999 rezultate për

andrea

Atletico e Madridit mposht minimalisht Barcelonën, katalanasit "zhyten" në mesin e tabelës (VIDEO) Atletico Madridi ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme në shtëpi ndaj Barcelonës. "Los Rijoblancos" fituan me rez
Juventusi parakalon Realin në garën për yllin e Bayernit Juventusi është duke prirë në garë me Real Madridin për shërbimet e mbrojtësit të Bayern Munichut, David Alaba. Sipas
Juventusi largon Pirlon nga stoli? Del emri i njohur në skenë Juve po humb durimin, Pirlo është gati të pushohet nga puna. Juventus e nisi keq sezonin e ri, kështu që mediet itali
Del Piero analizon humbjen e Juves: Është alarmues Ish-kapiteni i Juventusit, Alesandro del Piero, ka analizuar humbjen e bardhezinjve ndaj Barcelonës, nga studiot e rrjet
Qëndrimi në stol nervozon Dybalan, debaton me Paraticin Paulo Dybala nuk po kalon një moment aspak të mirë në këtë fillim sezoni te Juventusi, pasi nuk ka zbritur ende në fushë
"Ngeci" në barazim ndaj Crotones, Pirlo kërkon kohë për Juventusin e tij Pa Cristiano Ronaldon, që mungon për shkak të koronavirusit, Juventusi u ndal në barazim 1-1 në ndeshjen ndaj Crotone-s
Federico Chiesa mund të debutojë ndaj Crotones me fanellën e Juventusit Federico Chiesea mund të bëjë debutimin për Juventusin të shtunën kundër Crotones, ndërsa Paulo Dybala thuhet se është n
"Je pozitive me COVID, po të sjellim një ambulancë", Ema Andrea merr telefonatën shqetësuese Në një kohë kur COVID-19 po merr jetë dhe po infekton qindra në ditë, shakatë me virusin janë gjëja e fundit që mund të
Mourinho i "fiksuar" pas sulmuesit të Serie A, Tottenham i bën ofertë zyrtare Torinos Starti në kampionat ishte zhgënjyes për Tottenhamin, që përveç humbjes 0-1 ndaj Everton, u shfaq shumë i parrezikshëm dh
Pirlo i tregon derën yllin brazilian të Juventusit Andrea Pirlo bëhet gati për fillimin e punës si trajner i ri i Juventusit. Andrea Pirlo vazhdon të planifikojë ekipin
Një nga më pak të paguarit në klub, kjo është paga e Andrea Pirlo-s Andrea Pirlo është emëruar ditët e fundit në krye të stolit të Juventusit. Ish-mesfushori, i cili luajti për bardhezinjt
Conte reagon pas emërimit të Pirlos si trajner i Juventusit Trajneri i Interit Antonio Conte pranon se duke parë Andrea Pirlo të bëhet trajneri i tij rival i Scudetto te Juventus p
Buffon ende nuk e beson që Pirlo është trajner i Juventusit: Duhet të të quaj Mister? (FOTO LAJM) Nga shokë skuadre tashmë në marrëdhënie trajner dhe lojtar. Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon bëri shaka me mikun
ZYRTARE/ Andrea Pirlo trajneri i ri i Juventusit Juventusi pas shkarkimit të Maurizio Sarrit për shkak të eliminimit në Champions ka emëruar trajnerin e ri. Teksa pri
"Përpjekja e dëshpëruar për njohje", Shaqiri i kthehet me ironi prestigjozes zviceriane: Ja ku e keni faqen e parë Xherdan Shaqiri ka tërhequr vëmendjen e prestigjozes zviceriane “Blick“. Pas fitimit të titullit kampion me Liverpuli
Për herë të parë, Ema Andrea pranon se ka rënë pre e dhunës fizike nga burrat Një nga aktoret më të njohura shqiptare, Ema Andrea, ka ardhur sot me një rrëfim ndryshe ne "Top Talk". Ema nuk është
U futën emrin në listën për shembjen e teatrit, Ema Andrea dhe Kozeta Kurti: S'kemi firmosur asgjë! Peticioni i ri i artistëve që kërkojnë Teatër të ri, te godina aktuale, të publikuar në mënyrë të beftë dje në media, du
3 skuadra në garë për Belottin, prin Napoli Andrea Belotti mund të jetë duke përjetuar muajt e fundit me fanellën e Torinos. Shtatlarti i sulmit këtë verë duhet të
"Pirlo është një b*astard", deklarata e çuditshme e Cannavaros Legjenda e futbollit italian, Fabio Cannavaro, e ka quajtur me shaka ish-bashkëlojtarin e tij, Andrea Pirlon, një "b*sta
Futbollistët që ishin të pasur para se të bëheshin futbollistë Derisa diskutimet për pagat e futbollistëve nuk ndalen kurrë, pak njerëz mendojnë për kohën dhe përpjekjen e një futboll