999 rezultate për

anderson

Fiksoi gjithë dynjanë, momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch (FOTO LAJM) Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Bayëatch 30 vite më parë, për skenat e
Vetëm 12 ditë i martuar me Pamela Anderson, producenti kthehet me ish të fejuarën (FOTO LAJM) Producenti i njohur Jon Peters është rikthyer me ish-të fejuarën, pas ndarjes me Pamela Anderson, martesa e të cilëve zg
U ndanë për një mesazh, si mori fund martesa 12-ditëshe e Pamela Andersonit Pamela u martua për të pestën herë dhe kjo martesë i zgjati vetëm 12 ditë. Pamela Anderson në fillim të këtij viti ës
Vetëm dy javë e martuar me producentin 74 vjeçar, Pamela Anderson i jep fund edhe martesës së 5-të (FOTO LAJM) Dy javë më parë aktorja e njohur Pamela Anderson u martua për herë të pestë, me producentin Jon Peters, 74 vjeç, në një
Pamela Anderson nuk ndalet, pas martesës së 5-të publikon foto e zhveshur (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Pamela Anderson u martua për herë të pestë, me producentin Jon Peters, 74 vjeç, në një ceremoni private
U martua për herë të pestë, Pamela Anderson fotografohet për herë të parë me 74-vjeçarin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Pamela Anderson u martua për herë të pestë, me producentin Jon Peters, 74 vjeç, në një ceremoni private
Pamela Anderson u martua për herë të pestë, ish-bashkëshorti i saj bën veprimin që nuk pritej Në një ceremoni private të mbajtur në Malibu, Pamela Anderson është martuar për herë të pestë, me producentin e njohur,
Pamela Anderson martohet për të pestën herë, i thotë "Po" 74-vjeçarit (FOTO LAJM) Pamela Anderson është martuar në fshehtësi për herë të pestë. 52-vjeçarja i tha “Po” martesës me 74-vjeçarin, produce
Pamela Anderson nuk njeh kufij, fotografohet tërësisht e zhveshur (FOTO LAJM) Pamela Anderson rrezikon t’i bllokohet Instagrami pas publikimit të kësaj fotografie. Pamela Anderson ka ndarë me ndj
Pamela Anderson heq dorë nga flokët bjonde, nuk njihet me pamjen e re (FOTO LAJM) Pamela Anderson, aktorja e cila gjithnjë është evidentuar nga flokët bjond dhe pamja e saj shumë tërheqëse, ka vendosur
Shënoi dhe shkoi të puthte të dashurën, por u bë gazi i botës (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur Wanderson Cristaldo Farias shkoi te shkallët e stadiumit mbrapa portës për të puthur të da
Pamela Anderson nxjerr videon pas rrahjes nga Adil Rami (VIDEO) Pamela Anderson vijon me akuzat ndaj ish-të dashurit Adil Rami. Këtë herë, ajo i ka treguar me fakte të gjitha gjërat që
Rami i kundërpërgjigjet Pamela Anderson: Akuza të rreme, është vërtetë e neveritshme (FOTO LAJM) Adil Rami ka vendosur të dalë në mediat sociale, duke mohuar deklaratat e ish-partenes të tij, i cili e akuzoi futboll
Pamela Anderson e quajti "mostër" dhe tha se bën jetë të dyfishtë, reagon Rami Pamela Anderson e quajti "mostër" dhe tha se bën jetë të dyfishtë, reagon Rami Futbollisti i njohur, Adil Rami, iu ës
Divorcohen pas 2 vitesh, Pamela Anderson akuzon publikisht për tradhëti Adil Raminë (FOTO LAJM) Aktorja Pamela Anderson ka folur publikisht për ndarjen nga i dashuri i saj prej dy vitesh, futbollisti francez Adil Ram
Nuk ka divorc, Pamela Anderson dhe Adil Rami festojnë se bashku (VIDEO) Ish-mbrojtësi i Milanit, Adil Rami dhe modelja Pamela Anderson janë bashk. Ata u panë të përqafuar bashk në cermonin
Pamela Anderson: Jam në shok, dukej shumë keq Ish Ylli i filmit “Baywatch”, Pamela Anderson sulmoi qeveritë e Ekuadorit, Britanisë dhe SHBA’së për arrestimin e themel
Pamela Anderson rikthehet me Ramin, por futbollisti i vendos disa kushte Aktorja, Pamela Anderson dhe futbollisti i njohur, Adil Rami mesa duket kanë vendosur që të rikthehen sërish bashkë, pas
Ishi Barcelonës: Lyoni është në gjëndje të trondisë Camp Now Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Lyonit, Sonny Anderson, beson se edhe pse Barça është favorite për të kaluar në çerekfinal
Pamela Anderson çmend publikun me trupin e saj (FOTO LAJM) Në fillim u shfaq me një fustan mbrëmje, ku ra në sy dekolteja bujare e cila ekspozonte dukshëm hiret dhe më pas erdhi n