Ambasada amerikane: Çojeni në "Venecia" përplasjen për Gjykatën Kushtetuese
999 rezultate për

amir

3 vite pa Ergi Dinin, babai i këngëtarit rrënqeth me poezinë (FOTO LAJM) 3 vite më parë familja dhe publiku mori lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të këngëtarit, Ergi Dini. Miqtë dhe fam
Dashamir Shehi: Që nesër do të shkoja në zgjedhje! Dashamir Shehi i ftuar në intervistën e mbrëmjes në RTV Ora foli teksa foli për sistemin zgjedhor u shpreh me ose pa kët
Bamir Topi lavdëron Berishën e sulmon Ramën: Skandaloze! Bamir Topi than në emisionin “Aktualitet” në TV Fax Neës se Edi Rama të dalë dhe të tregojë një investim që ka bërë, ndë
Pësuan disfatë 9:0, lojtarët e Southamptonit i dhurojnë pagat për bamirësi Lojtarët dhe stafi i trajnerëve të Southamptonit do t’i dhurojnë pagat e një dite në shoqatën bamirëse të klubit, pas di
Ajola Xoxa shkon në event bamirësie me këpucë 937 dollarë? Erjon Veliaj dhe bashkëshortja e tij janë gjendur shumë herë në vëmendje të mediave. Kësaj here, vëmendjen e mediave
Dashamir Shehi: Rama po qeveris si Enver Hoxha Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh se mënyra se si Edi Rama po qeveris
"Dua ti telefonojë ", i ati flet me lot në sy në ditëlindjen e Ergi Dinit Ditën e djeshme të ftuar në emisionin e Rudinës, ishin këngëtarja e njohur Barbana dhe i ati, Dashamir Dini. Ato prezant
Amir Rrahmani shkëmben "puthje" me moderatoren e njohur (FOTO LAJM) Amir Rrahmani duket se ka shoqëri të mirë me moderatoren e njohur Leila Kraja. Rrahmani i cili është ndër futbollistë
U shanë me Ramën për rakinë, Dash Shehi "kapet mat" me gotë në duar (FOTO LAJM) Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi është padyshim një nga politikanët më popullor në vend dhe që pëlqehet pavarësisht ndasiv
"Sapo ka filluar..": Babai i Zamir Latifit bën deklaratën e fortë pas dy ekzekutimeve në familje (VIDEO) Dy ditë pas vrasjes së Besnik Hidës, babai i Zamir Latifit, kunat i viktimës, thotë se janë të njëjtët autorë që kanë bë
Besmir Hida të njëjtin fat me nipin, si u ekzekutua Zamir Latifi 2 vite më parë Mëngjesin e kësaj të marte, Lushnja u trondit nga atentati ndaj Besmir Hidës, dajës së Zamir Latifit të ekzekutuar dy vi
I mori jetën boshnjakut dhe ia plagosi djalin në Gjermani, shqiptari nuk pranon të flasë Klodian F. 51 vjeç me origjinë shqiptare dyshohet se është vrasësi i boshnjakut Samir H. 46 vjeç. Shqiptari Klodian ësht
Dash Shehi gjithnjë origjinal, ia fut vrapit në rrugë që të shkelë semaforin (VIDEO) Dashamir Shehi është një politikan i pëlqyer në publik edhe prej spontanitetit dhe batutave të tij. Fjalimet e tij n
Ndërron jetë dizenjatori Amir Sinani Ka ndërruar jetë papritmas në Zvicër disenjatori kosovar, Amir Sinani. Burime të afërta me familjen tregojnë për Inde
DETAJE/ Vdekja e futbollistit shqiptar, pas aksidentit u dogj brenda makinës Një i ri me origjinë nga Kosova ka humbur jetën pas një aksidenti rrugor në Gjermani. Amir Ademi ishte futbollist nga Ko
E BUJSHME/ Samir Ujkani kryen vizitat mjekësore te Torino Samir Ujkani është futbollisti më i ri i Torinos. Portieri i përfaqësueses së Kosovës pasi mbylli marrëveshjen me turqit
Partizani forcon mbrojtjen, kush është emri i ri që i shtohet skuadrës Vetëm pak orë para sfidës së javës së tretë përballë Flamurtarit në “Selman Stërmasi”, kampioni në fuqi i Shqipërisë, Pa
Bamir Topi flet për "sekretet" e pathëna dhe marrëdhënien me ish-kryeministrin I ftuar në programin ‘Natë me Xhaxhiu’, ish-presidenti Bamir Topi ka folur mbi librin e ri të tij “Kur arsyeja errësohet
Opozita, Dashamir Shehi: Zgjidhja vjen përmes një marrëveshje me garanci ndërkombëtare Edhe pse Presidenti Ilir Meta ka propozuar zgjedhje të trefishta, aleatët e Partisë Demokratike thonë se në 13 Tetor mun
Një grua e uritur vjedh në supermarket, ky është gjesti dashamirës i policëve Më 4 korrik në New York, policia ishte njoftuar se një grua kishte vjedhur ushqime. Mirëpo reagimi i policëve duket se b