999 rezultate për

alvaro

Alvaro Morata shpjegon arsyen se pse ishte në Itali Sulmuesi i Chelseat Alvaro Morata shpjegon arsyen se pse ai ishte fotografuar në Torinoo. Sulmuesi spanjoll u pa me d
Morata bashkë me të dashurën nis pushimet në Venedikt (FOTO LAJM) Alvaro Morata dhe gruaja e tij shtatzënë Alice Campello janë duke u relakskuar në Venedik, derisa vjehrra e sulmuesit të
Legjenda e Chelseat: Morata dhe Bakayoko dështuan totalisht këtë sezon Dy lojtarët që u blenë vjet; Alvaro Morata dhe Tiemoue Bakayoko janë kritikuar ashpër nga ish sulmuesi i Chelseat, Tony
E ka harruar ndjesinë e titullarit, mesfushori mendon largimin nga Bernabeo Sipas AS, Marcos Llorente dëshiron të largohet nga Real Madridi gjatë verës që vjen, ai nuk dëshiron që të kalojë edhe n
Chelsea kalon në avantazh ndaj Leicesterit (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Leicester Cityt në "King Pawer Stadium". Është sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata q
As Ronaldo e as Messi, Kimmich zbulon lojtarin më të mirë përballë të cilit ka luajtur Nuk është as Ronaldo e as Messi, por Alvaro Morata lojtari më i mirë përballë të tilit Joachim Kimmich thotë se ka luajt
Jashtë fushave deri në fund të sezonit? Alvaro Morata nervikos keq tifozët e Chelseat (VIDEO) Alvaro Morata ka qenë i padisponueshëm për Chelsean që nga mesi i janarit, duke lënë një boshllëk në majën e sulmit. Sul
Akoma gjallë? Alvaro Rodriguez i nënshtrohet operacionit të tij të 60-të plastik Braziliani Alvaro Rodriguez nuk ka ndër mend të ndalet me ndërhyrjet plastike pasi sapo ka dalë nga salla e operimit për
Morata çmend juventinët: Do kthehem në Juventus Alvaro Morata dhe Juventusi kanë mbetur ende shumë të lidhur me njëri-tjetrin. Sulmuesi spanjoll, i cili dy vite më parë
STATISTIKË / Alvaro Morata sot shënoi golin e 50-të në karrierë (FOTO LAJM) Chelsea fitoi sot pasdite në "Stamford Bridge" ndaj Brighton me shifrat e pastra 2-0. Por në suksesin e Bluve të Lon
Alvaro Morata do që të marri me vete edhe ish-shokun e tij në Londër Alvaro Morata ka bërë përshtypje pas lëvizjes së tij prej 70 milionë paund nga kampionët e La Ligas. Ish-sulmuesi i J
Alvaro Morata jep sinjalin e kalimit të Neymarit tek Reali Sipas sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata, ylli i Paris Saint-Germain, Neymar mund të bashkohet me Real Madridin, por d
Morata zgjedh numrin e fanellës te Chelsea Alvaro Morata ka zgjedhur fanellën me numër 9 në Chelsea Skuadra londineze, Chelsea ka njoftuar se sulmuesi spanjoll, A
Erdhi momenti i Alvaro Moratas Pasi përfundoi një lëvizje prej 67 milionë paund nga Real Madrid, Alvaro Morata u bashkua me shokët e tij të ri të Chels
Morata zyrtarisht lojtar i Chelseat Chelsea ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me skuadrën e Real Madridit për transferimin e Alvaro Moratas. Lajmi ës
Belotti, Morata apo Aubameyang? Njëri do të përfundojë në San Siro Milan ka vetëm një dëshirë në këtë merkato dhe ai është një sulmues. Edhe pse Belotti duket favoriti, për të cilin M
Murinho flet për Moratan: Jam i gëzuar kur shikoj evoluimin e tij José Mourinho ka folur edhe për Alvaro Morata pas miqësore kundër Galaxy. "Është një turp, ai është një lojtar i cili
Fassone mendohet dhe vendos, dua vetëm Alvaro Moratan Drejtorët sportiv të Milanit kanë bërë një punë të shkëlqyer këtë merkato vere duke arritur 10 nënshkrime. Sipas Tutt
Bashkëshortja zbulon ekipin e ri të Alvaro Moratës Alice Campello para disa ditësh vendosi që të lidhte jetën me sulmuesin e njohur Alvaro Morata. Bukuroshja italiane së f
Zbuloni mesazhin motives të Alonsos për Alvaro Arbeloa Xavi Alonso ka shkruar një mesazh përish shokun e tij tek Liverpool, Real Madrid dhe kombëtaren spanjolle. Alonso e