Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
999 rezultate për

ancelotti

Ancelotti: Pirlo "të fundoset" me idetë e tij Carlo Ancelotti flet për gjithçka, pa hezitimin me të vogël, sigurisht me ironinë që e karakterizon. I ftuar në emisioni
Pyetet për James, Ancelotti kujton rastin me Ronaldo Fenomenin Kolumbiani James Rodriguez u largua nga Real Madrid në dritaren e fundit të transferimit dhe u transferua në Everton ku
Po gëzonte formën e tij më të mirë, dëmtohet James Rodriguez Disa shqetësime bëjnë që James Rodriguez ta shikojë nga shtëpia ndeshjen e radhës të Evertonit Carlo Ancelotti ka zbu
Milot Rashica drejt Premier Leagues, e do në ekip Carlo Ancelotti E ardhmhja e Milot Rashicës vijon të jetë gjithnjë e më shumë drejt Premier Leagues. Shumë ekipe të njohura interesohen
Evertoni i Ancelottit i frikshëm, 3 fitore radhazi dhe merr kreun (VIDEO) Evertoni vazhdon me hapa të frikshëm në kampionat. Skuadra e Ançelotit fitoi 1-2 në fushën e Kristal Palasit. Të tre
Vazhdon interesimi nga Anglia për Rashicën, së fundmi shfaqet Ancelotti Milot Rashica vazhdon të zgjojë interesim nga Premierliga. Ylli kosovar i Werder Bremen është ende në qendër të speku
Ancelotti nuk qëndron i qetë, autoritet spanjolle i vihen Trajneri i Everton Carlo Ancelotti është akuzuar nga autoritetet spanjolle se nuk ka paguar 1 milion euro taksa. Akuz
Ancelotti mposht Mourinhon (VIDEO) Everton ka mposhtur në shtëpi 0-1 Totttenhamin. Golin e vetëm e shënoi Clavert-Lewin në minutën e 55 pas një asistimi
Tottenham - Everton, dueli i strategëve Mourinho-Ancelotti Për herë të 11-të në historinë e kampionatit anglez Tottenham Hotspur dhe Everton e nisin edicionin e ri pikërisht me nj
Mourinho respekt maksimal për Ancelottin, i gatshëm të thyej rregullat për ta takuar Tottenham do të presë sonte Evertonin e Carlo Ancelottit, për të cilin trajnerin i "spurs" ka vlerësim maksimal. Që t
Ancelotti zgjedh formacionin më të mirë me lojtarët që ka stërvitur, nuk bën pjesë Ronaldo Ancelotti, një trajner me karrierë mjaft të pasur, që ka udhëhequr skuadra në Serie A, Premierligë e La Liga, është pyet
Akuzohet për evazion fiskal në Spanjë, ky është reagimi i Ancelottit Pas emrash si Ronaldo, Messi, Diego Costa e Jose Mourinho, në "sitën" e autoriteteve fiskale spanjolle ka rënë së fundi
Ancelotti në shënjestër të autoriteteve tatimore në Spanjë, akuzohet për evazion fiskal Carlo Ancelotti në shënjestër të autoriteteve tatimore në Spanjë. Sipas medieve iberike, në fakt, tatimet e Madridit kan
Presidenti i Napolit tregon detaje interesante: Në ditëlindjen e Ancelottit vendosa për Gattuson Pas lamtumirës së Sarrit, De Laurentiis vendosi t’ia besojë stolin një trajneri të madh, Carlo Ancelotti. Presidenti i N
Rabiot mund të jetë përsëri nën urdhërat e Ancelottit Adrien Rabiot duket gjithnjë e më pranë një kalimi në Premier League, ku e pret Evertoni. Francezi, i cili nuk ka kal
Ancelotti kërkon me ngulm mbrojtësin e Barcelonës, Everton gati të paguaj 25 milion euro Jean-Clair Todibo vijon të jetë një nga emrat më të lakuar të merkatos së Barcelonës, pasi mbrojtësi francez nuk bën pje
Ancelotti i fiksuar pas Thiago Silvas, e do te Evertoni Thiago Silva gjithnjë e më shumë larg Paris Saint Germain. Mbrojtësi brazilian është kthyer në vendlindje që në muajin m
Ancelotti: Kënaqësi të punosh në Angli, në Itali shumë dhunë dhe presion Carlo Ancelotti ka drejtuar në Itali, Spanjë, Francë dhe Angli. Gjithkund ka kaluar shumë mirë, por askund si në ishull.
Zidane ka ndryshuar idetë e Ancelottit për futbollin Carlo Ancelotti ka treguar në një bisedë për Sky Sports se si Zinedine Zidane ka ndërruar filozofinë e tij për futbollin
Ancelotti paralajmëron Milanin: Bëj kujdes nga trajnerët e paaftë Carlo Ancelotti ka bërë historinë e Milan-it. Me kuqezinjtë, ai ka fituar 2 Champions League, një kampionat, një Kupë