999 rezultate për

andre

Portugalia barazon rezultatin ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka barazuar rezultatin ndaj Polonisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është sulmuesi Andre
Habit Belen Rodriguez: Duhet të marr një 40 vjeçar sepse... Shoëgirl-ja Belen Rodriguez, njihet ndryshe edhe si e dashura e pilotiti te Moto GP. Andrea Iannone me të cilin u përfol
Andrea Pirlo licensohet si trajner Andrea Pirlo, Alberto Gilardino, Paolo Montero, Thiago Motta dhe Gabriel Batistuta janë trajnerët e ri profesional që ka
Bora Zemani zëvëndëson Andresën? Ardit Gjebrea sqaron të vërtetën Sot Ardit Gjebrea nisi “Telebingon shqiptare” në oborrin e televizionit “Klan”, nga ku njoftoi edhe të rejat më të fundi
Bora Zemani zëvëndëson Andresën? Çfarë po ndodh brenda të "Dielës Shqiptare" Ardit Gjebrea "rrëmbeu" nga Top Channel, moderatoren simpatike Bora Bora Zemanin. Zemani publikoi një foto nga ambjen
Trajneri i Izraelit: Shqipëria është një kundërshtarë i vështirë Skuadra e Izraelit do ta nisë Ligën e Kombeve në Shqipëri në ndeshjen përballë kombëtares sonë, që do të zhvillohet në “
Nuk i shet dot, Interit i ngecin tri lojtarë në derë Edhe pse tregu i transferimeve në Serie A është mbyllur, klubet italiane kanë të drejt të largojnë lojtarët e tepërt. 
Candreva vazhdon ta refuzojë largimin nga Interin Antoino Candreva është i vendosur të qëndrojë dhe të luftojë për një vend në Inter, edhe nëse lihet jashtë skuadrës për
Rrjeti ngel gojëhapur, vajza bën realitet skenat e Game Of Thrones Duket se pasioni për serialin Game of Thrones ka bërë që njerëzit të lënë gjithcka dhe të nisen në udhëtime plot mistere
SHBA gati për dënimin e radhës ndaj Turqisë Shtetet e Bashkuara të Amerikës po përgatisin sanksione të reja kundër Turqisë nëse prifti Andrew Branson nuk do të liro
Andrew Brunson: Kush është pastori, që futi në luftë Amerikën me Turqinë Andrew Brunson është një prift protestant që ka shkaktuar përçarje mes Uashingtonit dhe Ankarasë. Më 1993 ai mbërrit
Klubi i jep lamtumirën prekëse futbollistit që mbeti i vdekur në tragjedinë e Xhenovas Tragjedia e ndodhur në Xhenova të Italisë ka lënë viktimi edhe një futbollist të skuadrës amatore të Genoa Portuali Volt
Ky është futbollisti që mbeti i vdekur në tragjedinë e Xhenovas Tragjedia e urës së shembur në Gjenova të Italisë u ka kushtuar jetën së paku 38 përsonave ku mes tyre edhe një futbolli
Trajneri i Barcelonës flet për zëvendësimin e Iniestas Barcelona ka qenë një nga skuadrat më aktive të kësaj merkatoje duke nënshkruar me Malcom, Arthur, Clement Lenglet dhe A
Dalin dosje të servilëve spiunë komunistë, si sorrollateshin diskove në Beograd Beogradi izolonte ambasadën e Kinës. Agjentët T. Beqari e A. Shkodrani çonin raporte në Tiranë edhe për Kinën. Hoxha por
Zyrtare: Andre Silva huazohet tek Sevilla Sevilla ka marrë zyrtarisht Andre Silvan në huazim nga Milani me opsion blerje përfundimtar në fund të sezonit. “Sevi
Andre Silva transferohet tek skuadra spanjolle (VIDEO) Tashmë është zyrtare. Pas shumë thashathemeve lojtari portugez i Milanit, Andre Silva është larguar përfundimisht nga ku
Andres Iniesta shënon golin e tij të parë në Japoni (VIDEO) Andres Iniesta ka shënuar një gol të mrekullueshëm në J-League me klubin e tij të ri japonez, Vissel Kobe. Goli i leg
Irani mbështet Turqinë në përplasjen me SHBA-të "Ngjarje e turpshme". Kështu e ka cilësuar shefi i diplomacisë iraniane Muhamed Zarif vendimin e administratës së Donald
Dështoi totalisht, Milani largon edhe Andre Silvën Milani duket do të largojë edhe një sulmues tjetër këtë sezon, pas Nicola Kaliniçit. Bëhet fjalë për Andre Silva, të