E FUNDIT/ Humb jetën një nga protestuesit e Astirit
999 rezultate për

alvinit

Babai i Alvinit: Djalit i kam parë plagë të tmerrshme në trup Afrim Berisha, i ati i Alvin foli për takimin e parë me Alvinin në Siri. "Ishte një emocion i fortë. Me tha më merr m
Preku zemrat e shqiptarëve, babai rrëfen ditën e parë të Alvinit në shtëpi Afrim Berisha tregon si e kaloi ditën e parë në shtëpi pranë familjes së tij, Alvini. 11 vjeçari arriti të shpëtojë n
Telefonata rrëqethëse e Alvinit me të atin: Këtu nuk më lënë të shkoj në shkollë, mami vishet si ninxha Nga sot Alvin Berisha nisi një jetë të re, teksa u largua nga kampi famëkeq i Sirisë, ku qendronte i burgosur, pasi nëna
DETAJET/ Asnjë përfaqësues nga qeveria Rama, kush e bëri të mundur dorëzimin e Alvinit Ditën e sotme republika Arabe Siriane ka reaguar lidhur me dorëzimin e të miturit shqiptaro-italian Alvin Berisha.
U dashurua me rekrutuesin, si "devijoi" nëna e Alvinit nga shtëpiake në përkrahëse e ISIS Më në fund Alvin Berisha do të bashkohet me pjesën tjetër të familjes në Itali. Lajmi u bë i ditur edhe nga autoritetet
Përfundon tmerri i Alvinit, por sapo nisi "lufta" e meritave për shpëtimin e tij Alvin Berisha tashmë është i lirë nga kampi "Al Hol" dhe tmerri i tij disa vjeçar në Siri ka marrë fund duke lënë pas në
Dalin pamjet, momentet e shpëtimit të Alvinit nga kampi në Siri Alvin Berisha tashmë është një duar të sigurta jashtë Sirisë dhe sipas mediave italiane pritet të niset nga Libani për n
Habit babai i Alvinit: Nuk është e vërtetë, ai është në kamp! (FOTO LAJM) Babai i Alvin Berishës, Afrimi reaguar sot në lidhje me lajmet për nxjerrjen e tij nga kampi "Al Hol" në Siri. Përme
A u shpëtua? Baba i Alvinit tregon çfarë po ndodh me djalin (FOTO LAJM) 11 vjeçari me origjinë shqiptare Alvin Berisha sipas burimeve te besueshme është shpetuar nga kampi -burg, “Al Hol”, në
Alvin Berisha lirohet nga kampi, çfarë do të ndodhë tani me 11 vjeçarin Një lajm i mirë është raportuar në mediat arabe, ku mësohet se vogëlushi shqiptar Alvin Berisha është shpëtuar nga kampi
Italia bën gjestin emocionues në ndihmë të Alvinit, qindra drita ndizen për të (FOTO LAJM) 11-vjeçari shqiptar, Alvin Berisha, ka prekur zemrat e të gjithëve me historinë e tij dhe i gjithë vendi është në merak
Kthimi i Alvinit te familja, Spiropali nuk jep datë Është zhvilluar sot në Kuvend interpelanca e kërkuar nga deputetët e opozitës së re, për çështjen e Alvinit që mbahet në
"Është vetëm, i trembur dhe i plagosur": Babai i Alvinit kërkon ndihmë për kthimin e djalit nga kampet e Sirisë Babai i Alvin Berishës, 11-vjeçarit të zhdukur në Siri ka bërë një letër publike, ku i kërkon shtetit dhe çdokujt që ta
Braktisja e Alvinit, Rama: S’ka faj ambasadori, është urdhëri im! Kryeministri Edi Rama në një deklaratë për mediat po flet në lidhje me përgjigjen negative që mori sot Shqipëria për hap
E ndanë nga bashkëshortja dhe 3 fëmijët, rrëfehet shqiptari i dëbuar nga Italia me firmën e Salvinit Pak ditë më parë ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini firmosi dëbimin e Muhamed Mekaca nga Kosova, duke e cilësua
Demokrati gëzohet pa masë nga fitorja e Salvinit Ish-deputeti i PD Tritan Shehu përmes një statusi në “Facebook” ka uruar të djathtën për fitoren që ka arritur në zgjedh
Shpërthim i fuqishëm në selinë e "Lega Nord" të Salvinit, kush janë autorët Selia e “Lidhjes” në Ala të Trentinos jugore është shkatërruar nga një sulm me bombë artizanale. Mediat italiane rap
Gafa e Salvinit, publikon intervistën e një mafiozi Si Ministër i Brendshëm i Italisë, Matteo Salvini, ka armë të forta të betejës së tij politike, luftën kundër emigrantëv
Ermal Meta i përgjigjet Salvinit: E frikshme kjo që po ndodh Kur ishte fëmijë, Ermal Meta mbërriti në Bari si një emigrant. Italia i dha një mundësi dhe sot ai është një nga kantaut
Shqiptari i bën portret Matteo Salvinit, ai i përgjigjet (FOTO LAJM) Artisti shqiptar Leonard Lesaj, i ka bërë një portret Ministrit të Brendshëm të ltalisë, Matteo Salvini. Portreti i pun