999 rezultate për

alonso

Pas Alonsos, Lampard përplaset edhe me Kante Chelsea ishte padyshim skuadra qē shpenzoi më shumë në merkaton e kësaj vere, që zyrtarisht u zhvillua në vjeshtë d
Alonso krahason Schumacer me Hamilton: Gjermani është një hap para Për ish garuesin e Formula 1, Fernando Alonso, Michael Schumacher qëndron para Lewias Hamilton, në krahasimin e drejtpër
Zbulohen prapaskenat, Lampard u përplas verbalisht me Alonson në dhomat e zhveshjes Pësimi i tre golave ndaj West Bromwich Albion në 45 minutat e para, nuk i ka pëlqyer aspak trajnerit të Chelseat, Frank
Frikë për Alonso-n, përplaset me 361 kilometra në orë (VIDEO) Momente frike për Fernando Alonso-n në ditën e dytë të provave të lira në pistën e Indianapolis në pritje të garës që do
Ish-kampioni i botës, rikthehet në Formula 1 I larguar që në fund të vitit 2018 për të garuar në IndyCar Series, por ndonëse në moshën 39-vjeçare, Fernando Alonso ës
E BUJSHME/ Alonso mund të rikthehet në F1 Fernando Alonso mund të jetë rikthimi i bujshëm në Formula 1 për botërorin e ardhshëm. Lajmin e bëri të ditur menaxheri
Xabi Alonso i bashkohet Guardiolas nga sezoni i ardhshëm Alonso ka impresionuar si trajneri i ekipit B të Real Sociedad në vitin 2019/20. Spanjolli ka një histori me Guardiol
Sheh mangësi nga krahu i majtë i mbrojtjes, Conte dëshiron Alonson Krahu i majtë i mesfushës vijon të mbetet "thembra e Akilit" për Interin e Antonio Contes, pasi ganezit Asamoah i rëndoj
Nuk është në planet e Lampard, Interi nuk heq dorë nga Alonso Interi vazhdon të interesohet për mbrojtësin spanjoll të Chelseas, Marcos Alonso. Sipas asaj që raporton ‘Calciomerca
Aksident spektakolar në Rally Dakar, protagonist dy herë kampioni i F1 (VIDEO) Dy herë kampioni i Botës në Formula 1, Fernando Alonso ka kaluar një moment frike në garën Rally. Teksa po drejtonte
Chelsea në pritje të ofertës më të mirë për Alonson Ditët e Marcos Alonso në Chelsea duket se janë të numëruara Siç raporton The Telegraph, Chelsea janë të hapur për të
Interi heq dorë nga Florenzi, ka dy objetiva të tjerë Interi është tërhequr në garën për firmën e Alessandro Florenzi në merkaton e janarit, raporton Tuttosport. Zikaltërit e
Xabi Alonso zgjedh trajnerin më të mirë të vitit Xabi Alonso ka patur fatin të punojë me disa trajnerë të jashtëzakonshëm gjatë karrierës së tij. I pyetur se cili tra
Kush do ta besonte, edhe Xavi Alonso me probleme ligjore, rrezikon burgun Xavi Alonso po kalon një moment aspak të mirë, pasi rrezikon të dënohet me burg nga gjykata spanjolle. Ish-lojtari i
Xabi Alonso zbulon strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin Xabi Alonso ka zbuluar strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin, kur ky i fundit luante si një nëntë fals
Zyrtare: Xabi Alonso merr drejtimin e skuadrës së njohur spanjolle Ish-futbollisti i Liverpool, Real Madrid dhe Bayern Munchen, Xabi Alonso nga sot ka marrë detyren e trajnerit. Ai do
Ish e dashura e Alonsos, "bombastike' në Instagram (FOTO LAJM) Ish e dashura e pilotit Fernando Alonso, Viki Odintcova është njëra prej modeleve ruse që po i dominojnë rrjetet sociale
Ish e dashura e Fernando Alonsos, shpërthen në Instagram (FOTO LAJM) Viki Odintcova është një nga modelet e shumta ruse, që po dominojnë rrjetet sociale, ku postojnë vazhdimisht foto mjaft
Alonso nuk di të ndalet, tenton të garojë në Rally Daker Ka fituar 2 tituj kampionë bote në Formula 1, më pas garën 24 orëshe të La Mansh dhe së fundi atë të Daytona. Megjithatë
Ish-ylli i Real-it mund të dënohet me tetë vite burg Ish-mesfushori i Real Madridit dhe Liverpoolit, Xabi Alonso, do të dëshmojë më 22 janar në procesin gjyqësor ndaj tij, k