999 rezultate për

andonia

Kështu duket pas lindjes së vajzës ish Sophie e "Zonë e lirë" (FOTO LAJM) Ish-Sofia e Çanit, Andonia Dobi është bërë nënë për herë të parë. Ajo duket se po shijon momentet më të lumtura me të vo
Ish Sophie e "Zonë e Lirë" do bëhet mami (FOTO LAJM) Emri i saj është Andonia Dobi dhe është me origjinë nga Gjirokastra. Andonia nuk është një fytyrë e panjohur, pasi ajo p
Sofia e Çanit reagon për batutën që bëri namin Modelja nga Gjirokastra Andonia Dobi, e ashtëquajtura Sofia e re e emisionit “Zonë e Lirë” për të cilën bëri jehonë të m
Armenia, entuziasëm për grumbullimin e Gael Andonian (FOTO LAJM) Vendimi i mbrojtësit të Marseille, Gael Antonian për të veshur fanellën e kombëtares armene ka entuziasmuar tifozët e pë