999 rezultate për

almir

Nuk mundi të vishej nuse, Stela varroset në Korçë e Almiri Thumanë Fati nuk deshi që Almiri dhe Stela të kurorëzonin dashurinë e tyre me një dasëm madhështore, ku ajo të vishej me të bard
Të dy pa jetë, Lorena ndodhej në banesën e të fejuarit në Thumanë Almir Cara dhe Stela Steneci, janë nxjerrë të pajetë nga rrënojat e një godine të shembur në Thumanë, teksa banesa e tyr
Nuk fillon sot numërimi i votave me postë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet të mbajë mbledhje gjatë ditës së sotme pas vendimit të djeshëm të Gjykatës Supreme
70 vite nga masakra e Mirditës ku u varën dhe pushkatuan 14 persona (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Baha, sot ka kujtuar 70 vjetorin e një masakre të përgjakshme gjatë periudhës së komun
Rivrasja e Almirit, rivrasje e “shoqërisë për të gjithë” Profesori universitar dhe ish-kandidati për president, Blerim Reka ka reaguar ashpër lidhur me vendimin skandaloz për Bo
Anulohet seanca për rastin e Almirit Është anuluar seanca për rastin e Almirit, pasi avokati Asmir Alispahiq duhej të ishte prezent në gjykimin për rastin e
PROTESTA/ Kërkohet drejtësi për Almirin dhe Abdulfetah Alimin Diaspora shqiptare në Zvicër më 18 maj do të protestojë në Bern me kërkesat e saj për liri dhe drejtësi të Abdulfeta Ali
Grubi: Skandaloze, dënohen dy shqiptarë me 19 vite burg, ndërsa vrasësi i Almirit me 6 vite Deputetët e BDI-së, Artan Grubi dhe Ejup Alimi e kanë cilësuar si skandaloze vendimin për të dënuar me nga 19 vite burg
Apeli rikthen në gjykim rastin "Almiri" Gjykata e Apelit ka dërguar lëndën e Almir Aliut për referim në Prokurorinë e Lartë. Organi i lartë i akuzës në kolegjiu
“Almiri”, gjykata po lehtëson vrasësit (VIDEO) Në rigjykimin për rastin e Almir Aliut, a po e përsërit Gjykata e Kumanovës vendimin skandaloz të shkallës së parë? “
Refuzohet ankesa, një serb do të vazhdojë gjykimin për rastin Almiri Gjykata e Kumanovës e ka refuzuar kërkesën e palës mbrojtëse në rastin “Almir Aliu” për ndërrimin e ndihmës gjykatësit t
Kërkohet largimi i gjykatësit serb nga rasti i vrasjes së Almirit Në seancën e rigjykimit për rastin e Almir Aliut, pala e dëmtuar kërkoi ndërrimin e gjykatësit ndihmës Lubomir Gjorgjevi
Apeli rikthen në gjykim lëndën për vrasjen e Almirit "Këshilli Penal i Gjykatës së Apelit e ka shfuqizuar lëndën për rastin e vdekjes së vogëlushit katërvjeçar nga Kumanova,
Lëvizje në hetimet për vrasjen e Almirit Prokuroria e Lartë Publike e Maqedonisë kërkon rritjen e dënimit për Boban Iliq në rastin e Almir Aliut. Përveç tij Prok
Vrasësi i Almirit pritet të rikthehet në burg, ky është vendimi më i fundit i gjykatës Në korrik të vitit 2016-të, vogëlushi nga Kumanova Almiri, u shkel me makinë nga Iliqi, pasi që paraprakisht babai i vog
Vendimi për ankesën e rastit Almiri do të shpallet në shtator Vendimi për ankesën familjes së vogëlushit 4 vjeçar, Almir Aliu që u shtyp me makinë nga Boban Iliq për vendimin e shkal
Nuk ndalen shpërthimet në shtëpinë e të dënuarit, sulmohet për herë të tretë Një shpërthim me eksploziv ka tronditur gjatë natës Bathoren. Tritoli u vendos në garazhin e banesës së Gazmir Dacit, nd
Almiri, nesër protesta para Kuvendit Këshilli organizativ “Drejtësi për Almirin” nëpërmjet rrjetit social Facebook ka bërë thirrje për protestë të re. “Të
Drejtësi për Almirin mban nesër në Shkup protestë Nesër në Shkup do të mbahet protestë për drejtësi në Maqedoni. Nga faqja zyrtare e facebook-ut “Drejtësi për Almirin” nj
Xhungla mbi asfalt e Iliqëve dhe loti që vret drejtësinë nga Destan JONUZI "Për ta kuptuar tërë tmerrin e familjes së engjëllit të vogël Almir Aliu, duhet ta ndjesh prej së a