destani ishte pjesë e dasmës shumë të përfolur të martesës së djalit të Remzie Osmanit. Ajo është dukur m
Sinani flet pa doreza: Rrogën ia dorëzoj gruas Sinan Hoxha që kur u martua me Andrra Destanin, duket se ngjall shumë më shumë vëmendjen e mediave. I ftuar në "Piter
Sinan Hoxha baba për herë të dytë? Këngëtari zbulon të vërtetën Në mediat rozë prej disa ditësh po qarkullon lajmi se Sinan Hoxha do të bëhet baba për herë të dytë. Shkak për këtë u bë
Andrra dhe Sinani prindër për herë të dytë? Andrra dhe Sinani janë prej kohësh prindër të një djali dhe një cift shumë i lumtur. Por mesa duket familja e tyre do
Kohë pa i parë bashkë, Andrra poston foto me Sinanin Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo e re nga jeta e tyre përbë
Prindër për herë të dytë? Sinani dhe Andrra ndezin dyshimet Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo e re nga jeta e tyre përbë
A do t'a tradhtonte Sinani? Përgjigja e Andrra Destanit do t'ju habisë Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë ndër çiftet më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht diferencës së tyre në moshë, A
Më në fund, Andrra e Sinan Hoxhës tregon trupin me bikini (FOTO LAJM) Që kur u bë e famshme pas martesës me Sinan Hoxhën, Andrra Destani është kthyer në një vajzat më të dashura për publikun
Rastësi? Andrra dhe Jonida Maliqi bëhen “bashkë” Me siguri që bëhet fjalë për një nga ato rastësitë tipikisht të bukura, që nuk ndodhin në Tiranë ku ato të dyja kanë ang
“Faleminderit dashuri”, Andrra merr dhuratën e shtrenjtë nga Sinani (FOTO LAJM) Përmes postimeve në rrjetet sociale Andrra, bashkëshortja e Sinan Hoxhës zbulon herë pas here dhuratën e veçantë që ajo
Andrra Destani sapo na tregoi talentin e djalit të saj (FOTO LAJM) Që nga lindja e djalit të tyre, Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra Destani shpesh kanë thënë se jeta e tyre ka ndryshua
Luks dhe shumë shije, kjo është shtëpia e Sinanit dhe Andrrës (FOTO LAJM) Sinan Hoxha dhe Andrra Destani kanë krijuar familjen e tyre të re duke iu përkushtuar plotësisht djalit të tyre, Ansi.
Jeta e re si sipërmarrëse e gruas së Sinan Hoxhës, si po e menaxhon biznesin Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani, janë një ndër çiftet më të përfolur të showbizz, të cilët pak javë m
Andrra poston fotografinë që i qartësoi të gjithë, ja kujt i ngjan Ansi Andrra Destani, tanimë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Sinan Hoxha, është një emër mjaft
Andrra Destani na prezanton me makinën e saj super-luksoze (FOTO LAJM) ​Andrra Destani, tanimë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Sinan Hoxha, është një emër
Moderatori i kërkon të puthë Andrrën, Sinan Hoxha: Do i marr leje prindërve Sinan Hoxha dhe Andrra Destani mbeten një nga çiftet më të dashura për të cilët publiku ka gjithnjë kuriozitet. Sinan
Xhensila Myrtezaj shtatzënë në muajin e katër? Ata janë një nga çiftet më simpatik e më të përfolur në shoëbizin shqiptar. Shpesh herë i kanë pyetur se kur do të
600 mijë euro biznes, Andrra i hap luftë Alketa Vejsiut e Amarda Toskës (FOTO LAJM) Andrra Destani dhe Sinan Hoxha kanë hapur biznesin e tyre më të ri. Për të zbukuruar jetën e çdo nusje ditën e dasmë
Sinani tregon arsyet pse Andrra nuk është ashtu siç duket, habit fansat me deklaratën Duket se mes Andrrës dhe Sinanit gërat nuk janë ashtu sic mendojmë të gjithë ne. Edhe pse e lindur dhe e rritur në G