999 rezultate për

alma

Bëni mirë t’i mbani në shtëpi, këto lule shërojnë pagjumësinë dhe parandalojnë gripin Shkencëtarët nga NASA së fundmi kanë zbuluar se mbajtja e disa luleve të caktuara në shtëpi mund t’ju parandalojë të sëm
Publikohet audio e Maradonës: Vajzat e mia hajdute, nuk u lë pasuri Prezantuesja e njohur italiane, Barbara d’Urso, ka publikuar detaje tronditëse mbi jetën private të Diego Armando Marado
"Çdo ditë rastet po shtohen", mjekja tregon situatën e vështirë në spitale (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar videomesazhin e mjekes së spitalit unive
Aktorja e njohur e serialit "Osmani" po bëhet nënë për herë të parë Aktorja me origjinë boshnjake e cila luan rolin e Sofias në serialin “Osmani”, është në pritje të ëmbël. Lajmin e ka
WSJ: Orgjia 50 milion dollar me 150 modele e princit fuqiplotë të Arabisë Saudite (VIDEO) "Blodd and Oil" është libri i dy gazetarëve të “Wall Street Journal”, ku kanë zbuluar të dhëna tronditëse në lidhje më j
Tërboi rrjetin me videot sensuale, mësoni sa i kushtuan bikinit Nora Istrefit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi ka dalluar gjithmonë për zgjedhjet e saj mjaft të veçanta dhe veshjeve luksoz
Kur fati bashkon rrugët sërish! I dorëzoi shiritin e kapitenit në ndeshjen e lamtumirës, Totti bën biznes me Almavivan re vite më parë, më 28 maj të vitit 2017 Françesko Toti do të luante ndeshjen e tij të lamtumirës. një karrierë e tërë e
Ngjarje e rëndë në Spanjë, ndërron jetë talenti 17 vjeçar (FOTO LAJM) Talenti 17 vjeçar i Las Palmas, Horge Sanchez Vaka, ka humbur jetën ditën e shtunë së bashku me një 15 vjeçar, duke u mb
Do të shitet apo jo Newcastle? Këtë javë vendoset gjithçka Gjithcka do të vendoset këtë javë sa i përket shitjes së klubit të Neëcastle. Lajmin e jep revista amerikane e biznes
Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderatorja shqiptare zbulon të bërtiturat e të ëmës (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte moderatorja Alma Çelaj. Gjatë emisionit, Alma tregoi se së fundmi
Dështon shitja e Newcstle? Del një problem tjetër Shitja e klubit të Newcastle për shifrën e 336 milionë eurove te princi i Arabisë Saudie Mohamed bin-Salman ka rrezik të
Premier Liga merr vendimin për shitjen e Newcastles te princi Mohammed Bin Salman Ka ardhur më në fund lajmi i madh për tifozët e Newcastle nga bordi i Ligës Premier. Princi i kurorës së Arabisë Saud
Sheikët drejt dështimit për blerjen e Newcastle, nisin bisedimet për të marrë klubin e njohur të Serie A Bisedimet mes sheikut nga Arabia Saudite, Muhamed bin Salman dhe Njukasëll kanë ngecur, teksa marrëveshja nuk është në r
Mposhti me sukses COVID-19, shihni si është transformuar deputeti shqiptar (FOTO LAJM) Pas infektimit me COVID-19, gjendja shëndetësore e deputetit Adriatik Alimadhi duket se po përmirësohet. Këtë e ka z
Sheiku ofron shumën marramendëse për të blerë skuadrën e madhe angleze Mohammed Bin Salman është shumë afër për tu bërë pronar i ri i Newcastle United. Princi i Kurorës Saudite ka ofruar 300
E Diela e Palmave, Papa Francesko: Kurajë, shihni heronjtë e vërtetë Në fjalën e tij për të shënuar hapjen e javës së Shenjtë, dhe para një bazilie të boshatisur në Shën Pjetër, Papa u bëri
Pronarë të rinj ambicie të reja, Newcastle synon Allegrin dhe Icardin Shtohen zërat për blerjen e Newcastle United nga një grup miliarderësh arabë me në krye Mohamed Bin Salman. Presidenti a
Mjekja shqiptare që iku në Itali: Djali 3 vjeç m’u lut të mos iki në punë Një nga mjeket që ka shkuar në Itali, Alma Bashvogli ka rrëfyer pse pranoi t’i bashkohet grupit të vullnetarëve. Ajo
Flet infermieri shqiptar: Italianët na pritën me duartrokitje, u jemi borxhlinj! Një infermier, pjesë e 30 mjekëve dhe infermierëve që shkuan në Itali për të ndihmuar sistemin shëndetësor për të përbal
Dalin pamjet, 30 bluzat e bardha të nisura në Itali gati të hyjnë në shërbim (VIDEO) Ashtu sikundër u raportua dhe bëri bujë të madhe, 30 mjekë e infermjerë janë dërguar në Itali për të luftuar ndaj pandem