999 rezultate për

alves

Gruaja e Dani Alves: Ai është kampion në shtrat Gruaja e futbollistit, Dani Alves, Joana Sanz e ka vlerëusar lart performancën e bashkëshortit të saj në shtrat. Sanz
Dani Alves: Drejtuesit e Barçës s'kishin këllqe të pranonin gafën Dani Alves luajti 8 sezone me Barcelona, përpara se të kalonte si lojtar i lirë te Juventusi në verën e vitit 2016. Mbro
"Topi kalon stadiumin", kjo goditje e Dani Alves bëhet virale (VIDEO) Dani Alves është një futbollist që shënoi një epokë dhe me siguri mund të konsiderohet si një nga mbrojtësit më të mirë
Dani Alves rikthehet në Evropë, interesohen nga Premier League Pas vetëm një viti në Brazil, për Dani Alvesin ka ardhur koha të luajë sërish në futbollin europian. 37-vjeçari ka di
Dani Alves: Messi nuk ka mbështetjeje te Barcelona Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves beson se zhgënjimet aktuale të Lionel Messit kanë të bëjnë me mbështetje e shokëv
Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
Dani Alves krahason Barcelonën me Muhammad Ali ne finalen e Champions të 2015 Katalanët fitonin tripletën nën urdhrat e Luis Enrique, me MSN që kishin lidershipin në fushën e blertë. Në finalen e
Nëna e Neymar ndahet nga modeli 23-vjeçar, zbulohet arsyeja Nëna e Neymarit, Nadine Goncalves është ndarë nga 23-vjeçari Tiago Ramos Goncalves zbuloi se ai kishte dalë me një va
Dani Alves habit me deklaratën e fundit të tij Dani Alves është një nga futbollistët më të mirë të Brazilit. Emri i tij do të mbetet i shënuar me gërma të arta, por gj
E dashura e Dani Alves ka nostalgji për Parisin (FOTO LAJM) “Parisi është një qytet iu mbushur me racistë dhe pas një jave, bëhet shumë i lodhshëm”, pati deklaruar disa ditë më par
Ndërron jetë gjatë garës "Dakar Rally" motoristi portugez Shoferi i ekipit portugez Hero, Paulo Gonçalves ka vdekur si pasojë e një rënie në fazën e shtatë Gonçalves, 40 vjeç,
Alves më fjalë të mira për Guardiolën Dani Alves ka dhënë disa komente interesante lidhur me trajnerin Pep Guardiola. Mbrojtësi brazilian ka kaluar kohën m
Alves për Neymar: Eshtë i ndjeshëm si një fëmijë Dani Alves beson se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymari, duhet t’i ndryshojë disa gjëra te vetja nëse dëshiron të traj
Dani Alves: Neymar ka fituar gjithçka, por shpesh sillet si kalama “Neymar, ndonjëherë bëhet fëminor. Është shumë I ndjeshëm për atë që ndodh rreth tij dhe ndaj kritikave.” Fjalë të Dani
Dëmtohet Bruno Alves, Kastriot Dermaku gati të debutojë me Parmën Pas 3 ndeshjesh radhazi si titullar në Kombëtaren Shqiptare, më në fund duket se ka ardhur momenti që qendërmbrojtësi Ka
Dani Alves turpëron keq Koulibaly (VIDEO) Pavarësisht se vitet kalojnë, Dani Alves nuk e ka humbur “magjinë” dhe klasin e tij. Ai vazhdon dhe thirret nga Brazi
Dani Alves e nis mbarë, shënon gol që në debutim me Sao Paolon (VIDEO) Dani Alves ditën e djeshme debutoi me fanellën e Sao Paulos. Braziliani arriti që të gjej rrugën e rrjetës që në ndes
Dani Alvesh gjen "punë" pas publikimit në internet Më shumë se sa largimi nga PSG, Dani Alves bëri bujë për mënyrën se si kërkoi “punë”, një ekip të ri, duke publikuar në
Dani Alves nuk mjaftohet vetëm me publikimin e CV-së, kërkon punë edhe për të tjera profesione (FOTO LAJM) Pak javë më parë, Dani Alvesh u largua nga PSG duke qenë se i përfundoi kontrata dhe nuk iu ofrua rinovimi për sezonin t
City dhe Arsenal vihen pas Dani Alves Dani Alves ka bërë një fotografi në Instagram për të kërkuar klub të ri pasi që Paris Saint-Germain 36 vjeçari mund t