999 rezultate për

altobelli

Identifikohen nëntë viktimat e helikopterit të rrëzuar të Kobe Bryant Aksidenti ajror i ditës së dielë ishte tragjik për nëntë personat që ishin në bord. Përve Kobe Bryant dhe vajzës së t
Identifikohen 8 nga 9 viktimat e aksidentit tragjik të Bryant, shuhen familje (FOTO LAJM) Në helikopterin ku po udhëtonte Kobe Brynt dhe vajza e tij ishin edhe shtatë persona të tjerë. Fillimisht u raportua për