999 rezultate për

ameti

Shameti: Do të rikthehem te Kukësi, jam larguar me kujtime të bukura Ylli Shameti verën e shkuar la Kukësin pas gjashtë vitesh, për të kaluar te Gjilani i Gentian Mezanit, por një dëmtim i
Ylli Shameti tregon pse Koronavirusi nuk ka ardhur në Gjirokastër (FOTO LAJM) Fjala është për belgun Dries Mertens që po i kalon muajt e fundit si futbollist i Napolit dhe ende nuk ka pranuar të rin
Rama reagon pas rritjes së numrit të të prekurve: Ju lutem si Krishtit dhe Muhametit Kryeministri Rama ka bërë një postim të ri në rrjetin social Facebook ku i lutet qytetarëve të rrinë brenda. Ky reagi
Lojtarët e Kombëtares bëhen bashkë, drekës i bashkohet dhe Ylli Shameti (FOTO LAJM) Dy lojtarët e Kombëtares shqiptare Gentian Selmani dhe Sokol Cikalleshi kanë gjetur kohën të drekojnë së bashkur në qyte
Planifikonte sulme terroriste në Amerikë, çfarë vendosi gjykata për shqiptarin Fabjan Alameti, shqiptari 21 vjeçar që banonte në Nju Jork është dënuar me gati pesë vite burg. Më herët ai kishte pranu
Armike?! Deputetja e PS i kërkon autograf Grida Dumës (FOTO LAJM) Pavarësisht tonëve të larta në Kuvend, deputetët shqiptarë nuk janë aq 'armiq' në jetën e tyre reale jashtë politikës.
Në zi dhe pa grim, si duket Gjylameti pas humbjes së vëllait (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, një aksident tragjik i mori jetën vëllait të deputetes shqiptare Blerina Gjylameti. Vëllai i saj,
Me të zeza, pas humbjes së vëllait shfaqet për herë të parë Gjylameti (FOTO LAJM) Deputetja Blerina Gjylameti është shfaqur për herë të parë pas aksidentit tragjik ku humbi jetën vallai i saj i vetëm në
E konfirmon për Albeun: Ylli Shameti drejt riaftësimit, mbrojtësi rikthehet për Gjilanin në këtë datë (VIDEO) Ylli Shameti është shumë pranë riaftësimit. Ish-mbrojtësi i Kukësit i cili iu bashkua Gjilanit në merkaton e verës që la
Futbolli nuk i ndahet Ylli Shametit, shikoni çfarë fitoi bashkë me djalin e tij (VIDEO) Ish-mbrojtësi i Kukësit, Ylli Shameti, kaloi këtë verë nga verilindorët tek ekipi i Gjilanit në Kosovë, por një dëmtim e
Blerina Gjylameti pas humbjes së vëllait: Mos e kalofshi kurrë, është barrë e familjes time Deputetja e PS-së Blerina Gjylamenti ka reaguar sërish pas aksidentit tragjik që i mori jetën vëllait të saj Elton Maçol
I vdiq vëllai në aksident/ Rrëqeth Blerina Gjylameti: Më thërrmove zemrën Mbrëmjen e kaluar në aksin Tiranë-Elbasan ka ndodhur një aksident i frikshëm ku humbi jetën një person. Pas ngjarjes
INTERVISTA/ Ylli Shameti rrëfen largimin nga Kukësi: Kam akoma për të dhënë, te Gjilani kemi projekt serioz Ish-kapiteni legjendar i Kukësit, Ylli Shameti ka folur në një intervistë ekskluzive për Albeu.com, dhënë gazetarit Gerl
Me fustan transparent në Kuvend, Gjylameti "lë pa fjalë" deputetët (FOTO LAJM) Gjatë seancës së sotme parlamentare janë diksutuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe ligjin e
U shkarkua në Asamblenë e sotme, reagon Blerina Gjylameti Deputetja Blerina Gjylameti ka reaguar pasi u shkarkua sot në Asamble nga drejtimi i Qarkut të Tiranës dhe u emërua si S
Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën, kush i zëvendëson? Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka shkarkuar live kryetaren e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti dhe ia ka ngar
"Ti dhe Ermali jeni milionerë nga injoranca e shqiptarëve!" Bes Kallaku i kthehet keq ndjekësit Aktori Bes Kallaku është konfliktuar me një nga ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram. Teksa ka njoftuar një pr
Profil/ Kush është gazetari gjerman që rriti tensionet në Shqipëri (FOTO LAJM) Kryetarja e Partisë Socialiste të degës Tiranë, Blerina Gjylameti pati një përplasje me nënkryetarin e LSI, Luan Rama, i
Ka tymosur gjëra të gabuara! Reporteri i "Bild" i përgjigjet Gjylametit Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur
Gjylameti: Shkrime si i ai i "Bild-it" bëhen nga ata që nuk na duan të mirën Për socialistët, shkrimi i gjermanes "Bild" ku ndër të tjera theksonte se kryeministri Rama ishte përgjuar në një telefo