999 rezultate për

andin

Do rikthehet apo jo? Zbulohet çfarë do të ndodhë me Andin e Për'puthen! (VIDEO) Andi i "Për'puthen" është kthyer në një ndër njerëzit më të klikuar në vend falë pjesmarrjes në këtë format dhe lidhjes
Flasin për një tjetër konkurrent, Tea publikon bisedat në WhatsApp me Andin (FOTO LAJM) Tashmë që Andi dhe Tea, konkrrentët e emisionit "Përputhen" kanë deklaruar se janë vetëm për njëri-tjetrin, të dyve u le
Akuzat për marrëdhënien me Andin? Përgjigjet Melisa Disa puntata më parë, Fatjoni e akuzoi Melisën se kryente marrëdhënie seksuale me një djalë, pa cilësuar nëse personi në
Ka kryer marrëdhënie me Andin? Melisa reagon pas fotos që po bën namin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në "Përputhen Prime", Fationi akuzoi Melisën se ka kryer marrëdhënie seksuale me një tjetër konkurrent.
Kandidati i Barcelonës për president ka synim Mbappe dhe Haaland Emili Rousaud, kandidati potencial i Barcelonës për president, dëshiron të sjellë në skuadër Mbappen e Haalandin në Camp
Sokol Guga: Si e binda pas tri vitesh Ornela Mutin të vijë në Tiranë dhe biseda me Giani Morandin Ikona e kinematografisë italiane, Francesca Romana Rivelli, e njohur në art si Ornella Muti, shumë e famshme për filmin
Krijohet çifti i parë në Për'puthen?! Tea i kthen deklaratën Andit Tea deklaron se që sot është në emision vetëm për të njohur Andin. Pasi realizuan një takim të këndshëm katër minutës
Shqipja me prova të reja: Me kë prej djemve kam dalë pas "Përputhen" (FOTO LAJM) Edhe pse u përjasshtua dhe nuk është më pjesë e "Pëprputhn", ih-konkurrentja Shqipe Hysenaj mundohet me çdo kusht të jet
E harroi Andin, Shqipja shpreh publikisht preferencën për Noizyn Mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN” ishte e ftuar ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, e cila u bë pjesë
Tea e lidhur me Andin jashtë Për'puthen? Zbulohet e vërteta pas fotos së Shqipes (FOTO LAJM) Ish-konkurentja e Përputhen, Shqipja ka postuar një foto në Instastory mbrëmjen e sotme ku shihet Andi dhe një vajzë (që
Shqipja lëshon bombën e parë: Publikon foton e vjetër të Teas duke puthur Andin? Konkurrentja e pezulluar e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, ka deklaruar që prej daljes së saj se do të plasë “bomba” me të
Fernandinho njofton largimin nga Man. City në fund të sezonit Mesfushori brazilian Fernardinho ka vendosur të largohet nga Manchester City në fund të sezonit, kohë kur do t’i përfund
Bëri namin për të, Shqipja flet për marrëdhënien me Andin jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM) Shqipe dhe Andi ishin një nga çiftet më të komentuar në "Përputhen", por pas përjashtimit të konkurrentes, fansat nuk ar
Tea xheloze për Andin, "shpërthen" kundër të gjithëve në studio Tea reagoi pas takimit të Ana Kaurit dhe Andit, duke thënë se i vjen keq për vajzat për mënyrën se si 24-vjeçari sillet
Bëri namin për Andin, Shqipja bën deklaratën e papritur pas largimit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Shqipja u përjashtua nga "Përputhen" për shkak të sjelljes së papërshtatshme në emision. Pas largimit
"Më thanë nuk është për Barcelonën", skauti i njohur tregon si katalanasit refuzuan Halandin Ariedo Braida ka folur për mikrofonin e “Radio Marca”, ku në një intervistë të gjatë ka rrëfyer marrëdhënien e tij me kl
Tha se do të puthte Andin për inat të Shqipes, Tea sqaron deklaratën e bujshme Para disa puntatash në "Përputhen" në Top Channel, në një nga debatet që Shqipja dhe Tea bënë për Andin, bukuroshja bion
"Sa do të doja të puthja Andin në buzë", çfarë tha Tea e Përputhen që ju ka shpëtuar (FOTO LAJM) Puntatën e djeshme në “PërPuthen”, u përfshinë në një debat Tea dhe Shqipja. Një debat ky ku nuk munguan fyerjet e to
Të rinjtë njihen në ekran, shpërthejnë akuzat për "çiftin": Po shtiren (FOTO LAJM) Tea dhe Andi, ishin në takimin e dytë radhazi në “PërPuthen”. Ashtu sikurse në takimin e parë, edhe ky takim i dytë m
Ndahet nga jeta Konstandin Ropi, Partizani i vogël Velo Kostandin Ropi heroi i letrarizuar i subjektit të filmit “Partizani i vogël Velo” është ndarë nga jeta në moshën 90-vjeç