E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
999 rezultate për

amsterdam

Futbollistit i merret jeta në mes të Amsterdamit Tragjedi në Holandë. Kelvin Maynard, ish-futbollist i Burton Albion në Angli dhe i disa ekipeve të dorës së dytë në vend
"Frikë" në Amsterdam, Tottenham shënon golin e dytë (VIDEO) Futbolli po na rezervon surpriza të shumta. Ndeshja mes Ajax dhe Tottenham u duk e mbyllur që në pjesën e parë por djem
Njerëz apo miza? Rrugët e Amsterdamit janë të tejmbushura (VIDEO) Që tifozët e Ajax janë ndër më të çendurit në Europë nuk ka nevojë të diskutohet. Video më poshtë e vërteton më së miri
Cancelo gëzon tifozët e Juventusit: Unë jam gati, Ronaldo do jetë në Amsterdam Joao Cancelo ka thënë se Cristiano Ronaldo do të jetë në skuadrën e Juves ndaj Ajaxit të mërkurën në Ligën e Kampionëve.
Djali ngatërron derën e tualetit me atë të avionit dhe e pëson keq Për shumë prej nesh, shenja që tregon tualetin në një avion është shumë e qartë. Por për një pasagjer të fluturimit nga
Historia tronditëse e vajzës, si e rrëmbeu mafia në mes të Amsterdamit (FOTO LAJM) Një 42-vjeçare ka rrëfyer për mediat sesi u rrëmbye dhe u shit për skllave seksi në moshën 19-vjeçare. Kur ishte e re
2 800 euro për në Amsterdam, arrestohet drejtuesja mashtruese e një agjensie turistike Pavarësisht denoncimeve të shumta kundër disa agjensive turistike mashrtuese, rastet e tilla vijojnë të mbeten problemat
Droga çmend çmimet në Shqipëri, më lehtë blihet një shtëpi në Amsterdam se në Tiranë Si është ajo shprehja “të gjitha rriten, vetëm rroga nuk lëviz nga vendi”…? Epo kjo shihet qartë edhe në tendencën e fun
Holandezët në alarm: Shqiptarët kanë marrë drejtimin e botës së krimit Mediat e huaja kanë vënë alarmin për përfshirjen e shqiptarëve në krimin e organizuar në Amsterdam. Sipas dëshmive, s
7 vende në mbarë botën ku shkrepja e fotografive është në kundërshtim me ligjin Dashuria për udhëtime i shtyn njerëzit të jenë gjithmonë në karrocë. Pushimet sjellin gëzim dhe udhëtim i cili përfundim
Të shtëna në Amsterdam, dyshohet për viktima Disa të vrarë dhe dy të plagosur nga të shtënat në qendër të Amsterdamit. Nga të shtënat që ndodhën sonte në Grote Wi
Frikë për sulme, policia e Holandës vret agresorin në aeroportin e Amsterdamit Një burrë që mbante një thikë u qëllua nga policia ushtarake holandeze në Aeroportin e Amsterdamit në Schiphol para pak
Aguero flet pas aksidentit që pësoi në Amsterdam (VIDEO) Sergio Aguero ndjen keqardhje për aksidentin që e la atë me një brinjë të thyer. Sulmuesi argjentinas pësoi dëmtimin
Enca rrëfehet: Nuk dua të më shohë i dashuri në gjendjen që bëhem në Amsterdam Këngëtarja e njohur Enca përveç Tiranës dhe Prishtinës hedh shpesh foto në rrjetet sociale nga kryeqyteti holandez, Amst
Makina në Amsterdam hidhet në trotuar dhe shtyp këmbësorët (FOTO LAJM) Të paktën 5 persona janë lënduar rëndë kur një automjet u hodh në këmbësorët para stacionit qendror hekurudhor në Amster
Miku i banores së BB: Armela s'ka jetuar kurrë në Amsterdam, punonte në tallava (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në media qarkulloi lajmi se Armela, vajza pjesëmarrëse në “Big Brother” ka jetuar disa vite në Amsterdam
Drake i droguar, anulohet koncerti në Amsterdam (VIDEO) Reperi i njohur amerikan, Drake ka anuluar për herë të tretë koncertin e tij në Amsterdam për shkak të gjendjes jo të m
Miqtë i nxjerrin sekretet: Armela la Amsterdamin për BB9 (FOTO LAJM) Një ndër personazhet më të spikatur në Big Brother është vajza 21 vjeçare nga Tirana, Armela. Që në javën e para ajo ka
Enca tymos "trefletshin" në Amsterdam (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia menjëherë pas publikimit të këngës së re ‘Love on my body’ shkoi në Amsterdam. Fotot e saj me
Luana me të dashurin biznesmen, për shopping në Amsterdam (FOTO LAJM) Gjatë verës u përfol për një romancë të re nga ana e Luana Vjollcës, ndërsa ajo edhe kishte kaluar pushimet e verës me t