999 rezultate për

amsera

Shikoni sa është rritur e mbijetuara e vetme e tragjedisë në Restelicë (FOTO LAJM) Kanë kaluar pesë vite që nga fatkeqësia natyrore në Restelicë, ku orteku i dëborës mori jetën e 10 banorëve të këtij fsh
Dështojnë tentimet maqedonase për Amserën Një burim i lartë qeveritar në Shkup ka thënë se qarqe politike maqedonase përmes Lidhjes së Maqedonasve Myslimanë kishi
Kompania IPKO financon shkollimin e Amserës IPKO ka vendosur t’i ndajë 10,000 euro për shkollimin e Amsera Rekës, vogëlushes 5 vjeçe, e cila ishte e mbijetuara e ve
Boris Tadiq do ta mbajë Amserën deri sa të rritet Boris Tadiq i fut sërish hundët në Kosovë. Zyra e Presidentit serb ka bërë me dije se Tadiq ka marrë vendim që të japë p
Këngë për të mbijetuarën Amsera Reka (VIDEO) Tragjedia që preku familjen Reka nga Restelica e qytetit të Dragashit inspiroi këngëtaret, Gjirën dhe Ardin t’ia kushtoj
Mrekullia Amsera Amsera Reka, 5 vjeçe, po luante me kukulla të dielën pasdite, në një dhomë të Spitalit të Prizrenit. Një natë më parë, a