999 rezultate për

ambulanca

Trafiku shkakton kaos në Tiranë, ambulanca ngec 40 minuta mes makinave (FOTO LAJM) Ditëm e sotme në rrugët e Tiranës është krijuar një trafik tepër i rënduar. Kryqëzimet kryesore të qytetit janë të b
Gjendet i vdekur një nxënës në Preshevë Një nxënës i klasës së parë është gjetur i vdekur në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë. 6 vjeçari, F.J ka vdekur n
Mbrojtësi i Shqipërisë dëmtohet pas pesë minutash dhe përfundon në spital Enea Mihaj, për fatin e tij të keq, u dëmtua që në minutën e 5-të të takimit ndaj Jordanisë, pas ndërhyrjes së gabuar ng
“Do të doja të shihja detin për herë të fundit”. Ambulanca ndalon në plazh Ambulanca ndalon në plazh për të përmbushur dëshirën e fundit të një të moshuari. “Do të doja të shihja detin për her
Shpëtohet në momentin e fundit Një telefonatë e banorëve të zonës për policinë dhe zjarrfikëset i ka shpëtuar jetën në momentet e fundit një punëtori n
Greqia në shok, pse u vonuan aq shumë autoambulanca dhe zjarrfikësja Greqia në gjendje shoku pas zjarrjeve që shkaktuan mbi 70 të vdekur. Në rrjetet sociale shumë njerëz ofrojnë ndihmën e t
Në mungesë të mjekëve, mbyllet ambulanca e Banullës së Lipjanit 200 familje të fshatit Banullë të komunës së Lipjanit, do të duhej që shërbimet mjekësore t'i merrnin në këtë ambulancë,
Aksident i rëndë në Milot, policia dhe ambulanca bllokojnë aksin Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Milot. Nga raportimet e para mësohet se një makinë tip Ben ësh
Gjendje alarmante! Shikoni si duket ambulanca në Rrogozhinë Deputetja e PD, Oriola Pampuri ka denoncuar gjendjen skandaloze të shërbimit shëndetësor në Rrogozhinës. Në fotot e p
E FUNDIT/ Përmbyset autobusi në Elbasan, ka shumë të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan, ku një autobus i mbushur me njerëz është përmbysur. Më
Aksident në Tiranë, shpërndarësi i picave përplaset nga makina Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme tek mbikalimi pranë "Pallatit me shigjeta". Burime nga vendngjarja bëjn
Humbi jetën pasi u përplas ambulanca, dalin detaje të reja 4 muaj më parë në 30 nëntor të 2017 një 42 vjeçar humbi jetën në Milot, teksa udhëtonte me autoambulancën e spitalit të
Trajneri pëson atak në zemër, ambulanca futet në fushë dhe e dërgon direkt në spital (VIDEO) Trajneri i Kaiserslautern, Jeff Straser nga Luksemburgu, ka kaluar një moment të vështirë, teksa u godit nga një atak në
E FUNDIT/ Aksidentohet ambulanca, vdes 50-vjeçari që shoqëronte nënën për në spital Moti i keq në Shqipëri ka shënuar viktimën e dytë. Nga raportimet e para mësohet se një person ka humbur jetën pasi n
SKANDALOZE/ Për makina luksoze ka para ndërsa për ambulanca nuk ka para Institucionet publike shëndetësore në Kosovë i kanë në dispozicion vetëm 92 autoambulanca, në mungesë të së cilave shpes
Ambulanca u vonua 30 minuta, mjekët zbardhin arsyet e vdekjes së Adelës Vdekja e gazetares Adela Xhamani ka tronditur thellë opinionin publik për shkak të rrethanave misterioze në të cilët ndo
Denoncimi, Habilajt transportonin drogë me ambulancën e spitalit të Vlorës Ish-kryeministri Berisha ka pbulikuar mesazhin e nje qytetari dixhital sipas të cilit vëllezërit Habilaj të cilët janë
Autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën, pamje nga vendngjarja (VIDEO) Një autobuz i linjës Kombinat - Kinostudio me targa AA 952 GI ka përplasur sot një grua të moshua tek mbikalimi i Unazës
Taravari: Do të hapim ambulanca në fshatra, por nuk ka mjekë Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, i shoqëruar nga drejtoresha e re e Spitalit të Përgjithshëm në Kërçovë, Biljana
Panuçi “izolon” Kombëtaren me ambulanca Vetëm një seancë stërvitore ditën e djeshme, e cila i ka shërbyer trajnerit Kristian Panuçi për të shuar sadopak dilemat