999 rezultate për

andon

Dritë jeshile? Zyra për Certifikim në KQZ rekomandon që Albin Kurtit t’i lejohet kandidimi Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, ka njoftuar se kanë pranuar rekomandimin për certifikimin e
I thanë të mos e hapnin, çifti merr dhuratën misterioze (FOTO LAJM) Të kesh një martesë të suksesshme padyshim që është një punë shumë e vështirë dhe nevojitet mbi të gjitha përkushtim, da
Pirlo, kunj Milanit: Treguam se kush komandon në kampionat, ata shënuan një gol me faull Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, nuk i ka kursyer kunjat, pas triumfit 1-3 në transfertë ndaj Milanit. Në prononc
MSH apel qytetarëve: Gjashtë sendet personale që duhet të merrni me vete në kohë pandemie Ministria e Shëndetësisë ka bërë një njoftim përsa i përket respektimit të masave për parandalimin e përhapjes së korona
Tentuan ta eliminonin, Andon Dhima reagon pas kapjes së autorëve (VIDEO) Biznesmeni Andon Dhima ka reaguar pas arrestimit të katër personave që dyshohet se janë autorët e atentatit që u bë në d
Tentuan të vrisnin biznesmenin Andon Dhima, arrestohen dy autorët Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor e koduar "Stuhia". Janë identifikuar dhe kapur autorët me precede
1 vit nga tërmeti, familja Shota në Krujë e kaloi natën në shi: Nuk jemi bagëti! (VIDEO) Familje të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit të 1 viti më para ende i kalojnë netët jashtë në shi. Partia Demokratik
Doni burrë për shtëpi? Astrologjia rekomandon këtë shenjë Të gjesh njeriun e jetës është punë e vështirë, por astrologjia me truket e saj arrin të na jap disa tipare të personave
Prej 10 ditësh asnjë gjurmë, zhduket shqiptari në Greqi (FOTO LAJM) Prej 10 ditësh zhduket shqiptari në Greqi. Familja dhe policia greke janë në kërkim të shtetasit Andon Gogo. I zhduku
Policia greke në alarm, shqiptari zhduket në qendër të Athinës Zhdukja misterioze e 56-vjeçarit Andon Gogo ka ngritur në alarm policinë greke dhe familjarët. 56 vjeçari shqiptar An
Vjehrri ther dhëndrin e tij pasi i kërkoi një gotë raki: Pi birrë, mos më bie në qafë! "Mos më bjerë në qafë mua, më lër mua ta pi rakinë dhe ti pi birrë..." Ditë më parë, një ngjarje e rëndë tronditi De
7 vite e martuar, këngëtarja e njohur divorcohet papritur (FOTO LAJM) Kelly Clarkson ka vendosur t'i japë fund pas 7 vitesh, martesës me Brandon Blackstock. Referuar TMZ-së, këngëtarja ka fi
OFL i dërgoi ''letrën'' te dera, Gjuzi i del në mbrojtje Mustafa Licit Deputeti i opozitës Kujtim Gjuzi, denoncoi sot në Kuvend një incidentet të ndodhur në kryeqytet, ndërsa tha se Ministri
Kujdes me dorezat! Ja çfarë rekomandon OBSH Organizata Botërore e Shëndetësisë nuk rekomandon përdorimin e rregullt të dorezave në komunitet. Drejtori i Zyrës së
Hamilton reagon ashpër ndaj F1: Tronditëse që jemi këtu për të garuar, komandon paraja Ndërkohë që shumica e ligave sportive më të ndjekura në botë janë ndalur për shkak të koronavirusit, nuk ka ndërmend të
Testohen 59 raste të tjera nga koronavirusi, ministria bën apelin e rëndësishëm 59 raste të tjera janë testuar koronavirusi në Tiranë, Shkodër, Durrës, Fier, Lezhë dhe Vlorë të cilat fatmirësisht kanë
Qeveria e Maqedonisë së Veriut anulon tubimet publike deri më 6 mars Qeveria rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht kë
Përplasje politike për aksionin policor në Krushopek (VIDEO) Bojan Mariçiq i LSDM-së dhe Stefan Andonovski i VMRO-DPMNE-së në emisionin “Rruga Drejtë” u përplasën për Prokurorinë, s
E helmuan apo i dha fund jetës? Del ekspertiza paraprake për vdekjen e Andon Mëhillajt Ditën e djeshme, në ambjentet e burgut të Peqinit u gjet i pajetë i dënuari me burgim të përjetshëm Andon Mëhillajn.
E helmuan apo i dha fund jetës, si kohë më parë Andon Mëhillaj tentoi të vetëvritej Andon Mëhillaj është gjetur sot i pajetë në qelinë e burgut në Peqin, ku vuante dënimin me burgim të përjetshëm. Sipa