999 rezultate për

andreas

"Përpjekja e dëshpëruar për njohje", Shaqiri i kthehet me ironi prestigjozes zviceriane: Ja ku e keni faqen e parë Xherdan Shaqiri ka tërhequr vëmendjen e prestigjozes zviceriane “Blick“. Pas fitimit të titullit kampion me Liverpuli
Fermeri abuzon seksualisht me kafshët, nuk kursen as derrat Një fermer 30-vjeçar zviceran, me nofkën “Andreas F.” abuzoi seksualisht me kafshë në fermën e prindërve të tij në Thurg
Rama publikon postimin e Ema Andreas: Jam për një teatër të ri Kryeministri Edi Rama vazhdon të publikojë statuset e aktorëve të cilët janë dakord për ndërtimin e një Teatri të Ri.
Futbollisti i Manchester United konfirmon të ardhmen Andreas Pereira nuk do të largohet nga Manchester Unitedi në janar, përkundër faktit se nuk zë dot vend në formacionin e
Trajneri i Izraelit: Shqipëria është një kundërshtarë i vështirë Skuadra e Izraelit do ta nisë Ligën e Kombeve në Shqipëri në ndeshjen përballë kombëtares sonë, që do të zhvillohet në “
Zbulohet i dashuri i Ema Andreas, artisti që fshihet pas fotove ''torturuese'' Ema Andrea është një nga aktoret e suksesshme të ditëve tona.Aktorja Ema Andrea është në lidhje dashurie me një piktor.
Sara Kapo poston foto gjatë aktit seksual, komenti i Ema Andreas na lë pa fjalë (FOTO LAJM) Vajza e aktores së njohur Ema Andrea është një person i famshëm edhe ndryshe nga e ëma ka vendosur të qëndrojë jashtë bo
Vajza e Ema Andreas vjen me forma ''bombastike'' (FOTO LAJM) Sara Kapo gjithë ka ditur të tërheqë vëmendjen e publikut në mënyrën e saj ektravagante, duke ekspozuar trupin e saj me
Sherr në gjyqin e Majlinda Andreas, çfarë ndodhi me avokatin dhe dëshmitarin? Petrit Gjeçaj, oficeri i Policisë Gjyqësore që referoi në Prokurori dyshimet për një aferë korruptive 50 mijë euro në Gj
Shpërthen hetuesi i Majlinda Andreas: Viktimat e korrupsionit në burg, gjyqtarja e lirë Oficeri i Policisë Gjyqësore, Petrit Gjeçaj është shprehur ashpër në “Facebook” kundër ligjit për korrupsionin pas debat
Antikorrupsioni/ Prokurori amerikan monitoron seancën gjyqësore ndaj Majlinda Andreas Gjon Juncaj, prokurori shqiptaro-amerikan prej një viti i vendosur në njësinë antikorrupsion pranë Prokurorisë së Krimev
Vajza e Ema Andreas flet për çunat e pasur: I çuat baballarët trokë fare për një femër Vajza rebele e Ema Andreas, ka folur hapur mbi një femomen që e shqetëson në shoqërinë shqiptare. E ftuar në emisionin r
Sekuestrohet pasuria e burrit të gjyqtares së Gjykatës së Lartë Gjykata e Lartë, me kërkesë të Prokurorisë së Përgjithshme ka vendosur sekuestro preventive mbi llogaritë bankare në shu
Nxehen gjakrat, vajza e Ema Andreas ofendon Arminën Duket se ende nuk janë shuar gjakrat mes palëve. Pasi aktorja e mirënjohur Ema Andrea ofendoi Berishën, tashmë është e b
Djali i Berishës i turret Ema Andreas: Të fala dyfletëshit Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha duket se nuk i ka aspak të mira marrëdhëniet me aktoren e mirënjohur Ema Andrea,
Ja dedikimi i ndjerë i Ema Andreas për vajzën Aktorja e njohur Ema Andrea, ka bërë një dedikim të ndjerë në rrjetet sociale, kjo me rastin e ditëlindjes së vajzës së
Kisha greke sulmon Ramën: I pabesë dhe i pafytyrë Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është sulmuar me një gjuhë të ashpër nga një klerik i lartë i Kishës Greke për shkak
Ja ana e errët e pilotit që rrëzoi aeroplanin gjerman Andreas Lubitz, piloti i dytë në aeroplanin e Germanwings ishte një njeri që i pëlqenin shakatë. “Të qeshësh sa të të
Haradinaj ngushëllon familjen Shockenhoff Edhe lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka ngushëlluar familjen Shockenhoff për vdekjen e deputetit të CDIU-së, Andreas S
Vdes Andreas Schockenhoff Nënkryetari i Grupit Parlamentar të CDU’së në Bundestagun Gjerman, Andreas Schockenhoff, ka vdekur sot, në moshën 57 vje