999 rezultate për

ambra

Edhe një deputete e re i shtohet Kuvendit nga radhët e LSI Opozita e re dita ditës po zmadhohet duke rrezikuar Lulëzim Bashën dhe Monika Kryemadhin se do t'i nxjerrin bllof me vep
Allegri dhe Ambra përgatiten për dasëm (FOTO LAJM) Trajneri Juventusit Masimilano Allegri dhe Ambra po bëjnë përgatitjet e fundur për dasëm. Allegri dhe aktorja kanë kalua
Allegri dhe Angiolini planifikojnë martesën, kërkojnë shtëpi në Milano (FOTO LAJM) Përveç ndeshjeve të futbollit, tekniku i Juventusit duhet të mendojë edhe për jetën e tij private, me planifikimet për d
Ambra Vitiello tregon linjat në setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Dikur ishte një nga opinionistet sportive më të preferuar anë Itali, ndërsa tani, Ambra Vitiello po pushton kopertinat e
Pritjes i vjen fundi, Allegri dhe Ambra do të martohen (FOTO LAJM) Massimiliano Allegri dhe Ambra Angiolini janë më të dashuruar se kurrë. Trajneri i Juventusit dhe aktorja italiane ka
Habit Ambra: Në këtë rast "divorcohem" për 48 orë me Allegrin Massimiliano Allegri është bërë shpesh herë pjesë e mediave rozë për lidhjen pasionante me Ambra Angiolini. Së fundm
Allegri dhe Ambra “kapen mat” nga paparacët (FOTO LAJM) Historia e dashurisë mes trajnerit më të paguar në Itali, që drejton kampionët e Seria A, Massimiliano Allegri, dhe Ambr
I shpëtuan jetën, Ambra Meda feston e përlotur fitoren e Gjetan Ketës Mbrëmjen e djeshme në Dibër të Madhe u përballën në kategorinë e peshave të mesme në WBU, boksieri shqiptar Gjetan Keta
Ambra rrëfen historinë pasionante me Massimiliano Allegrin Ambra Angiolini së fundmi për herë të parë ka rrëfyer lidhjen dashurore të saj me trajnerin e Juventus, Massimiliano All
Vrasja e shqiptarit në Itali, vajza që e futi në kurth ishte shqiptare nga Maqedonia Zhvillime të reja lidhur me vrasjen e shqiptarit Ismail Luli në Itali. Siç raportojnë sot mediat vendase, hetuesit ka
E dinim single, Ambra qenka e lidhur me një bukurosh prej muajsh (FOTO LAJM) Ajo është një nga ish banoret më të përfolura të Big Brother 9. Edhe pse nuk ishte pjesë e lojës që prej fillimit ajo m
I shpëtoi luftës me kancerin, Ambra Meda tregon rrugëtimin e dhimbshëm Vite më parë, ajo u diagnostikua me kancer dhe rasti i Ambra Medas u bë i famshëm, jo për shkak të sëmundjes së saj, por
Puthje të nxehta, Allegri dhe Ambra nuk përmbahen në rrugë (FOTO LAJM) Pasion dhe puthje natën. Marrëdhënia e Massimiliano Allegrit me Ambra Angoli duket se po është në rrugën e duhur. Dy
Plas keq mes dy vajzave të BB: Mbylle gojën se je më e bukur kur s’flet (FOTO LAJM) Dy ish-banoret e edicionit të kaluar të Big Brother, Ambra dhe Dona, vazhduan shoqërinë edhe pas daljes nga spektakli.
Banorja më e përfolur e BB publikon fotografi nudo (FOTO LAJM) Ajo është një nga ish banoret më të përfolura të Big Brother 9. Edhe pse nuk ishte pjesë e lojës që prej fillimit ajo m
Skandali seksual i Weinstein me modelet: Rri këtu e më shih kur bëj dush (FOTO LAJM) Ka shpërthyer furishëm skandali seksual i Harvey Weinstein pasi modelja italiane e Ambra Battilana Gutierrez e akuzoi fi
Pas ndarjes së Olsit dhe Fiorentinës, reagon vajza që i futi në sherr (FOTO LAJM) Trekendëshi shumë dinamik Fiorentina-olsi-Am,bra përveç situatave brenda shtëpisë kanë krijuar edhe situata jashtë saj.
Ambra e Big Brother me të dashur të ri (FOTO LAJM) Një nga banoret më provokative dhe që shkaktoi më shumë polemika brenda shtëpisë së Big Brother këtë edicion është padys
Degjeneron lufta mes ish-çiftit të Big Brother: Ambra: “Ti je gay”. Elsamedi: “Ik zhvirgjërohu!” Ambra dhe Elsamedi kanë bërë kaq shumë debate saqë tanimë nuk po dinë të ndalen as në rrjetet sociale. Ka qenë deklar
Ambra fton për kafe Olsin, ja si reagon Fjorentina (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Olsit dhe Fjorentinës bashkë me xhelozinë e kësaj të fundit për Ambrën sigurisht që shkaktoi shumë polemi