999 rezultate për

analisti

Shpërthejnë akuzat midis analistit dhe Spartak Ngjelës: Injorant e sharlatan! Në studion e emisionit “Open”, po flitet mbi sulmin terrorist që ndodhi mbrëmjen e dy nëntorit në Vjenë. Gjatë bisedë
Jozefina Topalli me parti të re, analisti: Ose është delirante ose e blerë nga Rama! Analisti Fatos Lubonja, ka komentuar situatën politike në vend, ku flitet për krijimin e partive të reja në prag të zgje
"Nuk debatoj me burra me zë të hollë", analisti ironizon Murrizin Deputeti Myslim Murrizi, pas Gjekmarkajt është përfshirë në debat edhe me analistin Vehap Kola në “Open”. Murrizi kun
Analisti zbulon të vërtetën e listave: S’janë hapur, gënjeshtër e madhe! Analisti Agron Gjekmarkaj e ka konsideruar një rrëmujë totale mënyrën se si mazhoranca po kërkon listat e hapura. Gje
Pikat që mund ta afrojnë Zaevin dhe Ahmetin deri në marrëveshje për qeverinë e re Zgjedhjet parlamentare të 15 korrikut dhanë rezultate të ngushta mes partive politike, gjë që do t’i vështirësojë negoci
"Shqiptarët nuk vlejnë 5 para", analisti politik i përgjigjet ashpër Zaev Fjalët e rënda që lideri i LSDM-së u bëri shqiptarëve është komentuar gjerësisht nga analistë, figura të ndryshme publi
Regjistrimi i Zaev, reagon analisti politik Analisti politik Arsim Zekolli ka reaguar lidhur me bisedat e ish kryeministrit Zoran Zaev ku ai flet jo mirë për shqipt
Analisti: Nëse konfirmohet aktakuza ndaj Thaçit, PDK merr presidentin ndërsa LDK mban kryeministrin Analisti politik, Imer Mushkolaj, thotë se PDK-ja mund të jetë pjesë e një qeverie me bazë më të gjerë ndërsa Vetëvendos
Analisti politik i drejtohet LSDM-së: E treguat sa humbës jeni Pak para zgjedhjeve akoma ziejnë sulmet politike. Përmendim këtu se idea e një kryeministri shqiptar është piketuar s
Sherr tek Zonë e Lirë, analisti ia thotë copë ish-deputetit: Basha nuk te njihte fare! Ish deputeti i PD, Agron Shehaj gjatë një interviste mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë", është përplasur me analistin Arj
Rama nuk mban më, i hakërrehet keq analistit pas akuzave: Shpifs! Unë nuk vjedh Kryeministri Edi Rama dhe analisti Andi Bushati janë përplasur me akuza gjatë intervistës në "Open". Bushati i kërkoi
Analisti amerikan sulmon Ramën: Në Shqipëri ka një regjim gjysmëautoritar Një analist amerikan thotë se mënyra se si u shemb Teatri Kombëtar në Shqipëri, ishte e turpshme. Profesori David Philli
Analisti: Kjo është arsyeja pse nuk bëhen teste për koronavirusin Analisti Vehap Kola ka bërë një postim ku ka treguar se pse nnumri i testeve për koronavirusin është i ulët. “Moskry
Grenell kundër analistit, reagon për ndarjen e Kosovës I dërguari i posaçëm i presidentit Donald Trump për bisedimet e paqes Kosovë – Serbi, ambasadori Richard Grenell, hodhi
A është Çili peshku i madh? Meta reagon për ndalimin e analistit Presidenti Meta në konferencën e tij për shtyp është pyetur nëse do të konsiderohet ky i fundit është peshku i madh.
Ndalimi i nga policia, çfarë deklaroi Henri Çili Analisti dhe botuesi Henri Çili u arrestua me bujë ditën e djeshme në një operacion ku u vunë në pranga 25 persona.
Fatos Lubonja zbulon si u bë sulmi ndaj makinës e fajëson Edi Ramën Ditën e sotme makina e analistit të njohur, Fatos Lubonja u dhunua nga persona ende të paidentifikuar gjatë natës së ndë
2019-ta vit i mbrapshtë, analisti bën parashikimin për 2020-tën Analisti i njohur Andi Bushati mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në studion e emisionit "Open" ku ka bërë një rezyme pë
Analisti: Ramë, kërkoi falje Kosovës dhe mbylle për ca kohë gojën gënjeshtare! ARTUR ZHEJI Sot KM-ja nxorri në mediat e fshatit një thënie jashtë kontekstitit filozofik, të filozofit Kierkegaard,
Analisti zbulon sekretet e Ramës: Poshtë shtëpisë ka tunele, ruhet nga... "Më kanë thënë që poshtë shtëpisë ka tunele që ruhet nga lufta bërthamore" Analisti Arjan Çuri ka deklaruar pak minut