999 rezultate për

altin

Milani me hapa konkret për Rashicën, "kuqezinjtë" kontaktojnë me Altin Lalën Milot Rashica do të largohet nga Werder Bremen në merkaton e verës. Për sulmuesin kosovar janë interesuar ekipe të sh
Debat live për Altin Bashën, Rezart Veleshnja braktis emisionin (VIDEO) Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ishte i ftuar në "360 gradë", ku gjatë emisionit nisi një debat mes tij dhe poetit Ag
Berisha i publikon foton dhe emrin: Sandër Lleshaj i shoqëruar me trafikantin e drogës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj në shoqër
Autor i katër vrasjeve të bujshme në Durrës, lihet në burg Altin Ndoci Altin Ndoci, i cili akuzohet nga Prokuroria e Durrësit për vrasjen e dy vëllezërve Besmir e Viktor Haxhia në Durrës ësht
Ekzekutoi dy vëllezërit dhe i shkoi në varrim, si u fsheh Altin Ndoci nga familjarët Të tjera detaje zbardhen nga vrasja e vëllezëeve Haxhia, ku mësohet se autori i dyshuar Altin Ndoci, ka marrë pjesë në v
Kush është Altin Ndoci, vrasësi gjakftohtë që ekzekutoi 4 persona për prishjen e pazareve të drogës Zbardhen detajet për identitetin e 2 personave që ekzekutohen dy vëllezërit Besmir dhe Viktor Haxhia, dhe më herët në vr
Shumë thjesht, si të dalloni mjaltin e vërtetë nga ai me përzierës Per te dalluar mjaltin e mirefillte natyral nga ai i fallsifikuari, ka disa menyra te cilat bazohen kryesisht ne aktivit
Rrëmbimi i Jan Prengës, Gjykata liron babain e Altin Hajrit Gjykata ka liruar sot nga burgu shtetasin Bajram Hajri, i cili është një nga të akuzuarit për rrëmbimin e Jan Prengës.
U paralizua 20 vite më parë dhe tërmeti e la pa shtëpi, Lila i bën surprizën e madhe futbollistit legjendar Secili nga ne gjithmonë ka pasur në fëmijëri një idhull që e ka frymëzuar të cilit ka dashur t’i ngjajë, që të bëhet si
Rrëmbimi e Jan Prengës, Gjykata Speciale vendos sekuestro për 3 e pronat Altin Hajrit Ditën e sotme Gjykata Speciale ka dhënë sot vendimin për vendosjen nën sekuestro të pronave të disponuara nga shtetasi A
Pse është koha ideale për të përdorur mjaltin Manuka, mësoni cilësitë e jashtëzakonshme të tij Mjalti Manuka, me origjinë nga Zelanda e Re, është një produkt natyral që duhet njohur. Ai e ka marrë emrin nga lulja e
E konfirmon Altin Lala: Rashica tashmë ka filluar bisedimet me klubet e tjera Agjenti i Milot Rashicës, Altin Lala ka konfirmuar që ka filluar bisedimet me klubet e tjera për ndonjë transferim të mu
Zbardhet dëshmia e bashkëshortes së Altin Hajrit: Resortin e menaxhon vjehrra Altin Hajri është një prej personave të shpallur në kërkim nga policia për rrëmbimin dhe zhdukjen e Jan Prengës. Poli
Pse nuk arrestohet Altin Hajri? Lleshaj jep arsyen Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është përfshirë në një debat me gazetaren e njohur Anila Hoxha, në lidhje me operac
Sekuestrimi i resortit luksoz, flet gruaja e Altin Hajrit Teksa forcat e ndërhyrjes së shpejte u zëvendësuan me bujë në hyrje të resortit Golden nga Operacioni Forca e Ligjit, po
Gruaja e Altin Hajrit: Në dhjetor u kthye në Shqipëri, bëri 2 vite burg në Holandë! Teksa forcat e ndërhyrjes së shpejte u zëvendësuan me bujë në hyrje të resortit Golden nga Operacioni Forca e Ligjit, p
Dosja i kalon SPAK-ut! Publikohen pamjet e sekuestrimit të pasurisë së Altin Hajrit (VIDEO) Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga fillimi i operacionit Forca e Ligjit dhe sekuestrimin e kompleksit “Golden” në
Vrau Altin Balliun pse i gërvishti makinën, çfarë u vendos për Olger Mustafën Në Shqipëri nuk është e pamundur të humbësh jetën për shkaqe banale dhe kjo mbetet akoma një plagë e shoqërisë sonë.
Dalin pamjet: Me Mercedez Benz luksoz, si u kap Altin Hajri në vitin 2017 nga forcat speciale (VIDEO) Gazetari investigativ, Artan Hoxha, i ftuar në emisionin "Byro Politike" ka publikuar pamjet ekskluzive të Altin Hajrit
Sa mjaltë duhet të hajë një i moshuar? Vlerat e mjaltit janë të veçanta për të gjitha moshat, duke filluar që nga fëmijët deri tek të moshuarit. Mjalti është