999 rezultate për

alternativa

Në rast se dështon Lukaku, Interi ka gjashtë alternativa Interi po planifikon ta transferojë Romelu Lukakun gjatë kësaj vere nga Manchester Unitedi. Por, nëse dështon sulmuesi b
Sot provimi i Gjuhës së huaj, kujdes pyetjet me alternativa Matura Shtetërore ka pësuar disa ndryshime. Së pari, niveli i gjuhës është rritur, B2 nga B1 që ka qenë më parë. Testimi
Afrim Gashi heq dorë nga Lëvizja Besa për të themeluar partinë "Alternativa" Zejd Rexhepi nga Lëvizja Besa e Afrim Gashit në konferencë për shtyp ditën e sotme informoi se kryesia e partisë dje ka
Real Madrid heq dorë nga ylli i Chelseat Real Madrid prej shumë kohësh ka qenë e interesuar për yllin e Chelseat, Eden Hazard. Blutë e Londrës nuk po duan që
Shqiptari dënohet me gjobë në Malin e Zi pse vari flamurin kombëtar (DOKUMENT) Një shqiptar në Mal të Zi është gjobitur me gjobë, pasi vendosi flamurin kuq e zi me rastin e 28-29 nëntorit. Emin Beqaj
PSD dhe Alternativa i shkojnë Veselit në takim, a po mbështet Shpendi qeverinë? Ka nisur mbledhje e partive parlamentare, që është thirrur në fillim të kësaj jave nga kryeparlamentari Kadri Veseli. De
Shpendi merr në koalicion Mimoza Kusarin, i jep një drejtori Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila ka pritur sot në takim kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, me të cilin k
Alternativat e Real Madridit nëse dështon blerja e Neymarit Mohamed Salah dhe Eden Hazard janë alternativat e mundshme të Real Madridit, nëse dështon blerja e Neymarit nga PSG.
Juventusi gjen në Angli pasuesin e Pjanic Juventusi sheh Christian Eriksen si pasues ideal të Miralem Pjanicit, në rast se ky i fundit largohet nga klubi. Bard
Mungesë alternativash qeverisëse...! nga Erion Muça - Protesta e para pak ditëve e opozitës dhe përfshirja në ngjarjet e fundit në korrupsion dhe trafik
Dëshira më e madhe e Mourinhos drejt dështimit, United mendon për alternativat Mourinho dëshiron dhe një tjetër merkato të madhe me emra gjigantësh me në krye të listës Toni Kroos i Real Madridit, i
Zaev: Kemi alternativa për fuqizimin e ligjit për gjuhët Kryeministri Zoran Zaev deklaroi se një nga mundësitë për të zhbllokuar Ligjin për përdorimin e gjuhëve, është iniciativ
Legjenda e Milanit vendos për De Biasin si trajner të Italisë Gianni de Biasi vazhdon pushimet pas shakrimit nga stoli i Deportivo Alaves, megjithate mrekullia e realizuar në drejtim
Historianja shqiptare kërkon që Kosova të ndryshojë emrin, kjo është alternativa e saj Historiania shqiptare Elena Kocaqi ka propozuar që Kosovës t’i ndërrohet emri dhe t’i bëhet Dardani. Kocaqi, propozimin
Flamurtari në delir, dy blerjet e mëdha gati për Skënderbeun Flamurtari shkon me bindjen e plotë se mund t’ia dalë në transfertën e Korçës përballë Skënderbeut kryesues, në një sfid
Telenovela Kepa u mbyll, Reali hedh sytë nga alternativat e mundshme Pas rinovimit të kontratës së Kepa Arrizabalaga me Athletic Bilbaon, tani ekipi Madrilen duhet të shikojë mundësitë tjer
Reali ka plot alternativa për sulmin, por llogaritë i prish Championsi Kush do të jetë pasuesi i Karim Benzema tek Los Blancos? Trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane nuk e mohoi nevo
Gjermani, dhjetëra të plagosur në protestat kundër kongresit të ekstremit të djathtë Një grup i madh protestuesish kundër kongresit të partisë së ekstremit të djathtë, Alternativa për Gjermaninë (AfD) janë
Courtois prezantohet me alternativat nëse vendos ta lërë Chelsean Sipas mediumit belg HLN, Real Madrid po monitorojnë gjendjen e ish-portierit të Atletico Madridit, Courtois . Kështu,
Daja: Objektivi që ka Skënderbeu është gjithmonë marrja e fitores Trajneri i Skënderbeut Ilir Daja u shpreh i shqetësuar për barazimin e sotëm ndaj Kamzës dhe për formën sesi erdhi ai go