Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
999 rezultate për

andelman

Nicki dhe Usher me një klip Usher ka lançuar videoklipin e tij të ri në bashkëpunim me Nicki Minaj. Kënga titullohet “She Came To Give It To You” dh