999 rezultate për

amaya

Dy ish lojtarë të La Liga shpallen fajtorë për trukime ndeshjesh, 9 të dënuar në total Në mesin e nëntë të shpallurve si fajtorë për kurdisje të ndeshjeve janë edhe dy ish lojtarë të La Liga. Ish lojtarët
Aubamayang mbetet te Arsenali, nuk është më në planet e Barcelonës Pierre-Emeric Aubameyang ishte i lidhur për një kalim të mundshëm te Barcelona gjatë afatit kalimtar të verës. Megji
Aubamayang transformon Ferrarin e tij super luksoz (VIDEO) Pierre Emerikue Aubamayang njihet si një adhurues i çmendur i makinave si dhe një koleksionist i tyre. Së fundmi sulm
Aubamayang nuk i hyp avionit për në Kinë, e thërrasin nga Italia Aubameyang mund të mos transferohet në Kinë. Këtë e konfiron La Gazeta Dello Sport e cila nxjerrë në pah interesin e Mi