999 rezultate për

america

Bëri 36 vite burg gabimisht, tani është pretendent për të fituar "America's Got Talent" (VIDEO) Sezoni i ri i “America’s Got Talent” ka një pretendent kryesor për të fituar që tani. Episodi ku ai këndon nuk është tra
Messi: Mezi e prisja Copa American Leo Messi foli për mënyrën se si po jeton këto ditë me seancat stërvitore para rifillimit të La Ligas dhe si ka ndikuar
Shtyhet edhe Copa America, ja kur do luhet Koronavirusi ndryshon kalendarin evuopian, por edhe atë të Amerikës së Jugut. Disa minuta pas njoftimit të UEFA-s pë
Çfarë po ndodh me këngëtaren? Katy Perry humb ndjenjat në American Idol (FOTO LJAM) Këngëtarja e famshme Katy Perry ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar në tokë gjatë episodit të ri të “American Idol”.
E rëndë! Aktorja e njohur ther të ëmën me thikë (FOTO LAJM) Aktorja e “Captain America” ka therur të ëmën e saj me thikë. “TMZ” shkruan se Mollie Fitzgerald, akuzohet se ka goditu
Jo vetëm të bukura, një shkencëtare zgjidhet "Miss America 2020" (FOTO LAJM) Camille Schrier “Miss Virginia” është vajza e cila ka rrëzuar stereotipet për Miss-et të cilët thonë që një vajzë e buku
Studimi amerikan: Mbajtja e një qeni të zgjat jetën I kanë quajtur miqtë më të mirë të njeriut për shumë arsye dhe ja ku po ju njohim me një tjetër… Të kesh një qen, reduk
Magjike! 23-vjeçari autik shpallet fitues i "America’s Got Talent" (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar është zhvilluar finalja e spektaklit “America’s Got Talent” dhe fituesi është një 23-vjeçar super i ta
11 yjet e futbollit që ende nuk e dinë të ardhmen e tyre Merkato po lëviz, milionat po lëvizin, marrëveshjet po arrihen megjithate janë disa lojtarë që cilësohen si yjet e tregu
Neymar me këmbë në tokë: Nuk jam superhero, as model i përsosur Ylli i PSG, Neymar, pranoi se nuk është një “model i përsosur” dhe as një “superhero”. Braziliani ka kaluar pothuajs
Pas Copa America, Lautaro e "djeg" me Agustinën (FOTO LAJM) Pas një sezoni mjaft intensiv me Interin dhe në Copa America me Argjentinën, Luataro Martinez po shijon pushimet bashkë
Golashënuesi i "Copa America" afër transferimit te Milani Everton Sousa Soares, i njohur shkurt si Everton ose Everton Cebolinha, është rrugës për ta veshur fanellën e Milanit.
Finalja e "Copa America", tifozja nudo "tërbon" stadiumin (FOTO LAJM) Brazili triumfoi mbrëmjen e djeshme në finalen e Kupës së Amerikës, duke mposhtur Perunë me rezultatin 3-1. Përpos ndesh
Nuk zhgënjen Brazili, fiton "Copa America" (VIDEO) Brazili është kampion i Kupës së Amerikës pasi në finale mposhtën Perunë me rezultat 3-1. Selecao triumfuan para tifo
Finalja e "Copa America", Brazili rikthen epërsinë (VIDEO) Brazili është duke e mundur 2-1 Perunë në "Maracana". Brazili ka rikthyer epërsinë kundër Perusë në fianlen e Kupës s
Finalja e "Copa America", Peruja barazon rezultatin përballë Brazilit (VIDEO) Po luhet në stadiumin “Maracana” finalja e Kupës së Amerikës mes Brazilit dhe Perusë. Sfida zhbllokohet në minutën e
Finalja e "Copa America", Brazili kalon në avantazh (VIDEO) Brazili është duke e mundur 1-0 Perunë në "Maracana". Është zhbllokuar rezultati në finalen e Kupës së Amerikës që po
Finalja e "Copa America", Brazil-Peru: Formacionet zyrtare Sonte nga ora 22:00 zhvillohet finalja e Kupës së Amerikës në mes të Brazilit dhe Perusë. Dy skuadrat do të ndajnë fa
Kili apo Peruja, kush do të jetë kundërshtari i Brazilit në finalen e Copa America? Brazil-Argjentinë i lë vendin, gjysmëfinales së dytë të Copa America asaj mes Kilit dhe Perusë që do të përcaktojë edhe
Peru, surpriza e Copa America Peru është gjysmëfinalisti i fundit në Copa Americas. Ata kanë eliminuar në çerekfinale Uruguain pasi që në penallti u t