999 rezultate për

amauri

Zyrtare: Amauri në Torino Pas shitjes së Alessio Cercit tek Atletico Madridi, klubi i Torinos ka njoftuar zyrtarisht se ka trnsferuar futbollistin
Amauri, momente relaksi me familjen (FOTO-LAJM) Sulmuesi i skuadrës së Parma-s po shijon disa ditë pushimi së bashku me gruan e tij dhe vajzën në Marina di Massa. Para
Zyrtare: Amauri lojtar i Fiorentinës Klubi violë zyrtarizoi transferimin e Amaurit nga Juventusi. Sulmuesi italo-brazilian vjen në huazim nga klubi bardhezi.
Juventus kërkon Valon Behramin Mungesa e arritjes së një akordi me Pizarro e ka një shpjegim: drejtuesit e Juventus, ndërsa lejuan kalimin e Amauri te
Nga Amauri te Tevez, ja formacioni i emigrantëve (VIDEO) Nga Marcheti te Tevez, duke kaluar te Pizarro dhe Amauri. Ky është formacioni i të pa kënaqurve, emigrantëve, i atyre ka
Genoa bën goditjen e merkatos, vjen Amauri Amauri duket se e ka një skuadër për të ardhmen. Sulmuesi i Juventusit, u lënë në tribunë për atë refuzim që i bëri Mars
Juve, Amauri "thërret" Genoa Nëse Genoa do të ishte e gatshme për ta marrë në gjirin e saj, Amauri do të shkonte menjëherë te skuadra e Alberto Males
Marsejë kërkon "El Principe" Milito Duke iu referuar të përdithshmes franceze "Le Parisien", Olimpik Marsejë po mendon për qëndërsulmuesin e Interit, Diego
Werder Bremen synon Amaurin në janar Werder Bremen ka shprehur interesim për të bërë të tijin sulmuesin e Juventusit, Amauri, raporton "Tuttomercatoweb.com".
Amauri te Totenham në vend të Defoe Shfaqet në horizont një shkëmbim interesant sulmuesish mes Italisë dhe Anglisë. Qëndra e këtyre lëvizjeve është Londra d
Milani hedh vështrimin kah Amauri Mungesa e sulmuesve ka detyruar Milanin të ringjallë interesimin për sulmuesin e Juventusit, Amauri, ka njoftuar e përdi
Wolfsburg shumë pranë rrëmbimit të Amaurit E ardhmja e Amaurit mund të jetë në Gjermani, pasi ekipi i Wolfsburg është i fundit që i shtohet listës së ekipeve që kë
Amauri zëvendëson Eto`o tek Interi Sulmuesi kamerunas ka prishur çdo marrëdhënie me Interin dhe e ardhmja e tij pritet të jetë në kampionatin rus me klubin
E ardhmja e Amaurit duket larg Italisë E ardhmja në Itali duket në dyshim për sulmuesin e Juventusit, Amauri, ka njoftuar agjenti i tij Giampiero Pocetta. Ky i
Melo dhe Amauri mbeten jashtë Juventusit Felipe Melo e Amauri nuk janë përfshirë në listën e 27 futbollistëve të Juventusit që do të marrin pjesë në turneun e kl
Udinese kërkon të transferojë Amaurin Sipas të përditshmes italiane sportive Sportmediaset skuadra e Udineses mendon për të transferuar sulmuesin e Juventusit
Milani interesohet për Amaurin Milani është në kontakt me Juventusin për të zbuluar çmimin e sulmuesit, Amauri.Kjo gjë vërtetohet edhe nga vetë të përd
Amauri mund të largohet Sulmuesi i Juventusit, Amauri mund të largohet nga klubi para përmbylljes së afatit kalimtar të janarit, ka bërë të ditu
Amauri mbetet në Juventus Pavarësisht interesimit të skuadrës së madhe spanjolle, Real Madridit, sulmuesi i Juventusit, Amauri dëshiron të mbetet
Amauri mbetet në Juventus Menaxheri i sulmuesit Amauri ka insistuar se klienti i tij është i përqendruar në Juventus dhe nuk dëshiron të largohet.