999 rezultate për

almeda

Nuk e fshehin aspak, Almeda dhe Tolga e bëjnë publike që tani emrin e vajzës (FOTO LAJM) Shumë çifte janë supersticiozë dhe nuk ia thonë emrin e bebes që nuk ka lindur akoma as miqve, ndërsa të tjerë thonë që
Në mes të emisionit turk, Almeda dhe Tolgahan "debatojnë" për shqiptarët (FOTO LAJM) Çifti i njohur Almeda dhe Tolgahan kanë qenë të ftuar në një emision turk së bashku me djalin e tyre Efehan. Gjatë in
Në pritje të një vajze, Almeda zbulon emrin e bukur që do i vendosin (FOTO LAJM) Dy muaj më parë, çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman njoftuan se do të bëhen prindër p
Tolgahan e ka mësuar gjininë e fëmijës nga celulari, Almeda publikon mesazhet (FOTO LAJM) Almeda Abazi zbuloi para pak kohësh se fëmija i dytë që po pret është vajzë. Kjo gjë e ka lumturuar pa masë çiftin, por
Në pritje të ëmbël, Almeda Abazi tregon çfarë po e bezdis gjatë shtatzënisë (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. P
Tolgahan Sayisman feston ditëlindjen, Almeda Abazi i bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman feston sot 39-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë, partnerja e tij Al
Do bëhet baba i një vajze, Tolga rrëfen emocionet: Dhurata më e bukur (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Alm
"E bekuar", Almeda zbulon gjininë e fëmijës me videon më të bukur (VIDEO) Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë, laj
"Pse i mëson shqip djalit me zor", Almeda i kthehet ndjekëses turke (FOTO LAJM) Në videot e fundit të postuara në Instagram, Almeda është shfaqur duke luajtur me të birin e duke i folur atij shqip. Po
Me rastin e festave, Almeda tregon atmosferën brenda shtëpisë së saj dhe Tolgahan (FOTO LAJM) Almeda Abazi ka zbuluar se tashmë atmosfera e festave po ndihet edhe në shtëpinë e saj. Bukuroshja shqiptare ka gjetu
Almeda rrëfen si po kalon shtatzënia dhe të gjithë shenjat zbulojnë se pret vajzë (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë, Almeda Abazi dha lajmin e bukur se shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë. Fill pas
Njoftoi shtatzaninë e dytë, Almeda tregon shqetësimet Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman njoftuan se do të bëhen prindër për herë të dytë. Ata publikuan disa foto të ëmbla në
Prindër për herë të dytë, Almeda ndan lajmin e ëmbël (FOTO LAJM) Vetëm pak minuta më parë, aktorja shqiptare Almeda Abazi dhe partneri i saj turk Tolgahan Sayisman kanë dhënë lajmin më
Pozon me një vajzë tjetër, Tolgahan u përgjigjet ndjekësve: A bëhet xheloze Almeda (FOTO LAJM) Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një prej çifteve më të ëmbla të shoëbiz-it, që kanë rrëmbyer zemrat e publikut s
Darkë speciale me më të dashurën e saj, Almeda Abazi uron kështu mamanë e saj (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Almeda Abazi, nuk kursehet apak me ndjekësit kur vjen puna tek momentet e
Nostalgjike për pushimet me Tolgahan, Almeda ndan pamjet romantike (FOTO LAJM) Almeda bëhet nostalgjike dhe kujton këto pushime krah Tolgahan në Miami Almeda Abazi ka hapur arkivat dhe ka kujtuar
Pozon me një vajzë tjetër, Tolgahan u përgjigjet ndjekësve: A bëhet xheloze Almeda (FOTO LAJM) Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një prej çifteve më të ëmbla të shoëbiz-it, që kanë rrëmbyer zemrat e publikut s
Almeda Abazi dhe i biri bëjnë testit për Covid-19: Nuk ndihemi mirë (FOTO LAJM) Aktorja Almeda Abazi është tepër e hapur me ndjekësit e saj në rrjete sociale dhe i bën thuajse çdo ditë pjesë të përdit
Almeda ndau me të gjithë sekretin, si ja bën për të dal aq bukur në foto (VIDEO) Nëse je vajzë dhe po lexon këtë artikull, na beso që e dimë ç’ke hequr për të fshehur disa tule të vogla nëpër foto, apo
Almeda i dhuron bashkëshortit kujtimin e vyer nga babai: Tani e ka Tolgahan (VIDEO) Aktorja dhe modelja e njohur, Almeda Abazi, e cila ja ka arritur të ngjitet në majat e suksesit të saj në Turqi ka qen