999 rezultate për

android

Duke filluar nga 1 janari, ja cilët janë telefonat ku WhatsApp nuk do të funksionojë më Një version i ri i WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në shumë aparate celular nga 1 janari 2021. Pajisjet e vjet
Në cilat celularë WhatsApp nuk do të jetë i disponueshëm nga 1 janari Hyrja në aplikacionin WhatsApp do të humbas nga nga 1 janar, miliona telefona celularë. Azhurnimi i ri i aplikacionit
YouTube prezanton 8K në televizorët android Versioni më i fundit i aplikacionit YouTube për televizorët android tani mbështet edhe në videot 8K, sipas https://www.t
Android apo iPhone, kështu mund të bllokoni telefonatat anonime Na ka ndodhur të gjithëve të na telefonojnë me të fshehtë dhe ndoshta shpesh të na kenë bezdisur. Por a e dinit se mu
9.4 miliardë dollarë vetëm në janar, 10 videolojrat më fitimprurëse për smartphone Sipas kompanisë kërkimore SuperData, fitimi i lojrave dixhitale arriti në 9.4 miliardë dollarë në janar të këtij viti, q
Nga nesër WhatsApp nuk do të funksionojë në këto telefona WhatsApp nuk do të funksionojë në modelet e telefonave të vjetër. Kështu për të gjitha ata që përdorin që përdor një tel
Miliona telefona s'do të mund ta përdorin më WhatsApp-in, është telefoni juaj është në këtë listë? WhatsApp ka njoftuar se së shpejti do të ndalojë së funksionuari në miliona telefona në gjithë botë. Kjo do të thotë
10 aplikacionet më të mira për foto, "shfrytëzojini" 1. Pixlr Pixlr eshte nje aplikacion i plote i cili mundeson redaktimin e fotove nepermjet varieteteve te shpe
Bill Gates e pranon: Gabimi im më i madh humbja e tregut të telefonave Themeluesi i Microsoftit, Bill Gates, ka reflektuar për vendimet e tij të ndërmarra lidhur me sistemin operativ të telef
Përdoruesit e Android vetëm dy ditë kohë! Çfarë pritet të ndodhë me WhatsApp-in WhastApp është një nga aplikacionet më të përdorura në të gjithë botën. Ky aplikacion përdoret gjerësisht për të kom
Këta minj sherrxhinj kanë habitur botën (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pabesueshëm kur dy minj luftojnë mes vete në raftin e një dyqani.
13 aplikacionet që do t'ua bëjnë jetën më të bukur Smartphone-at janë bërë tashmë një pjesë e pashmangshme e jetës sonë dhe kjo është diçka që asnjë nuk mund të mos e pran
Gmail surprizon përdoruesit me risinë e shumëkërkuar Gmail tani do të mundet të shpëtojë "jetë". Së shpejti do të kemi opsionin e fshirjes së mesazhit të dërguar, në mën
LG V40 do të trondisë tregun, së shpejti do lançohet me pesë kamera LG mund të ketë një shans për të shkundur gjërat në muajt e ardhshëm nëse një raport i ri nga Android Police mund të bes
Alarm: Telefonat androidë ju spiunojnë tek kinezët Ju mund të jeni mes 700 milionë përdoruesve, telefonat e të cilëve dërgojnë në mënyrë të fshehtë gjithë të dhënat tuaja
WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në këto telefona në prag të Vitit të Ri (FOTO LAJM) WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në disa sisteme operative të telefonit pas datës 31 dhjetor 2017. Aplikacioni
Kujdes kur shkarkoni aplikacione! Këto programe po ju shkatërrojnë celularin Të gjithëve ne na ka ndodhur të paktën njëher të shkarkojmë një apps të dëmshëm për celularin i cili na ka prishur vërte
Së shpejti edhe Galaxy S6 do të bëhet me Android Oreo Samsung tashmë ka publikuar versionin beta të Oreo për përdoruesit e telefonit Galaxy S8. Megjithatë, ky nuk është la
Whatsapp, "dëshira" për Babagjyshin këtë fundvit Në fund të këtij muaji whatsapp nuk do të jetë një aplikacion I cili do të aksesohet nga të gjithë llojet e telefonave.
Prezantohet telefoni më i lirë, zbuloni specifikat e Nokia 2 HMD prezantoi ditën e sotme telefonin më të lirë Nokia që mund të blini, Nokia 2. Telefoni debutoi në Nju Delhi të Indis